Skoči na vsebino

BMW R 850 R


Noise

Priporočene objave

Huh, dobra poteza bavarcev?

Me zanima če ga bomo v Sloveniji imeli priložnost videti... 850C npr. se ne da dobit (oz. ne vem, mogoče se ga da posebaj naročit)...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

1150 je boljsi in vec nudi za malenkostno visjo ceno.isti kot pri starih 1100 in 850.

To sem imel v mislih, ja... Preveč, in my humble opinion. Oziroma raje 1150R. Dvomim da se bo prodajal zaradi česa drugega kot pa zaradi 25kW verzije ...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas odpade: ni bistvene razlike v ceni, pa še registracija te pride isto. Sem pa peljal R1150 in je zlo v redu, 850, bi bil pa morda mal prenezen.

Ce bi bil kake 300.000sit cenejsi in 100 cc manjsi bi bil se zanimiv za nas tako pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se ne bo prijelo.....definitivno

upssssss .... pardon ... bojo mel fantki bogatih očijev

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sam ni bemfa vec kar je vcasih bla.....

ja,imas prav....sedaj so boljsi.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj, ampak ta bokser masina meni ne sede... prevec glomazno, nesimetricno, storasto....

So stvari, ki te v trenutku navdusijo in stvari, pri katerih ostanes hladen. In to je moj odziv na BMW motorje....

Zarja

Uredil - zarja on 07/12/2001 16:13:50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW-jev R1150 R je za mene edini motor. ki mu ta boxer ful pase. 850 pa nebi mel ker je cena in registracija zelo blizu, ampak tistih 200 ccm pa se pozna. pa se malo slabsi dizajn ma!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti motor dva dizajna dve kubature,čemu???

Mogoče bo pri nas uspel če se bi v prihodnosti spremenil zakon(25kw)!

Oblikovno ni tako posrečen vendar pa če se bo peljal tako kot starejši brat(1150) potem se nima česa bat!1150 se pelje kot po tirnicah-svaka čast BMW-u!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

kolega iz ozadja se zanima za nakup BMW R-850-R ...naj pove kdo, ki ima če ima izkušnje ,(brez nepotrebnega nabijanaja )....cena vzdrževanja, hibe, itd

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da ne bo nič z nasvetom, bom vprašal na kak švicarski, italjanski forum.... tam je baje več kot polovica bajkerjev bmw-jašev :photo: :hmm:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

ja... u sloveniji se ni prijel, zato ga je tolko težje dobit v sloveniji. Odločam se za nakup r850r, zaradi možnosti blokade na 25kw. Nekje sm zasledil da je možno tudi r1150r blokirati na 25 kw, baje da se pri šternu dobi neko blokado...

uglavnem, ali ima kdo ta r850r pa se odloča de ga proda ali pa ve za kakšnega ki bi ga prodal... mogoče kakšna avtohiša (sm skoraj že use pregledau) ali pa gko uvaža motorje pa bi uspel dobiti solidno ali odlično ohranjen r850r, mogoče kdo ve za trgovca ali bmw servis v tuini (italija avstrija u najslabšem primeru nemčija) .....

karkoli za vsako informacijo bom hvaležen :worship:

PS.: cena max 5000 eru. , če je pa avtohiša ki nudi kakršnokoli ugodno odplačevanje lahko pa tud več :)

Popravljeno . Popravil jammbo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... u sloveniji se ni prijel, zato ga je tolko težje dobit v sloveniji. Odločam se za nakup r850r, zaradi možnosti blokade na 25kw. Nekje sm zasledil da je možno tudi r1150r blokirati na 25 kw, baje da se pri šternu dobi neko blokado...

uglavnem, ali ima kdo ta r850r pa se odloča de ga proda ali pa ve za kakšnega ki bi ga prodal... mogoče kakšna avtohiša (sm skoraj že use pregledau) ali pa gko uvaža motorje pa bi uspel dobiti solidno ali odlično ohranjen r850r, mogoče kdo ve za trgovca ali bmw servis v tuini (italija avstrija u najslabšem primeru nemčija) .....

karkoli za vsako informacijo bom hvaležen :worship:

PS.: cena max 5000 eur. , če je pa avtohiša ki nudi kakršnokoli ugodno odplačevanje lahko pa tud več :)

POPRAVEK DO 6000 EUR ne 5000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POPRAVEK DO 6000 EUR ne 5000

na avto netu se prodaja par r850r s kovčki, letniki od 98 do 01, uvoz iz IT. Cena od 4600 naprej

imel takšnega pred leti, ZELOOOOOO zadovoljen (poraba, servisi...),

Popravljeno . Popravil DASK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti bi priporočal da vzameš R1150R!

Enako ga lahko omejiš na 25kW, je novejši (meni osebno bistveno lepši).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da to ni sploh ovira. Še posebej če ga boš omejil na 25kW.

Saj dodajanje plina je zvezno in ga lahko dodaš le do tretine, ni ti treba takoj do konca in še to v prvi prestavi!!!

Ujel bistvo??............................................ Vse je v glavi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da to ni sploh ovira. Še posebej če ga boš omejil na 25kW.

Saj dodajanje plina je zvezno in ga lahko dodaš le do tretine, ni ti treba takoj do konca in še to v prvi prestavi!!!

Ujel bistvo??............................................ Vse je v glavi.

lp

R1150R je, IMHO, precej težek in neprijazen motor, vsaj dokler se ga ne navadiš.

nevem kako bi se tistih 250 kil (res je, da motor med vožnjo ne deluje tako težko) obnašalo s 25kw, ampak kot motor za začetnika se mi to ne zdi. Verjamem da je, ko se ga navadiš, tapraw bombnik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težak je res precej, sam med 850 in 1150 ni pretirane razlike, nekje 3 kg.

TBoxer jaz te že razumem, pa vrjetno z blokado ima tudi manj navora

a mogoče kdo ve ali je kje na netu krivulja moči in navora za r850r in r1150r

Kaj je pa razlika med Rockster in navadnim r?

kolkor sm gledau ima Rockster malo nižjo balanco, je nanjem bol športna drža?

Popravljeno . Popravil jammbo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težak je res precej, sam med 850 in 1150 ni pretirane razlike, nekje 3 kg.

TBoxer jaz te že razumem, pa vrjetno z blokado ima tudi manj navora

a mogoče kdo ve ali je kje na netu krivulja moči in navora za r850r in r1150r

Kaj je pa razlika med Rockster in navadnim r?

kolkor sm gledau ima Rockster malo nižjo balanco, je nanjem bol športna drža?

ZA 1150r je pr akrapoviču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledau na avtonetu, pa nikjer ne dobim.

ali mi lahko daš link?

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1776747" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1776747</a>

tu je eden izmed.... prelistaj in poišči druge

uspešen lov

lp

link zablokira, pojdi na avtonet in preglej pod -bmw- vsi tipi motorja- sigurno najdeš

Popravljeno . Popravil DASK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1776747" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1776747</a>

tu je eden izmed.... prelistaj in poišči druge

uspešen lov

lp

link zablokira, pojdi na avtonet in preglej pod -bmw- vsi tipi motorja- sigurno najdeš

Tega in še enega sm gladau, sam ma nekaj zlo prevoženi, čeprau baje za bmw ni veliko. a jih ima več na zalogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!