Skoči na vsebino

Češka, Slovaška,...


Priporočene objave

Tatranska Lomnica z gondolo, do tja pa preko Madžarske iz Maribora. Naprej na Poljsko v Wieliczko v rudnik soli - vredno ogleda. Košta - pa kaj!

 

Naprej na Češko do Brna, za 22€ po progi 25 minut, zjutraj pa domov. Cene so, vreme tudi, ceste narejene, volje do vožnje pa na pretek!

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Lomnički Štit nisva mogla, ker bi mogla dva dni prej rezervirat. Bil tudi v rudniku soli, pa me je impresioniralo samo, kako so ga Poljaki uredili za turiste. Drugače pa...rudnik kot rudnik.

 

Pa seveda Auswitz 1 in Auswitz 2 - Birkenau.

post-2849-0-37939500-1376489623_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi nismo mogli do vrha, samo do observatorija so nas spravili. V rudniku pa mi je bilo fascinantno to, kako dolgo in pod kakšnimi pogoji to počnejo. Pa seveda velikost, ne vem če imamo mi 300 kilometrov rovov v kakem rudniku. Pa moj prvi obisk kakršnega koli rudnika je bil.

 

ves čas mi je šla primerjava s Postojnsko jamo po glavi.

 

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, midva sva se pri observatoriju spravila še na sedežnico in gor na Lomničke sedlo. Tam sicer nič posebnega, razen par gamsov in pogled na drugo stran v dolino. (foto).

Tudi meni je šla primerjava s Postojnsko jamo vseskozi po glavi. Kolk je naša jama sicer lepša, ampak Poljaki so zgodbo okoli rudnika soli izdelali do potankosti. Vse organizirano, vse laufa kot mora...

post-2849-0-92101300-1376546358_thumb.jpg

post-2849-0-48456200-1376546478_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Naslednje leto nameravam združiti ogled moto GP v Brnu in nekajdnevni(5-6 dni) izlet po Češki. Približna pot in smer SLO-Ceský Krumlov-Karlovy Vary-Liberec-Hradec Králové-Ceská Trebová-Brno.

Zanima me ali je že kdo vozil po tem delu in ima kak načrt poti in kaj oz. katera mesta in kraji so zanimivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Naslednje leto nameravam združiti ogled moto GP v Brnu in nekajdnevni(5-6 dni) izlet po Češki. Približna pot in smer SLO-Ceský Krumlov-Karlovy Vary-Liberec-Hradec Králové-Ceská Trebová-Brno.

Zanima me ali je že kdo vozil po tem delu in ima kak načrt poti in kaj oz. katera mesta in kraji so zanimivi.

 

Imam nekaj :)

Pošlji mi na PM mail, pa ti pošljem kaj sva si z mojim ogledala leta 2012.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni

 

Da malo obudim temo. Prvi plan je bila grčija samo mi je veliko fomurašev odsvetovalo obisk zaradi visokih temperatur v avgustu. Ko sem pogledal na weather online napoved, sem videl da imajo še kako prav. :kva2:  No sedaj sem nekako odločen da grem pogledat malo na Slovaško, pa Češko in Polsko. Zanima me kako je kaj s prenočišči? Jih je težko najti ali je podobno kot v Avstriji, kjer imaš precej na gosto zimmer frei? Konkretno me zanima za okolico Auswitz-a, kje bi si ogledal muzej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Da malo obudim temo. Prvi plan je bila grčija samo mi je veliko fomurašev odsvetovalo obisk zaradi visokih temperatur v avgustu. Ko sem pogledal na weather online napoved, sem videl da imajo še kako prav. :kva2:  No sedaj sem nekako odločen da grem pogledat malo na Slovaško, pa Češko in Polsko. Zanima me kako je kaj s prenočišči? Jih je težko najti ali je podobno kot v Avstriji, kjer imaš precej na gosto zimmer frei? Konkretno me zanima za okolico Auswitz-a, kje bi si ogledal muzej?

