Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

101Nm pa taka drama? A nima to gasa za regulirat ta blaaaazn navor? Honda V2 z 97Nm je bla čist krotka zadeva. :kva1:  De se ne bom zdej z Aprilijo pa kar ubil??????

Sicer jih je 110, ampak ja, mislim, da ima gas. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažejo!?

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/aprilia/aprilia_tuono.htm

 

Mal sem nervozn. Sorri. Amapk, pri teh cifrah je V2+navor=floskula, skoraj nateg. Oziroma glupa stevilka na papirju. Tune nism vozu, pa kar nekako dvomim de rotax 990 tako strasno ludo trze. Mi bo pa zelo vsec, ce bo res tako awsome ukrivljalo vesolje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Kugelschreiber said:

Lažejo!?

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/aprilia/aprilia_tuono.htm

 

Mal sem nervozn. Sorri. Amapk, pri teh cifrah je V2+navor=floskula, skoraj nateg. Oziroma glupa stevilka na papirju. Tune nism vozu, pa kar nekako dvomim de rotax 990 tako strasno ludo trze. Mi bo pa zelo vsec, ce bo res tako awsome ukrivljalo vesolje. 

Super, spet grafki. Uzivaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

Lažejo!?

 

Ne, jaz sem spraševal za Tuono V4R. 

Drugače pa tudi jaz na Tigru 1050 (98Nm) čisto ok vozim Mitas.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, ukica said:

Super, spet grafki. Uzivaj!

Kaj pa cem ko uzivat? Same pravlice berem. Cista zimska idila. Sej pravim, tune nism vozu. Sm pa pelal par aprilij v2, nek ducov, hondo... Jez kakega siiilnega ognja, in navora nism dozivel. Morda bi mogu pelat rc8, rsv, morda 1098?

 

Kakorkoli, ocitno bom naslednjih par sezon vozil nezaslisano hud stroj, ki pretenta fiziko. Yeah!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Kugelschreiber said:

Kaj pa cem ko uzivat? Same pravlice berem. Cista zimska idila. Sej pravim, tune nism vozu. Sm pa pelal par aprilij v2, nek ducov, hondo... Jez kakega siiilnega ognja, in navora nism dozivel. Morda bi mogu pelat rc8, rsv, morda 1098?

 

Kakorkoli, ocitno bom naslednjih par sezon vozil nezaslisano hud stroj, ki pretenta fiziko. Yeah!

 

 

Super zate. 

Vozis Mitas da se tako uzigas? :) 

Si se sploh vprasal kaj pomeni on/off nacin? 

Verjetno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, ukica said:

Super zate. 

Vozis Mitas da se tako uzigas? :) 

Si se sploh vprasal kaj pomeni on/off nacin? 

Verjetno ne.

 

Ma uzigas se ti. Jest ti sam pravim, de pises neumnosti. Ce tuno MK1 primerjas s fazerjem 600 ali pegasotom, ja, pol gre, lomi in trze. Ce jo primerjas z gsxr1000 je use skup mal svoh in slabo vlece. Zdej kaj use nekateri  cutiste in vidite in sploh dozivlate, je men totalno nedojemljivo. Jez se nalozm, pa se pelem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

 

Ma uzigas se ti. Jest ti sam pravim, de pises neumnosti. Ce tuno MK1 primerjas s fazerjem 600 ali pegasotom, ja, pol gre, lomi in trze. Ce jo primerjas z gsxr1000 je use skup mal svoh in slabo vlece. Zdej kaj use nekateri  cutiste in vidite in sploh dozivlate, je men totalno nedojemljivo. Jez se nalozm, pa se pelem. 

Tuono stare generacije 101 Nm primerjaš z ........  ?     Najnovejši GSXR 1000 2018 zmore celih 117  Nm .....

 

 

 

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

101Nm pa taka drama? A nima to gasa za regulirat ta blaaaazn navor? Honda V2 z 97Nm je bla čist krotka zadeva. :kva1:  De se ne bom zdej z Aprilijo pa kar ubil??????

144Nm na superduku GT, vozim pa SF....no problem man, sam gas pa dolge luči. aja, guma ko guma, tut na Tuni se da s kramparcmi (če maš to v mislih ko voziš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Lipstick said:

Tuono stare generacije 101 Nm primerjaš z ........  ?     Najnovejši GSXR 1000 2018 zmore celih 117  Nm .....

