Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

Lj-Besnica-Trbeljevo-Grosuplje-Turjak-Ig-Podpeč-Rakitna-Borovnica-Vrhnika-Horjul-Lj ?

20090429-b3atqeq4j3dp1u5ymage324xcd.jpg

Lepa, sam mogoče kšna krajša glede na to da sm 50cc :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozna kdo kšno fajno turo v okolici LJ ? V rangu 30-100km ? (logatec, rovte, žiri, horjul itd :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no pa da še jst mal povem o mojih pa naših klubskih kmih:D

no med letošnjimi počitnicami mi je blo zelo dougcajt pa sn iz Celja skoču na morje in nazaj, vendar sem pri trojanah(ko sem šou domu) zavil desno pa lepo čez Trbovlje pa Marijo reko(3x-k je dobra cesta) potem pa po stranski cesti nazaj do celja, bilo je okol 500km,

pa še z našim klubom kdaj kam dlje skočmo, recimo do Ptuja(cesta se ful vleče:S) pa potem zavijemo levo proti Mariboru, pa mal okol obiščemo kterga poznanga, pa nazaj; al pa do Krškiga je tut fajna cesta če greš čez Žegr (k so fajni ovinki tut), pa tko se kr dost furamo, drgač pa mamo tut neki posnetkov na Facebook-u, sam pod skupino MK Dark Dogs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da še jst mal povem o mojih pa naših klubskih kmih:D

no med letošnjimi počitnicami mi je blo zelo dougcajt pa sn iz Celja skoču na morje in nazaj, vendar sem pri trojanah(ko sem šou domu) zavil desno pa lepo čez Trbovlje pa Marijo reko(3x-k je dobra cesta) potem pa po stranski cesti nazaj do celja, bilo je okol 500km,

pa še z našim klubom kdaj kam dlje skočmo, recimo do Ptuja(cesta se ful vleče:S) pa potem zavijemo levo proti Mariboru, pa mal okol obiščemo kterga poznanga, pa nazaj; al pa do Krškiga je tut fajna cesta če greš čez Žegr (k so fajni ovinki tut), pa tko se kr dost furamo, drgač pa mamo tut neki posnetkov na Facebook-u, sam pod skupino MK Dark Dogs

pa pol mim podsrede ?... tu vmes sm js doma ;)

tale cesta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hm, no, moja dnevna tura je iz Mengša do Ljubljane in nazaj. Faks, kaj pa drugega :)

Sicer pa grem zelo rada med vikendi kdaj do Krašnje pri Lukovici in tam zavijem na levo proti Vrhu nad Krašnjo pa potem po okoliških hribih in pridem ven nekje pri Kamniku, potem pa nazaj v Mengeš. Tukaj sem šla velikokrat še s 50 kubičnim skuterčkom, pa je cesta zelo lepa. Tudi staro cesto do Velenja in do Maribora sem dala že čez s starim skuterčkom, tako da sva skupaj marsikaj preživela ... No, moram še 250ko sprobat, računam da bi šla v Firence h kolegici, ampak ko bo malo lepše vreme in nekaj prostega časa. Je kdo že dal skozi to turo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

jap letos bom pa res obolu z roxom na morje... (v bistvu mam avto ampak z avtom si takoj dol) ene 3,5 ure pa je :kva2::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jap letos bom pa res obolu z roxom na morje... (v bistvu mam avto ampak z avtom si takoj dol) ene 3,5 ure pa je :kva2::yea2:

vso srečo!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lenart, Maribor, Ptuj, Ormož, Ljutomer, Murska Sobota, Lenart....

Motor: LONGBO LB50Y-5A 50cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 let pozneje...

Pozna kdo kšno fajno turo v okolici LJ ? V rangu 30-100km ? (logatec, rovte, žiri, horjul itd biggrin.gif)

 

Kalce - Idrija ;)

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na posnetku je samo del Godovič - Idrija, toda tudi med Kalcami in Hotedršico pred Godovičem je cesta "precej ugodna" za nagibanje v ovinkih ... :notworthy:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Najdaljša dnevna tura 2015 -12ur Kotor-Črna gora  do Ljubljana-Slovenija 740 km-honda  silver wing-carica. In to za šalo,poraba 3,6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!