po Češki že drugo leto zapored, letos še Slovaška - nobenih težav, dokaj ugodne cene, sem pa vedno rezerviral preko Booking.com oziroma Agoda ... cene ugodne, so pa na Slovaškem predvsem v večjih mestih precej navite  :BUA: , dobra stran je pa da ne rabiš vinjete (za motor) ne na Češkem, ne na Slovaškem :OK: . Če se boš potepal po zahodni Češki toplo priporočam obisk Chodove plane in njihove pivnice "Ve skale" ter seveda kopeli v pivu :yea1:

post-28839-0-24056400-1407325297_thumb.jpgpost-28839-0-92303000-1407325331_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi dan pa malo lokalnih prevozov, da spoznamo utrip tudi iz tega zornega kota. Nič več starih "narobe obrnjenih" čeških avtobusov z katerimi so Čehi včasih prihajali na "naše" morje. V Češke Budejovice se odpeljemo v modernem klimatiziranem MAN-u.

 

21874948.jpg

 

Na končni postaji Budejovice nas odpelje v III. nadstropje avtobusne postaje.

Postaja je dejansko na "strehi" velikega nakupovalnega centra.

 

21874930.jpg

 

Od tu pa do glavne "znamenitosti" Budvar zopet z mestnim prevozom - trolejbus se ga spomnite.

To je tisti "tramvaj" z gumijastimi kolesi zadaj obešen na žice in vozi zelo potiho.

 

21874935.jpg

 

To je to Pivnica znamenite pivovarne Budejovički Budvar.

 

21874937.jpg

 

Sem se odločil, bom kar takšnega.

 

21874939.jpg

 

Še slika v recepciji mini muzeja, kjer se začne vodeni ogled pivovarne. Po nakupu nekaj spominkov se odpravimo nazaj v center mesta, seveda s "trolo" na ogled še ene "znamenitosti" Mali Budvar.

 

21874940.jpg

 

Meni je bil ambijent tu bolj všeč...

 

21874941.jpg

 

Pivo pa seveda enakega okusa, kot v večjem lokalu ob sami pivovarni.

 

21874942.jpg

 

Vzeli smo si čas tudi za ogled ostalih znamenvitosti ne samo tekočih.

 

21874943.jpg

 

Potem pa nazaj na "medmestnega" in "domov"

 

21874950.jpg

 

Po "ogledu" zelo dobra varianta prevoza. Na dveh kolesih, bi šlo težko, še posebej ker so njihovi "organi" zelo strogi.

Smo preizkusili na lastni koži pravzaprav motorjih, ker smo jih hoteli pustiti na neoznačenih mestih.

 

21874951.jpg

 

Vsi zadovoljni...

 

21874952.jpg

 

Zadnja svetloba..

Potem pa še na gled "znamenitosti" v Trebon-u.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tretji dan pa en krog 170 km. Najprej do mesta Češki Krumlov z mogočnim gradom in bogato zgodovino.

 

21874953.jpg

 

Pred vhodom v mesto muzej.

 

21874956.jpg

 

21874957.jpg

 

21874958.jpg

 

Lepo urejeno vendar podrejeno turizmu.

 

21874959.jpg

 

21874961.jpg

 

21874962.jpg

 

21874963.jpg

 

21874964.jpg

 

21874965.jpg

 

Takole pa izgldajo njihove ceste. Na cca 300 prevoženih kilometrih nisem opazil udarne jame. Največ kar je, je mogoče kakšna zalivka kot na tejle zadnji sliki. Železniške prehode prevoziš gladko, brez da motor poskoči kot trmast konj. Vozniki zelo disciplinirani (le kako so jih...kazni?). Le "poskočni konjiček" je pokazal kaj zmore-pravzaprav šofer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,243574.0.html

 

Ko sem bral  tvoj potopis, MiNa, me je zbegalo tisto o cestah.  Iz zgornjega potopisa pri južnih sosedih sem prekopiral stavek, ki pa češke ceste opiše malo drugače...

 

Kakorkoli...ve se, da so najslabše ravno pri nas.......

