Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Koncno nov akumulator, Exide namesto trenutne Varte ki je imela samo 130A zagonske ta jih ima 200A.

Vem da bi mi vsi priporocali Yuaso, ampak z Exide sem bil vec kot zadovoljen v avtu z 3222ccm pri -30. Cena pa kle kle. 

In seveda ker se mi ponavadi neda sraufat dol sedeza z imbusi sem kupil se vzdrzevalec ki ima moznost priklopa na kleme ali pa na zice ki jih povleces iz akumulatorja do zadnega sedeza in nato priklopis v vzdrzevalec. 

F5539ED6-B707-4D2A-A47A-2A65DF616F6D.jpeg

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/31/2018 at 7:11 PM, ukica said:

Se komi sanja kje bi lahko dobil tole za aprilio? 

Vsi so na 5 vijakov.. tuna jih ima 6..

https://www.bscenter.si/Adapter-za-pokrov-rezervarja-slide-sis

A to je za tank torbo? Za SW-Motech sm jo narocu pri louisu. Paypal+3dni in je blo doma. 

On 8/16/2018 at 6:21 PM, ukica said:

Koncno nov akumulator, Exide namesto trenutne Varte ki je imela samo 130A zagonske ta jih ima 200A.

Vem da bi mi vsi priporocali Yuaso, ampak z Exide sem bil vec kot zadovoljen v avtu z 3222ccm pri -30. Cena pa kle kle. 

In seveda ker se mi ponavadi neda sraufat dol sedeza z imbusi sem kupil se vzdrzevalec ki ima moznost priklopa na kleme ali pa na zice ki jih povleces iz akumulatorja do zadnega sedeza in nato priklopis v vzdrzevalec. 

F5539ED6-B707-4D2A-A47A-2A65DF616F6D.jpeg

Mam enak black n decker, pazi, da slucajno ne kliknes na 6V, hudic pol prazni baterijo. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx, bom pogledu se pri louisu. 

Sem pa vceraj opazil da mi stalno gori stop luc, kar je kar pogosta napaka pri aprilijah(glede na af1 forum). 

Vzrok je nedelovanje stikala na sprednji rocki. :P proklet makaronar.. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 3 urami, (Ales) pravi:

Uuuu zelo lep. Sam je pa malo iz mojega €€€ ranga.

Glede na slike...bo mogu kredit padit ali limit povečat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, (Ales) pravi:

Motorja ne iscem vec. Danes domov pripeljal Tuonota :panic:

 

Sicer ni factory :/ 

Brez slike ne velja....

Srečno voznjo ti zelim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, (Ales) said:

Motorja ne iscem vec. Danes domov pripeljal Tuonota :panic:

 

Sicer ni factory :/ 

Za katero si se odlocu? :) 

Aha vidim da tiste 3 ni vec na netu.. no upam da je v zivo bomba! :) 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor na firmo in rentanje sta morda le iz davčnih razlogov. Zadnja bremza je bila najverjetneje samo za odzračit. Če je pripeljana iz tujine, je homologacijski kartonček obvezen dokument, mislim da tudi prepisa ne moreš opravit brez njega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, lucky323 pravi:

Noben ni kupu, ostaja doma.

Ne vem a bi dal srca al unga zalostnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj naredil prvih pravih 135km s Tuonotom. Morem reči, da je proti Hornet 900, ki sem ga imel prej, to čisto drug svet in mi je po večini aprilija mnogo bolj všeč. Ima sicer napram hornetu dosti slabši menjalnik (sicer se ga moram še navadit - pri hornetki se ni blo treba nič navajat :D). Motor je pod 4k rpm dosti bolj len/grob, hornetka je vlekla od 2k rpm (sem vozil večinoma v 5 prestavi ali više, razen po ovinkih), tukaj je treba v 3ji :D

Uglavnem z motorjem sem zelo zadovoljen, danes naredim še ene 130km. Potem pa verjetno servisi in zimsko spanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pri šaltanju morš bit kr odločen :) Pa tudi sklopko je treba kar redno odzračevati. Zadnjo zavoro tipam sam na tehničnem, drgač nima smisla :) Je pa zanimiv taljan. Jaz če bi mel dost ke$a, bi si nabavu tanovo RSV4, pa še enga japonca za zraven, če se taljan odloč da rab kak dan več zase :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ProdriveR said:

pa še enga japonca za zraven, če se taljan odloč da rab kak dan več zase :) 

Mislis - se enega Taljana...? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!