 

 

 

 

Ma jez nic ne primerjam. Tezko mi je brat, kako se odkriva Amerika, kako je noro, in on pa off pa draaamaaa.....

Moja zelja je Tuono 1000r. Ampak ne bom nobenga prepriceval, da je to Milenium Falcon......

 

@DAMI34 šta e pi***ko, jels smrsnuo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

 

@DAMI34 šta e pi***ko, jels smrsnuo? 

najbrž isto kot ti, s tem da vsaj snega nimam, piha pa tok, da je -3C=-30C :(

Razmišljam o nakupu tune, pa berem mal, sam me je strah hudga navora :P

ps. on-off ma najboljšega prva generacija multištrudla, pa ktm 990, ker ko odpreš gas nikol ne veš a boš letu u maline al boš zdelu ovinek. :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Kugelschreiber said:

 

Ma uzigas se ti. Jest ti sam pravim, de pises neumnosti. Ce tuno MK1 primerjas s fazerjem 600 ali pegasotom, ja, pol gre, lomi in trze. Ce jo primerjas z gsxr1000 je use skup mal svoh in slabo vlece. Zdej kaj use nekateri  cutiste in vidite in sploh dozivlate, je men totalno nedojemljivo. Jez se nalozm, pa se pelem. 

Očitno so vsi tukaj do sedaj vozili samo rsv in pa APN6, da rsv toliko trga gate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr se vsi uzigate. 

Nikjer ne pise da rsv trga gate, da je super duper. Pise da poda moc neenakomerno.. primerjat rsv z gsxrjem.. mah. 

Sploh pa se bolj me cudi kam smo prisli iz teme o mitaski v kok rsv potegne pa kok gre. Zame gre dost, za ostale mi je pa useen.. 

prosim za novo temo, ali rsv res butne/trga gate.:panic:

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, ukica pravi:

 

prosim za novo temo, ali rsv res butne/trga gate.:panic:

Prosim ne! :D Lahko pa moderator malo popuca, tudi jaz sem šele zdaj opazil, da ima V4R svojo temo, tako da se ponižno opravičujem za faljeno temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, saj če se ugasnemo tukaj, ni nobene potrebe po novi temi. včasih je pa potrebno kaj podebatirat, pa kako famo razbit, nič hudega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste ostali resili zadevo z odsevnikom pod tablico na gen 1? Kam ste jo prisraufali? 

Original je imela to zelo grdo.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, ProdriveR said:

Jaz sem kupil tale odsevnik in konc koncev ga lahko prišravfaš tudi na okvir od tablice. Fajn je, ker paše lepo na aftermarket nosilec, pa zgleda kot original :)
https://www.kmc.si/si/univerzalna-odsevna-lucka-i20095.shtml

 

U hvala. Zgleda bo tablica dobila se kaksen vijak cez :D 

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta gumi vmesnik ja pa jeba...Prej ko slej razpoka in vleče dodaten zrak.Si prepričan, da je fuč? Dostikrat je tako površinsko napokan. Treba vbrizgalni del dol potegnit  pa videt, kaj je not.....Cena novega  zna biti  zasoljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, hy650 said:

Ta gumi vmesnik ja pa jeba...Prej ko slej razpoka in vleče dodaten zrak.Si prepričan, da je fuč? Dostikrat je tako površinsko napokan. Treba vbrizgalni del dol potegnit  pa videt, kaj je not.....Cena novega  zna biti  zasoljena

Nevem ce je res fuc, ampak verjetno je zob casa naredil svoje. Raje zamenjam sedaj kot med sezono. Kokr sm gledu okol je kar globoka razpoka. 

Je to to?http://www.af1racing.com/store/Scripts/prodView.asp?idproduct=3387&sku=AP0267151&description=OEM+Aprilia+Intake+flange++%23AP0267151+(ex+0267150)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3/4/2018 ob 18:20, ukica pravi:

Nevem ce je res fuc, ampak verjetno je zob casa naredil svoje. Raje zamenjam sedaj kot med sezono. Kokr sm gledu okol je kar globoka razpoka. 

Je to to?http://www.af1racing.com/store/Scripts/prodView.asp?idproduct=3387&sku=AP0267151&description=OEM+Aprilia+Intake+flange++%23AP0267151+(ex+0267150)

 

pred 1 uro, marincspeedshop pravi:

To je to. Cena novega v pvg 132€ :dry:

Cena je kap  :slap: ... razmišljam, kako bi ga naredil sam:hmm:...Kaj pravi marinc na to?:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!