 

Ceste su u Českoj generalno loše. Ima ih (i to ne malo) koje imaju obnovljen asfaltni sloj i te su u redu, ali one ostale su u jako lošem stanju - puno gorem nego, recimo, kod nas. To se naročito ističe kada se dolazi iz Ausrije u Češku, ili kad se iz Češke prelazi u Njemačku - razlika je drastična. Šteta, zato što je krajolik lijep i ceste su vrlo zanimljive, posebno za nas motoriste.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razvajen BMW-jaš :whistle: . Njegov prispevek sem prebral ob objavi in mi je bil zelo všeč. Mi je pa bilo čudno, ko smo bili tam, da ne najdemo tistih "loših" cest. Rumena sled na moji zadnji sliki so ceste, ki povezujejo male kraje a so vseeno odlične pa ne proti našim cestam. So enostavno odlične. Kolega @vojo iz sodednjega foruma se je res zelo potrudil in tudi lepo opisal svojo pot.

Sicer pa ja ljudje se razlikujemo tudi v pričakovanjih, če od kakšne destinacije pričakuješ preveč te lahko hitro razočara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred uro pa pol se vrnil s enotedenskega potepanja po Avstriji, Slovaški, Poljski in Češki. Ja prehitevajo nas na vse koncih se mi zdi. Da o cestah ne govorim...najbolj me je bilo strah od celotne vožnje iz Ljubela proti Tržiču. Pri 35 km/h mi je na prvem desnem ovinku motor skoraj ušel izpod riti :kva2: . Drugje nisem imel teh problemov, pa sem se tudi v precej hujšem dežju vozil. Napišem še kaj... samo da se mal umirim od vsega lepega, kar sem tam videl  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred uro pa pol se vrnil s enotedenskega potepanja po Avstriji, Slovaški, Poljski in Češki. Ja prehitevajo nas na vse koncih se mi zdi. Da o cestah ne govorim..

Vse bolj  se uresničuje napoved dr. Vehovarja, da bo Slovenija čez 10-15 let spadala med 5 najrevnejših Evropskih držav. Imamo "srečo", da bo z Mirkom Cmerarjem  do tja prišla  kako leto prej.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Spodaj objavljam potopis z letošnjega izleta. za morebitne napake se opravičujem.

 

Pozdravljeni vsi motosvetovci!

Ker obljuba dela dolgo (obljubil sem avgusta), sem se končno odločil oziroma našel čas, da napišem nekaj besed o mojem poletnem potovanju na Slovaško in njene sosednje države.

Torej da začnem od začetka. Moj prvotni plan za letošnje poletje je bila Grčija. Posvetoval sem se s parimi motosvetovci, ki so že bili doli in so mi vsi odsvetovali potovanje tja dol zaradi visokih poletnih temperatur. Nato je sledil ogled vremenskih napovedi in napovedane temperature okrog 40 stopinj Celzija so mi dale vedeti, da je bolje, da se na tako pot odpravim kako drugo sezono ob spomladanskem času oziroma jeseni. Prav ta napoved je moje misli preusmerila na sever in vzhod Evrope. Na Slovaškem sem bil že tri leta nazaj, ko sem se potepal po Madžarski. Takrat smo šli iz Miskolca do Košic, potem smo pa takoj obrnili nazaj na Madžarsko.

 

Naj omenim še to, da sem se prvič na tako pot odpravil sam. Do sedaj sem šel vedno z vsaj še enim motoristom, letos so pa vsi tisti, s katerimi sem v preteklih letih skupaj motoriral, imeli neke opravke in ker nisem hotel ostati doma, sem šel na pot v solo varianti. Moji bližnji so me imeli za norega (mogoče me imajo še sedaj), vendar je bila moja želja, da enkrat poskusim solirati in verjemite mi, ni mi žal za tako odločitev.

Sedaj pa k bistvu.

