Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

:hmm: Vceraj na dunajski opazim in srecam Harley. Vozi ga tip, z Ray- ban-om, brez celade, (saj drugace ga nebi prepoznali) prav samozavestno, ponosno z nosom malce visje naravnanim, kot bi se to sicer lahko primerilo. Doticni, ozirajoc se desno na plocnik, se ne zmeni za nic drugega kot, ce je opazen s strani kake visokorascene, ali pa tudi ne, dolgonogice in nadaljuje voznjo :hmm: A si bil ti Jonas, al sem te zamenjal s kakim cefurjem :hmm:

Ps:Ej, Jonci bonbonci, a ti vsaj za en Brain cap zberemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem.. :D

a v tej bajti si doma?

če je temu tako, bova kmalu soseda :naughty:

jap, dec maj houm! :D a soseda boma?? kam se bos pa preselil?? :hmm: BTW; ze veckrat sm te vidu na ponikvi, ampak nikol mi ni potegnal da si to ti! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 16.30 na semaforju, kjer se zavija v lesce naprej pa se gre na bled, opaženi: smeško, incubation in metalbike. Smeško ktero si pa pelal uzadej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bili včeraj, v sredo v Gracu in sicer smo pred trgovino Louis za nekaj napotkov povprašali delagacijo motoristov iz slovenije. Mogoče je kdo celo iz MS :ph34r: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš tiste s tremi guzziji, ja pol sm bil :D

Nisem ziher če so bili Guzziji, v glavnem tam smo bli nekje ob pol sedmih in smo vprašali za napotke do Aunerja (zraven je bil eden avstrijski motorist) in glej ga zlomka, celo našli smo ga :yea2: samo zaprtega <_< Mormo drugič prej it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera mačka se vozi na belo-modrem suzukiju GSX-R, menda 600ccm,

CE-šmarski grb, dolgi temno rjavi lasje.

Danes opažena na relaciji Poljčane-Podplat.

Pogosto videna ob vikendih v Rogaški Slatini.

to je ob mojga kolega mama

suzukija ma pa od jeseni. Baje se pele kr orng.

lp, boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ziher če so bili Guzziji, v glavnem tam smo bli nekje ob pol sedmih in smo vprašali za napotke do Aunerja (zraven je bil eden avstrijski motorist) in glej ga zlomka, celo našli smo ga :yea2: samo zaprtega <_< Mormo drugič prej it :)

jp to smo bli mi, ampak dane prepoznaš guzzlna :notworthy: :? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp to smo bli mi, ampak dane prepoznaš guzzlna :notworthy: :? :kva2:

Nisem niti se zavzel s kakšnimi motorji ste bili, opazil sem v trgovini da ste iz Slovenije in sem vas potem pač vprašal če veste kje je Auner. Potem smo ga takoj našli, ker je še bila tako edina moto trgovina ki je nismo dol vdarli :) Nažalost pa so ga zaprli ob šestih, tako da s vodno pumpo za KTM-a ni blo nič :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp to smo bli mi, ampak dane prepoznaš guzzlna :notworthy: :? :kva2:

Pa sem se reko _OKI_ju si vprasal ce je keri z motosveta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi pogledal na guzzlna (rdečega valjda) bi videl veliko nalepko motosvet na šipi :D , če se temu lahko reče velika nalepka hi, hi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bil na Koroškem ( Dravograd-Ravne-Prevalje-Holmec ), ter srečal ogromno motoristov! Bili kaj MOTOSVETOVCI med njimi? :?

Na žalost sem bil z avtomobilom in sem se z veseljem umikal motoristom :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bil na Koroškem ( Dravograd-Ravne-Prevalje-Holmec ), ter srečal ogromno motoristov! Bili kaj MOTOSVETOVCI med njimi? :?

Na žalost sem bil z avtomobilom in sem se z veseljem umikal motoristom :004

js bi lahk enako napisal. :D na zalost tud tist o avtomobilu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jih videl kar nekaj. Izstopala je skupina mislim da šestih motociklov, ki se je okrog 17 ure peljala mimo polzele nekam gor(proti Mozirju morda). Pomahali smo si in to je bilo to. Kdo z foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe vem :D Od vecjih kubikaz mislim:)

Jaz sem bil.Zvečer direkt iz morja. :D Skuterov je blo vse polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je šel Kekec danes čez ride v kratkih rokavih okol :hmm: po 19h

Točno on je bil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!