Skoči na vsebino

Stojala za motor, držala...


tdm

Priporočene objave

pred 8 urami, Lukec1 pravi:

@Kmet2 zaupaš še ceno in kje si nabavil? :)

Forumaš Cene R ..... ne vem koliko sem dal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
pred 12 urami, marko-m pravi:

Zelo priročno in kvalitetno stojalo.. 

 

IMG_2723.JPG

Vsakokrat, ko menjam moped si rečem, sedaj bom pa tega vzel, pa vedno nekaj zamutim in kupujem stojala, 1x za enojno nihajko, drugič za klasično nihajko....po mojem sem zapravil za stojala več kot bi me prišel tale, ki je multiuporaben :(

Koliko si plačal? in kako si zadovoljen? Koliko je maximalni dvig motorja?

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole se tud men dopade! @marko-m 

a lahko še eno fotko mal bol pod kotom?

jest mam 2, tazadn je bil u ASu 80 s popustom, dela pa ga znanc od Jamnika..., je zelo kompakten samo vsakič moram drsno zaščito ven šraufat. Sprednega sm dobil po netu za 42! s pošto ured. Zadeva je polnogibljiva tamle umes in mi deluje kt da se bo nekam zapelu...

Definitivno se mi tistle tvoj dopade.

IMG_1127.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Vsakokrat, ko menjam moped si rečem, sedaj bom pa tega vzel, pa vedno nekaj zamutim in kupujem stojala, 1x za enojno nihajko, drugič za klasično nihajko....po mojem sem zapravil za stojala več kot bi me prišel tale, ki je multiuporaben :(

Koliko si plačal? in kako si zadovoljen? Koliko je maximalni dvig motorja?

 

 

Tudi jaz sem gledal navadna stojala , nakoncu je izpadlo , da tale ni bistveno dražji od dveh kvalitetnih stojal +pin ki ga moras kupit glede na velikost luknje, je pa vse kakor bolj uporabno , motor z lahkoto prestavljaš tudi po ne čisto ravnem terenu , motor dobesedno postaviš kamor želiš če imaš ozko garažo ga obrneš pravoktono in ne zasede praktično nič.. Kvaliteta je taka kot se spodobi in ni neki krš , motor na njemu stoji zelo fiksno , pa za zmeraj ga lahko imaš samo adapter dokupiš ki pa ni tako drag, imam tudi sam doma dva klasična stojala , kera pa mi ne pašeta ne spredaj ne zadaj, dvig je zadaj cca 12 cm spredaj dosti manj cca 3 cm , 2cm pa še lahko prestavim plato nižje na nosilcu , trenutno so v akciji 239e + 11e poštnine , prišel pa je v dveh tednih ker ga niso imeli v skladišču , ko so ga odposlali je bil tu v 4dneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, UnionJack said:

tole se tud men dopade! @marko-m 

a lahko še eno fotko mal bol pod kotom?

jest mam 2, tazadn je bil u ASu 80 s popustom, dela pa ga znanc od Jamnika..., je zelo kompakten samo vsakič moram drsno zaščito ven šraufat. Sprednega sm dobil po netu za 42! s pošto ured. Zadeva je polnogibljiva tamle umes in mi deluje kt da se bo nekam zapelu...

Definitivno se mi tistle tvoj dopade.

IMG_1127.JPG

Ducati je sicer malo zgrešil , ker so pokrili polovico nosilne luknje z plastiko , tako da je vpetje na drugem mestu kot sicer , tako je treba odviti tri vijake in priviti puše , za čez zimo sicer ni veliko dela , poleti bo pa tako na kolesih.. 

IMG_2726.JPG

IMG_2727.JPG

IMG_2730.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, DAMI34 said:

Kupljen na isti strani, cene so kakor vidim iste , je pa fino če si pogledaš pdf z montažo na njihovi strani , za duka zgleda zelo enostavno.Zgleda da je montaža puše tudi trajna , tako da ubistvu verjetno lahko ostane na okviru , glede na to da je podan nm zatega .

Popravljeno . Popravil marko-m
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to lahko potem vpet v okvir samo na eni strani stoji (visi) celo zimo, 4 - 5 mesecev? Ali kaj škoduje okvirju, ga ščasoma deformira, če tistih 210 kg samo na eni točki pritiska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, twom pravi:

A to lahko potem vpet v okvir samo na eni strani stoji (visi) celo zimo, 4 - 5 mesecev? Ali kaj škoduje okvirju, ga ščasoma deformira, če tistih 210 kg samo na eni točki pritiska?

