Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

Maribor - Pesnica - Kungota in nazaj :) . Upam da nebo zdaj napovedan sneg pokvaril tako lepega vremena :glare: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hm, ok, včeraj.... vrhnika - ljubljana- (mal naokoli)--domžale - kamnik - brnik - kranj - ljubljana - vrhnika....tankal v kranju----have a nice day :) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes relacija Maribor - Lenart, peljal pa sem se čez Malečnik. Na cesti je bilo veliko motoristov, nažalost pa tudi dosti policajev.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat najdalse ture k sm jih naredu s 45 kmh so ble Lj-polhov gradec-Lj pol Lj-Snebrje-Domžale-Šentvid-Toško čelo-Lj pol k bom skuterja zrihtu pa pride navrsto relacija Lj-morje-Lj :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda jebac ti bos meu pa dolgo turo kolko ti pa leti skutr??? kr to bos rabu ke ene 2 uri se kej vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda jebac ti bos meu pa dolgo turo kolko ti pa leti skutr??? kr to bos rabu ke ene 2 uri se kej vec

Pol bo leteu 85 realnih brez blokad pa ZX. Kukr sm racunu mal mn kt 2 uri do tja potem namakanje u morju pa pica pol pa nazaj :P :P

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kr povne :D :D Ne sej hec pomojm okol 2 uri pride sej jest sm itq utrganc zadnc sm se 5 ur furu :P :P No edin na pici sm biu umes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm su u petk u ljubljano iz ilirske bistrce :OK: :OK: in pol u soboto nazaj mal mn kt 80km rabu sm pa eno uro pa deste minut furu sm pa tko ne lih do daske da nebi kje ribnlo hehe no cez ride je slo do konca hehe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm su u petk u ljubljano iz ilirske bistrce :OK: :OK: in pol u soboto nazaj mal mn kt 80km rabu sm pa eno uro pa deste minut furu sm pa tko ne lih do daske da nebi kje ribnlo hehe no cez ride je slo do konca hehe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi sou ce pocakas se malo do 12 maja :D :D Če si iz lj seveda

ja sm iz lj seveda...veš kaj....v petek je napovedan lep vreme zarad tega :)

kako to da greš lohk ele 12ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm iz lj seveda...veš kaj....v petek je napovedan lep vreme zarad tega :)

kako to da greš lohk ele 12ga

Ker me čez praznike ni doma sm na pripravah pa ker mi šele po pripravah uzamejo vn blokade pa montiramo ZX :OK: :OK: 45 se ne mislm na morje furat :OK: Dej mi na PM napiš msn al pa kej tazga pa se bova pol kej zmenla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil 120 km. Šel sem od Črnomlja, čez stari trg, ob Kolpi vse do Fare in Kostela in nazaj. Bil je prekrasen dan. Nazaj grede sem se ustavil še na ribah PriMadroniču v Prelesju. To sva šla skupaj z bratrancem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem šel iz Vrhnike do Postojne....uuuu ride..... so ble tut pr planini :D....pa do Predjamskega gradu, in nazaj do Vrhnike....cca. 90 km....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!