 

1. dan - 8. 8. 2014

 

V službi vzamem dopust. Doma sem imel še nekaj stvari za uredit, zato začnem pakirati šele ob treh popoldne. Ker stvari ne delam prvič, so bile stvari hitro na svojem mestu in ob pol petih štartam od doma. Preko Bookinga rezerviram sobo v Sankt Peter am Kammersberg v Avstriji in že jo maham proti Ljubelju. Nekje v Avstriji se spomnim, da sem doma pozabil polnilec z telefon, vendar se za to nisem kaj dosti sekiral, saj jih prodajajo tudi v Avstriji. Malo pred ciljem natočim še bencin in že sem na prijetni turistični kmetiji. Parkiram motor, se nastanim v sobi, privoščim si pivo ter dunajca (saj smo v Avstriji :D) in spat. Dopust se je začel!

 

Spanje:  Gasthof Trattner Pension Waldhof, St. Peter 9, Sankt Peter am Kammersberg, 8843, Avstrija

Cena: 34€

 

post-23617-0-68359200-1419616825_thumb.jpg

post-23617-0-61584200-1419616860_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. dan - 9. 8. 2014

 

Zbudim se v sončno jutro. Preko Bookinga iščem sobo v okolici Bratislave, vendar mi nobena ni všeč, ker imajo previsoke cene. Zato se odločim, da tudi ta dan prespim v Avstriji. Do Puchberga bo ravno prav kilometrov in tam rezerviram sobo. Zemljevid stegnem po postelji, si zamislim približno pot, jo vnesem v garmina in piči miško. Zapeljem se do Sankt Petra, kjer kupim polnilec za telefon ter nadaljujem pot po L512 do Vorstad, kjer zavijem proti Salchau in pot nadaljujem do Oberzeiring -a. Nato sem se priključil na cesto 114 proti kraju Trieben. Od tu sem nadaljeval preko manjšega prelaza do Admonta, nato pa po cesti 146 do Hieflau - a. Tukaj zavijem levo  na cesto 115, po nekaj kilometrih pa desno na cesto 25 proti Scheibbs - u. Prej opisano turo od Judenburga preko Triebna, Admonta in nato proti Scheibbs -u sem prevozil že tretjič, vendar mi je še vedno ena lepših tur v Avstriji. Lepi ovinki, malo naselij, cesta speljana več ali manj ob reki. Kaj hočeš lepšega. V Scheibbs-u zavijem na cesto 28 proti Kreuztanne, tu pa se odcepim na cesto 38 proti Ruine-Weißenburg, nadaljujem po cesti L102 skozi Turnitz po cesti 20 do Freiland-a. Med Turnitzom in Freilandom si privoščim malico na prijetnem počivališču ob cesti. Ob sedenju na klopci in uživanju suhe  salame ter kajzarice opazujem motoriste, ki se v sončnem vremenu vozijo mimo mene in uživajo v vožnji skozi ovinke. V roke vzamem še zemljevid, da še malo preučim pot proti mojemu današnjemu cilju. Pospravim stvari v kovčke in se odpeljem proti  Freilandu, kjer zavijem desno na cesto 214 do Hohenberg- a, od tu pa po lokalni cesti L5211 do ceste 21, po tej pa preko Klostertal-a do Naswald-a. V tem kraju so očitno imeli nek praznik, saj je bilo večina ljudi oblečena v njihova tradicionalna oblačila. V gostilni ob cerkvi spijem kavo, nato pa sem pot nadaljeval preko Heufeld-a in Prigglitz-a do Puchberg-a, kjer sem imel rezervirano sobo. S prijazno gospo urediva vse zadeve glede sobe, nato pa grem še v manjšo trgovino po pivo in malico za naslednji dan. Vreme je bilo vse skozi sončno. Ko pa pridem iz trgovine pa prve kapljice. Stvari hitro zmečem v kovček in gas proti sobi. Na poti do sobe pa hladen tuš. Dež je padal na polno, vmes še toča, same enosmerne ceste zaparkirane z obeh strani in ni bilo variante  da bi koga prehitel. Končno mi uspe riti do bencinske črpalke, kjer sem v družbi še dveh nemških motoristov vedril slabo uro in čakal, da se zadeva umiri. Ko pridem do sobe, dam sušiti mokre hlače, grem na večerjo, naredim ruto za naslednji dan in samo spat.

