Skoči na vsebino

Dnevne fure s skuterji


.:norc:.

Priporočene objave

Jaz sem iz Ljubljane, oz. iz okolice. Kam pa ti misliš daljšo turo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride kdo od skuteristov na ride u soboto ce bo lepo vreme???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda a spčoh se kere obstajajo hehe sam zgleda da nebo pravga vremena :BUA: :BUA: :BUA: jebiga pa drug vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me čez praznike ni doma sm na pripravah pa ker mi šele po pripravah uzamejo vn blokade pa montiramo ZX :OK: :OK: 45 se ne mislm na morje furat :OK: Dej mi na PM napiš msn al pa kej tazga pa se bova pol kej zmenla

45km/h je res kruta, s tako hitrostjo se js še na glavno cesto ne upam, ne da bi se pelu kam. Js sm kr živčn če ne gre vsaj 80 :D .

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to 45 je pa res u kurcu skos mors gledat ce te misli kdo prehitet pizda to je k da bi bil s kolesom u prometu :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45kmh je zdej moja preteklost :D :D Zdej newem kok gre kr števc neki zajebava drgač pa blokade zuni pa ZX gor tko da 80-85 realnih sigurn :DNo dons tura po lj po najhujsm dzju z andyom---rezultat: Umazan nov ZX,umazan motor pa mokr pa midva premočena do kosti

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vi2 si pa tut zberesta tak prekrasen dan za voznjo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vi2 si pa tut zberesta tak prekrasen dan za voznjo :OK: :OK: :OK:

Ja debila kaj čš :D :D Dons tud tura z andym mal po lj pol pa do litije pa naokrog do domžal pa nazaj dons naredu usga skup 95km! Blo full dobr posebi ovinki iz vač na drugo stran dol zakon blo edin enkrat naju je dz ujeu za 5 min :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slavček...si za kakšnoo turo...sam mam 150cc skuter., tko da...bl na izi-....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slavček...si za kakšnoo turo...sam mam 150cc skuter., tko da...bl na izi-....

Odkod pa si? Lahko se kaj zmeniva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Slavček! A si se ti furu za 1. maja mimo kampa Kolpa na Vinici :? Sem videl enega modrega Grand dinka 50cc, ki je ene dvakrat obrnil pri recepciji Kampa Kolpa :) Tisti X9 pred recepcijo je bil moj .)

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Slavček! A si se ti furu za 1. maja mimo kampa Kolpa na Vinici :? Sem videl enega modrega Grand dinka 50cc, ki je ene dvakrat obrnil pri recepciji Kampa Kolpa :) Tisti X9 pred recepcijo je bil moj .)

Ej, veš da sem bil to jaz! Spomnim se x9. KP je bla registracija, ne? Kaj si pa ti tam delal?

Glede na to, da si iz LJ ugibam ali si ti mogoče tisti, ki ima tisti kamp?

Popravljeno . Popravil slavcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, veš da sem bil to jaz! Spomnim se x9. KP je bla registracija, ne? Kaj si pa ti tam delal?

Glede na to, da si iz LJ ugibam ali si ti mogoče tisti, ki ima tisti kamp?

Ne nisem jaz. Smo si pa z lastniki precej blizu.

Drugič če vidiš moj skuter se ustavi, bova kakšno rekla. Sicer pa me zdaj verjetno nekaj časa ne bo dol. Verjetno potem poleti kakšen dan. Se pa vsak dan vozim po Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem jaz. Smo si pa z lastniki precej blizu.

Drugič če vidiš moj skuter se ustavi, bova kakšno rekla. Sicer pa me zdaj verjetno nekaj časa ne bo dol. Verjetno potem poleti kakšen dan. Se pa vsak dan vozim po Ljubljani.

Prav, se bom ustavil in bova kako rekla. Ni problema! Upam, da se kaj kmalu vidiva. Če ne prej pa poleti!

Srečno vožnjo!

Lp

Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se malo peljal iz Maribora proti Hočam do Slivnice in si v Orehovi vasi ogledam trening MX :) , potem pa še na mariborsko letališče in v Miklavž, nato pa domov. Vse skupaj se je nabralo 35km :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebac Car, lepe fure maš svaka ti čast :OK: .

Drgač pa dans sem nardil z kolegom dobrih 12km.

Kolega pride po mene domov --> Start --> Pumpa --> Do picerije Mlada Lipa na pico in pijačo --> Na sladoled pod Pohorje --> Fijakanje po mestu --> Konec --> Domov.

Vreme je bilo zelo lepo, na poti sva z kolegom srečala kar nekaj motoristov (eden naju je celo pozdravil z Ninjo :naughty: ). Vse lepo in prav, ampak neprevidnost nekaterih voznikov avtomobilov in grde ceste do picerije so zelo v napoto. Če parkrat nebi močno prijel belance in na hitro zavil ob pločnik bi mel kar nekaj prometnih nesreč, vendar ne po moji krivdi. Skratka, vozniki te podcenjujejo in prisiljen si gledat cel čas v ogledalo, če želiš domov z celo glavo :huh: .

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah raj nardim mal dalso turo izvn lj kt pa da se po lj vuram k se mors ustavt usakih 50 metrov pa še med auti furat se mi neda. Tm pa uživam u zalaganju pa to :D :D Nasledna tura do celja pol pa do kopra pa tko bomo vidl k bo lep vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej maste vi dolge fure

zame ni tako bi bankrotiral hehe

jaz bujš da ne govorim k itak nobenemu se ne bo sanjalo kje sem biu okolica N.G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!