Skoči na vsebino

Aprilia ETV Mana


Noise

Priporočene objave

In, kaj pravite?

Men so full všeč ročke za sovoznika... Kinda cool, a ne?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda dobro.....zakaj pa sovoznik? ok ok.....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj uporabno od Blue Marlin že, toda še vseeno jak.

Zadn konc kot ta nov MBW650SC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moc in energija.......zaljubljena...

In ROCKE!, koncno bom lahko se koga peljala zadaj..... in to dalec,dalec....z 20 litrskim tankom.

go naked, V Twin naked....

fun, fast, aggressive, designed for an instinctive ride and offering unique sensations of freedom and power. .....

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, ampak vseno sem bolj za "TUNO"!

to je kot italijanska TDM za leto 2005!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 let pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 5 let pozneje...

Enpar se jih najde.

Tisti, za katerega vem, jo ima rahlo predelano (samo avtomatik v touring mode, zadnja guma 190, posebej zadnja zavora na balanci, ... ), stric leti ko sneta sekira (bivši dirkač) in je z njo zelo zadovoljen.

Sam sem jo peljal na testno vožnjo, precej zanimiv hec. Je za vzet v ozir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor berem po netu, je v ameriki pravi hit. Pa tudi nekih napak nima, razen da crkujejo stikala za nožno prestavljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Buschi pravi:

Kolikor berem po netu, je v ameriki pravi hit. Pa tudi nekih napak nima, razen da crkujejo stikala za nožno prestavljanje.

No, s tem stricem (mudel je prava legenda) sva se malo pogovarjala. On je odšraufal vse dol, kar ni nujno potrebno in Mano naredil še bolj podobno skuterju. Sploh nima možnosti manualnega menjanja brzin, prav tako je dal na eno bremzo na eno stran balance, drugo na drugo stran. Torej nog sploh ne uporablja. Hecno do amena. Pustil jo je v touring modu, ker je sport non stop v prenizki prestavi in pri normalni vožnji nikoli noče prestavit v 6. Pa je dovolj hitro, res. Kadarkoli je odprl plin, je zadeva poskočila in suvereno dobivala na hitrosti. Ceu žur. Če bi jaz gledal Mano, bi svojo tudi predelal na isti način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je pa to cudo veliko/primerno za dva (mene - deca in pol, in pa mojo ultralahko zeno)? Zavedam se, da je neprimerljivo z RST Futuro, pa vendar...

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zok pravi:

Koliko je pa to cudo veliko/primerno za dva (mene - deca in pol, in pa mojo ultralahko zeno)? Zavedam se, da je neprimerljivo z RST Futuro, pa vendar...

Zakaj pa ne? Odvisno od tega, kakšne želje imaš, ampak Mana je za dva za neko srednje hitro turistično vožnjo povsem zadovoljiva. Če pa misliš dirkat, potem pa najboljše da s seboj ne vzameš sopotnice, ker te bo tepla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!