.:norc:.

Dnevne fure s skuterji

392 objav v tej temi

no pa da še jst mal povem o mojih pa naših klubskih kmih:D

no med letošnjimi počitnicami mi je blo zelo dougcajt pa sn iz Celja skoču na morje in nazaj, vendar sem pri trojanah(ko sem šou domu) zavil desno pa lepo čez Trbovlje pa Marijo reko(3x-k je dobra cesta) potem pa po stranski cesti nazaj do celja, bilo je okol 500km,

pa še z našim klubom kdaj kam dlje skočmo, recimo do Ptuja(cesta se ful vleče:S) pa potem zavijemo levo proti Mariboru, pa mal okol obiščemo kterga poznanga, pa nazaj; al pa do Krškiga je tut fajna cesta če greš čez Žegr (k so fajni ovinki tut), pa tko se kr dost furamo, drgač pa mamo tut neki posnetkov na Facebook-u, sam pod skupino MK Dark Dogs

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

no pa da še jst mal povem o mojih pa naših klubskih kmih:D

no med letošnjimi počitnicami mi je blo zelo dougcajt pa sn iz Celja skoču na morje in nazaj, vendar sem pri trojanah(ko sem šou domu) zavil desno pa lepo čez Trbovlje pa Marijo reko(3x-k je dobra cesta) potem pa po stranski cesti nazaj do celja, bilo je okol 500km,

pa še z našim klubom kdaj kam dlje skočmo, recimo do Ptuja(cesta se ful vleče:S) pa potem zavijemo levo proti Mariboru, pa mal okol obiščemo kterga poznanga, pa nazaj; al pa do Krškiga je tut fajna cesta če greš čez Žegr (k so fajni ovinki tut), pa tko se kr dost furamo, drgač pa mamo tut neki posnetkov na Facebook-u, sam pod skupino MK Dark Dogs

pa pol mim podsrede ?... tu vmes sm js doma ;)

tale cesta?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Hm, no, moja dnevna tura je iz Mengša do Ljubljane in nazaj. Faks, kaj pa drugega :)

Sicer pa grem zelo rada med vikendi kdaj do Krašnje pri Lukovici in tam zavijem na levo proti Vrhu nad Krašnjo pa potem po okoliških hribih in pridem ven nekje pri Kamniku, potem pa nazaj v Mengeš. Tukaj sem šla velikokrat še s 50 kubičnim skuterčkom, pa je cesta zelo lepa. Tudi staro cesto do Velenja in do Maribora sem dala že čez s starim skuterčkom, tako da sva skupaj marsikaj preživela ... No, moram še 250ko sprobat, računam da bi šla v Firence h kolegici, ampak ko bo malo lepše vreme in nekaj prostega časa. Je kdo že dal skozi to turo?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov