Skoči na vsebino

BMW R 1150 RT


mk-r

Priporočene objave

iz druge perspektive...

Ne zgleda slabo... Bom še malo prebrskal njihovo spletno stran.

Nisem našel nobenega zastopnika nekje bližje..

Mogoče v Italiji...

post-4-1079696840.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se me motim, sva o tem že debatirala na vašem zboru lani. Ko sem ga jaz kupu je bil dosti cenejši. Pa še Anita je dala malo škonta :P

Na našem zboru lani? Je bla taka gužva da se ne spomnim več nič...

Oglasi se na PM da se mi osveži spomin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :hmm: ..

To je stran corbin german. Sem jo že pregledal. Se mi pa ne zdi ravno blizu...

A maš ti na hondi tak sedež? A si ga šel iskat V Nemčijo?

Sem bolj mislil če se dobi v kaki trgovini v Avstiji ali Italiji...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm:

Imajo tudi možnost naročanja po internetu, ampak mislim da je take zadeve treba videt v živo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš ti na hondi tak sedež? A si ga šel iskat V Nemčijo?

ad1) Yes I do. Dokazi priloženi,

ad2) Nope. Slovenska srenja Goldwingarjev in Valkiristov kupujemo pri Marvinu (Eurowing) v Lido di Estensi (pri Ferrari levo do Jadranskega morja). "Mojster" Marvin (very Mexico, čeprav trdi da je iz Texasa) je naš dobavitelj, tudi Corbinov. Mislim, da sem lani pri njemu videl celo enega RTja s Corbinovimi zici.

post-4-1079723344.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad1) Yes I do. Dokazi priloženi,

ad2) Nope. Slovenska srenja Goldwingarjev in Valkiristov kupujemo pri Marvinu (Eurowing) v Lido di Estensi (pri Ferrari levo do Jadranskega morja). "Mojster" Marvin (very Mexico, čeprav trdi da je iz Texasa) je naš dobavitelj, tudi Corbinov. Mislim, da sem lani pri njemu videl celo enega RTja s Corbinovimi zici.

Sem ga že našel. Ima tudi spletno stran http://www.eurowing.com in je kakih 240 km oddaljen. Bom poklical dol, pa da vidimo kaj mi lahko ponudi in koliko zadeva stane...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilec od GPS pa lahko postaviš v luknjo od ogledala na levi ročki, podobno kot majo nekateri LT-ji.

SAX...

Ne bo šlo... Sem malo pogledal, pa ti zapre pogled na ogledalo...

Bolša varijanta za montažo GPS je tista iz slike (BAMBI). Prečka je pritrjena na vijake, ki so že zdaj tam in ni potrebno nič vrtati...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAX...

Ne bo šlo... Sem malo pogledal, pa ti zapre pogled na ogledalo...

Bolša varijanta za montažo GPS je tista iz slike (BAMBI). Prečka je pritrjena na vijake, ki so že zdaj tam in ni potrebno nič vrtati...

LP

Seveda, samo ti si iskal še kako alternativo, pa sem ti jo dal. .)

Drugače na sredi armature je najboljše. Samo tisti vodoravni nosilci so preveliki.

Meni osebno je najlepše montiran na vijake kjer je krmilo zašravfano, edino je malo slabo vidljiv, ko meš tank torbo do konca dvignjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi se dalo na sredinske vijake. :hmm: :hmm: (se naredi ena inox palica... ), za Nosilec touratecha...

post-4-1079886967.jpg

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problemov.

Najprej kupi bakreno žico debeline 6 ali pa 8 mm.

Se jo da lažje oblikovati.

Naredi model, ki se prilega tako nosilcu, kot motociklovima vijakoma.

Potem pa inox palica enake debeline in veselo na delo.

Samo tam, kot si narisal ti, ti zna ustrezno ukrivljena zadeva vibrirati.

Zato so raje uporabili kar ravno palico nekaj slik višje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si tudi kaj razmišljal o amortizerjih? :hmm:

Ne... Sem zadovoljen z originalnimi...

Kaj te pri njih moti? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to njegova trgovina? Je v ozadju viden en GS...

ad 1 Yep.

ad 2 Mislim da nope. Prodaja DNLjeve prikolice in trikeje iz Goldwing. Lahko da je pa tudi že malce "osvežil" program.

Šefica marketinga je Linda. Pegava Škotinja. Angleška džankija pa mehanika.

Ampak kar gre. Ne pričakujte prosim nemškega ordung und disciplin. Oborožite se z dobro voljo in na jambranje, kako je vse drago.

Obilo zabave. Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti kaj primerjal cene... Med tistimi ki so recimo na internetu in tem kar se da tam iztržit. Recimo corbin ima en cenik, ki pa ni prav poceni. Če se gre v trgovino je kaj drugače... :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je. Corbinove zadeve sploh niso poceni. Za evropejce sploh ne, ker ti nabijejo še carino in DDV. Stroški prevoza tudi niso zanemarljivi. Da bi bila smola še večja, Amiji pišejo fakture tako, da plačaš dajatve še na prevoz. Potem še špediter zaračuna ležarino in stroške manipulacije z blagom.

Tam čez kupujem le zadeve, ki jih res ne dobim bližje ali pa kupujem pri Honda Direct Line (Goldwing, Valkyrie in VTX krama), kadar imajo stvari z znatnim znižanjem (umetni close outi). Stvar je sedaj bolj zanimiva, ker je dolar bogato cepnil.

Corbin DE ima očitno cene kot bi fizikalec uvažal v Evropo, zato jih kar mandi gleda.

Pri Marvinu se moraš pa obvezno cenkati! Predvsem ti bo pa poskusil poturiti bogate ure prešraufavanja originalnih zicev s Corbinovimi. Poveži zgodbo še s kakšnim bolj ali manj potrebnim nakupom v bodoče (svojim in od kolegov). Če boš prišel z "napisom" na čelu, da si se že odločil kupiti določeno stvar, te bo zavohal na kilometer. Da ne bom pameten - ta pravi trgovec je. Nabrit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla pozdravljeni vsi - to je moje prvo sporočilo na forumu ;)

...tole zadevco jest že neki časa gledam sam ni prav pocen  :hmm:

A lahko poveš čigava je ta oprama.

Pa če je kak link na spletno stran jo napiši da malo pregledam zadevo.

Pa še dig. karte so najbolj ažurirane za garmine... Tako da je za videt koliko je potem zadeva uporabna...

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pregledal...

Ni nobenega cenika... Koliko stane taka zadeva.

Osebno mislim da je garmin primernejši. JE za videt cenovno razliko.

Pripazi...

Rabiš spominsko kartico vsaj 128M

karte evrope+karte slo, cro

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

haj . jest mam rt 1100 pa nikakor ne najdem tank torbe ne original. a se lahk s kom dobim ki jo ima , da jo prekopiram in dam narest. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haj .  jest mam rt 1100 pa nikakor ne najdem tank torbe ne original. a se lahk s kom  dobim ki jo ima , da jo prekopiram in dam narest. :(

se popravljam kopiral bi original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!