Skoči na vsebino

Termignoni izpuhi


motorist

Priporočene objave

Nekaj teh izpuhov nudijo v Triglav avtu v LJ. Na žalost nisem spraševal za tvoj motor, pa tudi sicer se mi zdi, da je njihova ponudba na našem trgu namenjena bolj skuterjem. Poiskusil sem tedi preko net-a, pa je njihova stan v izdelavi že nekaj mesecev.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prever tudi v trgovini Dolomiti Racing v Trstu ... (upam, da nisem pri imenu preveč falil ;) ) ... tam imajo svega i svašta ... pa v Claas-a tudi vprašaj, če ti lahko kaj zrihtajo ... al pa Dacarja, ki ima dosti opravka z Ducatiji ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

SERBUS!

Za auspufe je najboljše, da se odpraviš na pot v Avstrijo, takoj čez mejo v leibnitz-lipnico(MB-ŠENTILJ-LIPNICA).Tam je Ducati servis(motorradklinik) in imajo skoraj vse na zalogi.To še naredi pred 1.majom, da še dobiš 20%MWst.Pa shandlati se tudi da.Njihov e-mail naslov je www.motorradklinik.at

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Za kater motor pa rabiš? Pri nas uvoznika sicer ni, mam pa jest ene par kanalov kjer lahko to zrihtam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve kje se prodajajo?

Ce rabis za Ducati Monsterja 696 ti lahko zdilam enga rabljenga ampak je vse kul za poceni denar oz. po dogovoru ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce rabis za Ducati Monsterja 696 ti lahko zdilam enga rabljenga ampak je vse kul za poceni denar oz. po dogovoru ;)

LP

Rabim ga za mojo Hondo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim ga za mojo Hondo...

Ebay brate, pa poštar prnese....sej šraubat pa znaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay brate, pa poštar prnese....sej šraubat pa znaš....

O super sem že najdu.

Kaj morda kdo ve ali se ga da homologirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O super sem že najdu.

Kaj morda kdo ve ali se ga da homologirat?

homologacija- LPP Ljubljana +(31€ za vpis v kartonček)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ducati & Termignoni sta najlepši par ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar menjal izpuhe, elektroniko in filter. Sedaj mi stevec ne kaze km/h. Kaka ideja zakaj?

 

Zdej ma tolk konjev in tko hudo zgleda da že na mestu doseže max. prikaz km/h zato ti nič ne napiše :D

 

Eh ne kaj ti pa piše mp/h?  Probaj ponovno nastaviti računalnik kako se to naredi ti piše v manualu. Če me spomin ne vara držiš tipko dol in nato daš kontakt potem pa na novo nastaviš vse stvari 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!