Ne bi smelo, okvir je le nosilna komponta motorja in mora prensti tudi 10x višje obremenitve. Sicer pa je prilop nekje v težišču motocikla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

 

Jaz se ravno odločam za nakup Abba stojalo ..sicer imam obe klasične stojali toda težava nastane ko hočem narediti servis prvih vilicam (vsako drugo sezono menjava olja..itd)

Front Lift Arm cena ni pretirana 65€ + poštnina 

https://www.youtube.com/watch?v=d-ucOlKc7gc

 

abba-superbike-package2-01.jpgJ

 

 

Popravljeno . Popravil LuckyStrike
slika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 2 urami, ukica pravi:

Kje v ljubljani bi lahk kupu zadnje stojalo, za neko normalno ceno?

definiraj "normalna cena" :P

drugač ma pa TC dokaj normalno ceno za tipska stojala, primerjavo lahko nardiš na ebayu.

Če boš pa po netu kupoval motea ma dokaj dobre cene, pa kr širok izbor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, DAMI34 said:

definiraj "normalna cena" :P

drugač ma pa TC dokaj normalno ceno za tipska stojala, primerjavo lahko nardiš na ebayu.

Če boš pa po netu kupoval motea ma dokaj dobre cene, pa kr širok izbor.

Ok bom pogledu. Ker cena zadnjega se giblje od 20e pa vse do 60,70e. Zdej pa bod pamtn kaj kupt :) nebo pa rd da se mi zvrne zrd prisparanih 10e

6 minutes ago, Xebec said:

Sem ze gledu, ampak pise da je sam za 200kg, moja tuna jih ima 210, suhe teze :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ukica pravi:

Ok bom pogledu. Ker cena zadnjega se giblje od 20e pa vse do 60,70e. Zdej pa bod pamtn kaj kupt :) nebo pa rd da se mi zvrne zrd prisparanih 10e

Sem ze gledu, ampak pise da je sam za 200kg, moja tuna jih ima 210, suhe teze :) 

Eden je za 250kg z L nosilci, drugače pa prašaj mogoče ti ga zakrivijo za večjo težo tudi za na "bunkice"

Tvegal s prenizko nosilnostjo tudi jaz nebi čeprav MOČNO dvomim da je tako natančno narejen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, ukica pravi:

Ok bom pogledu. Ker cena zadnjega se giblje od 20e pa vse do 60,70e. Zdej pa bod pamtn kaj kupt :) nebo pa rd da se mi zvrne zrd prisparanih 10e

Sem ze gledu, ampak pise da je sam za 200kg, moja tuna jih ima 210, suhe teze :) 

ta zadnje sem vzel pri motei za nekih 50€. Za SXa pa pred leti v TCju tut nekje 60€. Vsa so držala moped :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Ok bom pogledu. Ker cena zadnjega se giblje od 20e pa vse do 60,70e. Zdej pa bod pamtn kaj kupt :) nebo pa rd da se mi zvrne zrd prisparanih 10e

Sem ze gledu, ampak pise da je sam za 200kg, moja tuna jih ima 210, suhe teze :) 

Malo močnejša verzija stojal:

http://www.bscenter.si/moto_stojala

https://www.honda-as.com/motorji/motoristicna-oprema/dodatna-oprema-2/stojala

 

 

DSCF1812 (Large).jpg

DSCF1818 - Kopija.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je en tak "ebay" pod imenom Bolha.

Rabljeno stojalo dobiš že za 20 eur.....novega pa za 30 eur    ....tistega Lepega...rdečega. Prrvzameš ga lahko na pumpi na Kajuhovi v Lj.

041 651 547  Bovard Bojan.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

Pri nas je en tak "ebay" pod imenom Bolha.

Rabljeno stojalo dobiš že za 20 eur.....novega pa za 30 eur    ....tistega Lepega...rdečega. Prrvzameš ga lahko na pumpi na Kajuhovi v Lj.

041 651 547  Bovard Bojan.

Tudi jaz lahko pohvalim tega proizvajalca/prodajalca. Sem za svoj motor kupil pri njem. Je res masivna in ziheraška zadeva. Bil je pa za moj moped malo dražji, saj ima enoročno vpeto zadnje kolo in je os uležajena. Ga toplo priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, ukica pravi:

Ok bom pogledu. Ker cena zadnjega se giblje od 20e pa vse do 60,70e. Zdej pa bod pamtn kaj kupt :) nebo pa rd da se mi zvrne zrd prisparanih 10e

Sem ze gledu, ampak pise da je sam za 200kg, moja tuna jih ima 210, suhe teze :) 

... dej ne kompliciri.

Tuna ima 210 kg. ...dvigneš pa polovico motorja zadaj, ane? .... prva polovica pa ostane na tleh.

Jaz imam takega, kot smo ti dali linke v prejšnjih postih (jaz in SMX17) .... pa sem imel na stojalu motor, jaz sem se gor usedel, pa še žena zadaj, ko sem delal nosilec za kufer... pa se ni nič podrlo.

Motor se ti bo podrl kvečjemu zato, če si neroden pri dvigovanju ali spuščanju motorja....in ne zaradi stojala motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!