Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

Tole bo pa drago, ha?

Aprilia gre po sledeh Ducatija, ki je med bolj znanimi proizvajalci glede limited edition serij... Ducatiju gre dobro, zakaj ne bi šlo tudi Aprilii?

Ni kaj, obetajo se nam dobri časi (sam mal bo treba še počakat, da to postane ustaljena praksa, pa bodo tudi cene padle...)

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se pa ne bo prodajalo.

A ste videl ze novo gp 3cilindre aprilio s pnevmatskimi ventili in okoli 230KM pri 15.000 ? Ta je bolj zanimiva (ne seveda za kupt).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kaj rečt....italjani so sigurno vodilni dizajnerji...pa naj gre za konfekcijo...al pa motorje.

Hahahahaha...sam eni pa še zmer na angleški design padamo

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sleceni motocikli so definitivno IN!!!!

In mene to zelo radosti, po drugi strani pa glava pece od take hude izbire....

Go Naked, V Twin Naked!

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa jaz mel!!!!

hmmmmm agregat mille, ohlinsI od R variante, malo bolj touring krmilo, pa cisto malo plastike!

TO MI DELLLLIIIII!!!! ZAKON!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

videl v zivo, bljak :!!!!

limited edition je ful lepa, ta revna pa kot da je sestavljena na hitro in delov ki se valjajo po skladiscu. barvna kombinacija je nikakva. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ja to je definitivno nov stil motorjev, ki prihaja na tržišča. Je pa tako, to so motorji, ki so nekaterim zelo všeč, drugim pa ne. Moram reč, da me ta model zelo spominja na falco, ki pa mi oblikovno ni preveč všeč. Lahko bi spremenili oblike luči in zadnjega konca, vsaj zato ker gre tu za model streetfighterja. Sem že vidu tudi lepše in bolj domiselne ideje za to vrsto motorjev, narejenih prav na falcotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ta motor res hud,v munchnu sem bi kr neki cajta na aprilijinem štantu...tak položaj na motorju je super,lepo 'pokonci':) tud 'navadna' ni slaba.mogoč je sprednja maska mal prevelika za street-fighterja.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Lustn motor je pa res, da je R serija veliko bolj doterana in barvna kombinacija je tudi boljsa. Sedi se dokaj dobro, je pa cena kr visoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na seriji R je več karbona, bolkjše zavore......v končni fazi je več žlahtnih materialov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ne vem kam vtaknit to in sem odprl novo temo Prosim, da preselite po potrebi!)! Evo 28.06. sem povabljen na probno voznjo TUONO tukaj v Kopru, ponavadi ne hodim na te fešte, ampak to bom pa verjetno šel probat! V glavnem, danes sem si ga ogledal in moram rečt, da je fantastično lep motor in fino za sedet tudi(lepi materiali, barve itn...!) 2.6 mil. malo manj no, lepo lepo, lepše kot na sliki! Saj to predstavitev ste nekje ze menda imeli? (Če ja, pa brišite tale post!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljam svoje prvotno mnenje, motor je lep (v črni kombinaciji) in super za vozit, kaj več pa po malo dalješem testu!

Sem ga vozil na aprilijinem dnevu odprtih vrat. Skoraj ze prebrutalen za moj okus (spodrs v ovinku nekaj povsem normalnega press). Ne vem, mam malo deljena mnenja. Ful dobrih in nekaj slabih lastnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pohvale Gregsu in Perli za zelo dobro napisan članek.B) Kolikor vem sta oba amaterska pisca, pa vseeno posekata katerikoli tekst, ki je bil kdaj objavljen v Motoristu. :blink: :ph34r:

Perla pa je povrh vsega tudi količinsko napisala besedila za ene štirideset testov v taisti reviji. :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!