Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

pred 4 urami, ProdriveR pravi:

Sej to o mašinah sem že slišal. Sam, če je pri teh kilometrih že treba bit pozoren na npr. sklopko,kako je z ventili, pa s štarterji sem slišal,da znajo it, če lastnik ni preveč pozoren...

 

Ker sam mislim,da tekle motor letnik/kilometri kaj dosti več od 3000€ ni vreden :blush:

Potem pa kupi tak letnik s takimi kilometri z750 za 3.000 evrov. Vedno bi nekdo imel vrhunski motor (kar tuono je) za nic evrov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, ProdriveR said:

Ne gre se za to,da hočem vrhunski motor za 0€. Delam samo primerjavo, da če dobim isti letnik Tuonota Factory z manj kilometri za 4500€ se mi tale cena ne zdi realna .

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11051621&display=Aprilia Tuono 1000R-Factory

 

Veliko veliko doprinese 1. Lastnik, znana zgodovina. Pri apriliji je ponavadi tako, ali dela, ali je pa stroskov juhuhu--> jama brez dna.

9 minutes ago, ProdriveR said:

Ne gre se za to,da hočem vrhunski motor za 0€. Delam samo primerjavo, da če dobim isti letnik Tuonota Factory z manj kilometri za 4500€ se mi tale cena ne zdi realna .

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11051621&display=Aprilia Tuono 1000R-Factory

 

Veliko veliko doprinese 1. Lastnik, znana zgodovina. Pri apriliji je ponavadi tako, ali dela, ali je pa stroskov juhuhu--> jama brez dna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo spremlja prodajo teh touno v2, kot zanimivost bi povedal, oziroma opozoril,da se je tak tuono v2 siv s flourestentnimi črtami prodajal nekaj časa nazaj ne mal razbit, nevem če je naklučje,da je ta tudi tak s takimi črtami, ker kolikor mi je zanano je to custom "poslikava" in takih ni iz fabrke...Iščem slike oglasa če najdem objavim!  Previdnost naj ne bo odveč pri nakupu...

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ziv,

tudi sam jih gledam in isto sem opazil to srebrno, imam pa tudi screenshot s katerim me je kolega opozoril...ne vidi pa se koliko je bila zbita, vendar mislim da je to to :D se še kaj prodaja z vaše strani, ima kdo doma mogoče Tuonota z uničenim motorjem, namreč sam sem imel prometno...in je skor sam to ostal hehehe

tuono1.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni isti motor, tam piše 1. lastnik  :P:D 

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11235131&display=Aprilia TUONO R 1000 ZELO LEP+GARANCIJA ...

Tale je dost lepa, sam tud dvomim o nekaramboliranosti, glede na to,da na "riti" manjkajo nalepke, pa na zadnjih vilicah pri izpuhih, se vidijo udrtine, ki ponavadi nastanejo zaradi udarca? Samo nisem ravno strokovnjak za tuonote, tako da je čisto možno da se motim :blush:

 

Aja, pa še mislim da je kr težko dobit pri nas tuonota ali RSV R, ki ni bila na tleh :(

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Dodan stavek :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če kdo išče res ohranjen motor cicer Tuono Factory 2007 letnik brez napake in nikoli na tleh... Dve leti moj pred od Tomaza tudi na forumu... Za več info privat mogoče se proda, da vzamem v4.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ,

je bil mogoče komu kaj znan 2007 factory iz gorenjskega konca ki se je prodajal kak mesec nazaj na avto.net za 4600 in nato celo za 4500, je mogoče celo lastnik, bivši lastnik na forumu???čist tko če kdo kej ve...oz za kej podobnega v tem rangu oz kak screenshot oglasa...Lunapark tvoj more bit brutalen, ampak nism dost močn € zou :/ hvala vam za info ;)

Popravljeno . Popravil SuKo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako se moja bivsa tuono factory po pol leta prodaja za dobrega jurja vec kot sem ga sam prodal. Pa vmes 2 lastnika zamenjala. Zdej mi je pa zal da sem jo prodal. Zgleda da vsak samo zgoni in hoce naprej prodat. Kreteni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, biker77 said:

Zanimivo kako se moja bivsa tuono factory po pol leta prodaja za dobrega jurja vec kot sem ga sam prodal. Pa vmes 2 lastnika zamenjala. Zdej mi je pa zal da sem jo prodal. Zgleda da vsak samo zgoni in hoce naprej prodat. Kreteni.

Prodaja ali se je prodala za tisočaka več? :D 

V vsakem slučaju, špekulanti imajo drugo logiko, tako, da ti zaradi tega res ne more biti žal,... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, da jaz malo preverim komu prodam naprej, ker gledam, da bi prišlo v dobre roke. Žal je težko oceniti, nekateri imajo odnos "pač tam nek predmet". Za avtomobil sem odklonil kar nekaj kupcev, ko sem videl da kupujejo rabljeno ker je "manj vredno". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@biker77 - očitno jim cena raste skupaj s kilometri :) Zanima me, če (nekateri) sploh preverijo cene na spletu, preden objavijo oglas (to mislima na splošno,ne samo za Aprilije)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehhee svašta ja, o kateri Factory je govora tisti za 5000€?? od prodajalca sem kupil bivši motor Tuono 2 generacije, top motorčk...žal je pokojni hihihi še vedno pa iščem novega, 2 generacijo za okrog 4000...če kdo kej ve...@lajbn mi je noče prodat hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma glede na to da mam zdej skor pol leta casa bi rad res tazga da mi bo vsec dubu, te barvne kombinacije crna pa tist rdec napis na tanku mi neki ne potegne...sej pomoje bo se kej uletel gor...ajd do decemb..pol ze rast zacne..bomo vidl, mal bom se tezil lajbnu hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No če bo kdo iskal prodaja se moja:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11476645&display=Aprilia Tuono Factory

Cena je še vedno nekaj stvar debate... Ne rabim pa zdej 100 komentarjev za kaj je taka in koliko je tak motor vreden. Če se japonski polizdelki prodajajo za take denarje potem tudi men ni težko naprej dati odličen motor z pravo opremo. Prodati se mi ne mudi sem pa pripravljen menjati za rsv v4 z mojim doplačilom ali tudi za tuono v4 najraje factory...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
On 2/12/2016 at 8:46 AM, ukica said:

huh, mislim da sem našel naslednika če prodam svojo mille.. :) 

 

On 2/12/2016 at 9:28 AM, ukica said:

biker77, dej mi povej kakšna je razlika med samo mille ter tuono? Meni je karakter moje mille zeloo všeč, ampak mogoče bi za potovanja v dvoje umislil tuono...na kaj je treba paziti? Novejše aprilie naj bi imele težava z elektroniko, katere so to? :) 

Pa kakšna je razlika med R in Factory? Se splača dati cca 1k€ več? 

Ni ostalo samo pri besedah.. :) 

Sedaj bom pa verjetno prodal svojo mille :D 

IMG_1716.JPG

Vec lepsih slik se sledi ;) 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, ukica said:

 

Ni ostalo samo pri besedah.. :) 

Sedaj bom pa verjetno prodal svojo mille :D 

IMG_1716.JPG

Vec lepsih slik se sledi ;) 

Veliko nasmejanih KM zelim :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!