Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

a je kdo opazu v nedeljo na poti iz lj v KP in nazaj srebrno aprililo RS 250 brez tablic ? :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 16.43 pri gospodarski zbornici opazil motoristko na temnem gpz-ju...katera je bila???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubaduba a si ti dans okoli 13.30 peljal iz stare ljubljane enga frenda v pulovrčku na črnem ER5 s kufrčkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 16.43 pri gospodarski zbornici opazil motoristko na temnem gpz-ju...katera je bila???

Verjetno Tadeja (Furija), ker je bila na faksu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno Tadeja (Furija), ker je bila na faksu ...

bo verjetno držalo ker sem vidu en našitek na hrbtu ma je bil majhen tako da nisem razbral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubaduba a si ti dans okoli 13.30 peljal iz stare ljubljane enga frenda v pulovrčku na črnem ER5 s kufrčkom?

jep bil jst, sedi 5 :D :D :D Dej drugic me ustav al pa pomahi da gremo neki spit :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 19.30 z Kawasakijem Z750, črne barve iz Bohinja proti Bledu....

Kdo...??? :hmm: Kok je pa prletel na radar??? :wacko:

Popravljeno . Popravil pissmonkey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. danes popoldne v MB krizisce pri intereuropi, KR-FJR z motosvet nalepko, KR vara in se eden KR motor..... kdo bil?

2. na poti proti MP trate-cmurek je bilo ocitno neko srecanje bliznje sorte. moder cruiser/chopper z avtom(?), vzadaj stala se ena zelena ninja. in policija. wassup? nic hujega upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 18:30, relacija Bloška Polica-Žlebič-Ljubljana, sem se prilepil dvema Vrhničanoma (ena 900RR in ena Aprilia Enduro). Dober tempo! Bil kdo od motosvetovcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

ICE. Pod točko ena smo bili Cvetoo z nalepko, JerryCBR(še en KR motor), in Sandi na Vari (ni MS). Škoda ker nisi pomhal, da se vsaj spoznamo. Pa drugič?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima komu je včeraj izpregel Duče ??? Bogo rdeče živinče ( pasme 996) so včeraj okoli 13.30 ure pred Sežano nalagali v kombi :hmm: :xx: . Želim mu čimprejšnje okrevanje :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri med vrhniko in logatcom prometna nesreča na ovinku blizu industrijske cone, se mi zdi da je bila XJR, a kdo kej ve?

vem samo to, da je prišlo do konflikta med avtom in motorjem, pa da sta oba motorista bla na nogah

Smo se tudi mi mimo peljali :( .Blila je črna xjr , kombinezon je bil lepo slečen ob motorju-če je kaj resnega ga zrežejo, pa rešilec je stal tam, tako, da upam, da je šlo le za lažje poškodbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17.00 vidla na Aškerčevi nekoga s Hyosungom 650; črne barve; črno zaščito proti vetru (maska).

A je bil mogoče kdo iz Motomarsa?

Zanima me, ker mi je takoj maska v oči padla; kje jo je "hudič" nabavu?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera mačka se vozi na belo-modrem suzukiju GSX-R, menda 600ccm,

CE-šmarski grb, dolgi temno rjavi lasje.

Danes opažena na relaciji Poljčane-Podplat.

Pogosto videna ob vikendih v Rogaški Slatini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, bejbika videla si mene. Maska je od GiVi-ja. A si bila ti tudi s Husotom ? Čudi me, da te ne bi opazil, ker stalno gledam, če bom srečal še kakšnega lastnika Husota.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sl. Bistrici (ali kje blizu) sem že večkrat videl modrega Hyosung-a 650. A je kdo s tega foruma?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa učiri vido par na črnem ltju se mi zdi, okrog 18.30 na cesti kozjansko šentjur, motor je imel ce reg. mogoče kdo od forumašev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 20.00 pred Rock Bar-om na Bledu, se je nekdo po parkirišču vozil s KTM-ovim supermotom, osumljenec = Gumy :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sl. Bistrici (ali kje blizu) sem že večkrat videl modrega Hyosung-a 650. A je kdo s tega foruma?

D.

ja, tisto je Bayker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala neznancu v NM, da mi je pokazal kje je servis. Čeprav nisem dobil rezervnih delov in je šol vikend v tri p. lahko rečem, da so še dobri ljudje na cesti.

S tipom sva se srečala v koloni, pa sem ga vprašal kje je servis in me je odpeljal do njega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq vsak dan vidim miljon motoristov,vendar mi je danes padel v oči en na yam XJ600N iz Lj v smeri Brezovica in sicer ob 15:20.Yamahca je bila srebrna z topcase.

Tudi sam imam tak motor zato me zanima če je bil kateri od vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, si bil ti na goriškem koncu v petek in tm okrog 4h šel skoz volčjo drago proti prvačni? Pa enga si mel zadi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okrog 19 ure me je ena budala na zaloski cesti z YAMAHO FZR 1000 SREBRNE BARVE skor zbila ko je prehitevu avtomobil kar po mojem pasu morda je blo 10cm razlike mad nama :angry: ! A JE TO MOGOCE KDO IZ TEGA FORUMA?? In potem pravijo taki "zreli" vozniki da samo mi SKUTERISTI ("sesalci") pocnemo take nepremisljene in nevarne poteze na cesti :BUA: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vozil za eno trojko motoristov od Postojne do Vrhnike (okoli pete ure popoldan), žgali ko strela en mislim da je bil z tavelikim GS om, en z yamaho? Izgubil sem registrsko tablico. A je bil kdo s foruma?

Popravljeno . Popravil Freemanx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, si bil ti na goriškem koncu v petek in tm okrog 4h šel skoz volčjo drago proti prvačni? Pa enga si mel zadi?

Jap, eno sem imel odzadi, eno Lady HHV. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!