Skoči na vsebino

Galerija biciklov forumašev


Ales

Priporočene objave

Wheeler 3600. Sam kdaj sm ga že nazadnje pelala? Hm, se mi zdi, da bom morala vsaj prah z njega pobrisat. No, ja. Zdaj ko mi je na motorju potekla registracija, se bom akakšnkrat zapeljala s kolesom, če bo še kaj lepega vremena.

Evo, danes prva prilka. Zuni soncek, motor neregistriran. A se gre kdo z mano pelat? Obljubim, da me bo lažje lovil kot pa na motorju :P :P :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred enim mesecem sem si kupil mountain bike. To je moje prvo kolo po 18 letih. Gledal sem kolesa in so bila vsa nekako od 250.000 in vec kot 1.000.000 SIT. Pa sem kupil kar najcenejsega v Hervisu na razprodaji. Za zacetek bo ze dober.

Sedaj grem z njim najmanj dvakrat na teden na Golovec! Naredim kroznjo voznjo: LJ Center, Stepanjc, Bizovik, Golovec, Planetarij, Hradeckega, LJ Center. Čas 45 min.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze kake 5 let star Schwinn Moab A2 ... alu gestel, originalno STX RC prestave, spredaj XT, ker sem originalni menjalnik pri padcu odtrgal (Smarna gora pusti lepo pozdravit :D).

Ni bas kej .. pelje se :wink: V-brakei dovolj dobri za ustavljanje na prednjem kolesu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam doma pr tastarih enga gorca od Roga še iz osnovne šole, v Lj pa sem imela do pred kratkim eno ropotuljo "od dva jurja", brez zavor, luči, zvonca in še brez česa. Zdaj se naokrog prevažam s kolesom moje sostanovalke, ki je tudi rogovc (ja, tud balanco ima bolj rogovilasto), sicer se mi pa zdi škoda vsakega tolarja za bicikl. Bicikl je bicikl, gonit je treba v vsakem primeru. :lol:

P.S. a ma vseen kdo kakšenga za prodat ? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani se mi je uresnicila mladostna zelja in tako sedaj vozim cisto pravi (ne tak tezek rog-ov s katerim sem v mladosti nestetokrat "preoblikoval" moje telo) TREK-ov BMX. super zadevca edino gonit je treba pa nisem vec tako navajen :roll:

Kir model pa maš to? A maš prou unega za downhill? Jest mam sicer tega za vert, pa se mu učas zlušta downhilla pol sm pa pol 5min spusta čist trd.

model ne vem na pamet, sigurno pa je cisto navadni tekmovalni BMX za downhill pa ni ker ima samo zadnjo bremzo in po terenu nic ne bremza zato sem prvic na spustu padel v potok :roll: :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa Merido.

Lani bla kr pridna z nabiranjem kilometrine, letos je bil pa bicikl bolj stojalo za prah kot za kej druga (vse skup ene 20 km...phew...) :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da dodam še jaz svojo zbirko :)

No prvi je Corratec model Twin Bow,vzadaj ima LX spredaj ga je imel tudi,zdaj ga pa nadomešča Deore.Ma pa eno klinc vilco RST.Ustvaljajo me pa V-brake-i.

Drugo kar mam v posesti je pa Scott G-zero FX1.No to je pa že malo boljša pesmica za vozit.Bicikel je polnovzmeten (spredi Maniotu BLACK, zadaj pa RS SID XC) in je bicikel zaradi tega precej lažji vozit navzdol pa še zabavno je, sploh če je rasut teren.

Pr zaviranju pa so me dozdaj še vedno dober ustavli diski,namreč če V-brake preveč stisneš se zna zgodit,da poletiš prek balance :evilbat: pa še slabše zavirajo.

No pa veselo naberanje kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diski na bajki so pa že mau preveč zame. :lol:

OK, sej mogoče sem le tolk nevoščljiv... sam jest nardim na leto 20km s kolesom, tko da nimam kkšnega velikega razloga. :wink:

In kolk tehtajo diski? A se kej pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot naši južni sosedi pravijo kolesu oz. biciklu medžunožno guralo, jaz doma še vedno od kar sem začel hoditi uporabljam prednožno guralo ali zanožno prikolico, ki je enoosna in eno sledna nosilnosti 120 kg, ki je večkrat prekoračena, še dobro da me policaji z vago ne lovijo in ima volunem od AGROTEXa 90 litro po domače se temu reče šajterga ali ne vem kako se še reče po slovensko pravilno, ker so mi doma rekli vzami šajtergo in vozi Miško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam grooozen problem.

Jest sem si naštimal sedež na kolesu na idealno višino lani jeseni. Potem se eno leto nisem vozil. Zrasel sem kvečjemu 1cm, tko da je zadeva še skoz idealna. Za vozit. Ne pa za afnat (vožnja po zadnjem itd.), kjer moraš bit u usakem trenutku zmožen doseči tla.

Sem odšravfal tisti prečni šravf, ki drži okvir pri štangi od zica skupaj, in s tem drži tudi zic (zdic, sedež...) sam.

Probam zavrtet sedež levo, desno, ga dat gor al dol --- zadeva je JEKLENO TRDNA, mater. Čeprav je iz aluminija, I think.

Našpricam z WD40, probam čez 1 dan - nič. Našpricam z WD40, probam čez 3 dni - nič.

Men je sedež zarustal!!! Kako naj ga osvobodim (in preštelam v nižji položaj)?!

POMAGAJTE!!!

Obupani Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami eno desko in jo položi preko zica spodaj daj pa eno krpo (da neboš poškodoval podlage na zicu) in pejt fotru rečt za eno kladivo. Pa enostavn potoči. Če še zdej ne gre, ti ga je moral pa edn čez noč 'zašvasat' gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Rudy project...pred leti dobil u račun...največ kilometrov z njim naredijo pajki...

...... :!: ...bolša je drugorazredna vožnja z mopedom, kakor prvorazredna z kolesom... :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diski na bajki so pa že mau preveč zame. :lol:

OK, sej mogoče sem le tolk nevoščljiv... sam jest nardim na leto 20km s kolesom, tko da nimam kkšnega velikega razloga. :wink:

In kolk tehtajo diski? A se kej pozna?

Jaz same teže niti ne opazim med vožnjo (no razen če ga je treba nest po kakih skalah),samo če bi pa tehtal celotno kolo bi pršle pa kar poštene kile :oops: .Drgač pa moji diski z ročko vred in vse kar še spada zraven tehta 450 gramov(1kom),so seveda še lažje,ampak važen je da dela stvar tko k je treba. Ne vem sicer kolk tehtajo V-brake zavorce,ampak se diske splača met, vsaj spredaj :shock: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Schauff Andalusia - trekking stvar z usnjenimi ročkami, števec je vdelan kar v fajfo, magura hidravlične bremze, mavic cxp30 feltne s continental gumicami za touring, XT oprema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je tisto na dveh kolesih BREZ MASINE?! :shock: ....in moram sam poganjati?! :shocked!:

........thanx,but no thanx. 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je tisto na dveh kolesih BREZ MASINE?! :shock: ....in moram sam poganjati?! :shocked!:

Nu nujno, da sam poganjaš... LAhko nabaviš tandem pa te žena okoli vozi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!