 

Spanje: Pension Triebl, Schneebergstr. 63, Puchberg, 2734, Avstrija

Cena: 36€

 

post-23617-0-47649100-1419617088_thumb.jpg

post-23617-0-62159000-1419617129_thumb.jpg

post-23617-0-31118500-1419617163_thumb.jpg

post-23617-0-52757500-1419617185_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. dan - 10. 8. 2014

 

Tretji dan si zastavim cilj priti v Tatre. Spet se poslužim Bookinga in rezerviram sobo v Liptovský Mikuláš-u. Naslov vnesem v garmina in se v sončnem vremenu odpravim proti cilju. Da ne bi bila pot preveč dolgočasna, se v Nitrianske Pravno odločim zaviti na cesto 519, po kateri nadaljujem preko luštnega prelaza do Turčanske Teplice, od tu pa po cesti 14 in 59 do Ružoberok-a. Ta del ceste je bil pravi balzam na celodnevno vožnjo po naseljih in ravnini. Res se prileže lepa ovinkasta cesta speljana v hrib. Tukaj sem srečal veliko domačih motoristov, ki so se prizkušali v polaganju ovinkov. Iz Ružoberoka sem nadaljeval po avtocesti do mojega cilja. Prijazen gospod mi pokaže veliko sobo, kjer sem prenočil. Opozoril me je tudi na veliko število radarjev, ki jih naj bi imeli postavljene ob cestah ter mi priporočal upoštevanje omejitev. Po tušu sem se odpravil na večerjo v bližnjo gostilno, nato pa samo še priprava rute za nasljednji dan in spat.

 

Spanje: Penzion Fortuna,  P.J.Kerna 77, Liptovský Mikulás, 031 01, Slovaška

Cena: 38€

 

 

post-23617-0-94140100-1419617707_thumb.jpg

post-23617-0-14519500-1419617753_thumb.jpg

post-23617-0-15087200-1419617770_thumb.jpg

post-23617-0-08993300-1419617788_thumb.jpg

post-23617-0-15171700-1419617838_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. dan - 11. 8. 2014

 

Zjutraj vstanem, rezerviram sobo v Oščadnici, stvari zložim na motor in se odpravim novim ciljem naproti. Iz Liptovský Mikuláš-a se odpeljem proti Kráľova Lehota, kjer zavijem proti kraju Brezno. Po lepi cesti se počasi vzpenjam na vrh prelaza v Nizkih Tatrah in nato pse spustim proti kraju Brezno. Ker se rad vozim po po čim bolj lokalnih cestah in s tem opazujem majhne kraje ter ljudi, ki v njih živijo, v kraju Mýto pod Ďumbierom zavijem s ceste 72 na lokalno cesto, ki pa je še vedno boljša od marsikatere naše in se po njej pripeljem do Zadne Halny. Od tu nadaljujem po cesti 66 in 67 do mesta Porpad, kjer se ustavim v trgovini, da sem si nabavil malico. Ker imajo enako kot v Sloveniji ponavadi ob trgovinah manjše lokalčke, si vzamem čas za kavo. Po dobri kavi, ki jo mi je postregla brhka slovakinja, se odpravim proti Visokim Tatram. Res so lepi te kraji. Kar nekajkrat se ustavim ob cesti ter opazujem naravo okoli sebe. Spet se priključim nazaj na cesto 67 in se peljem proti Poljski. Ko vstopim na Poljsko, se najprej začudim lepo urejenemu krožnemu križišču sredi gozda. Držim se smeri proti Zakopanom. Ko pa pridem pa v Zakopane, sem pa obstal odprtih ust. Nisem mogel verjeti, da je lahko smučarsko mesto tako živo tudi poleti. Lesene hiške s spominki ob cesti so bile polne turistov, vse lepo urejeno, res ni da ni. Mislim, da bi se Slovenija lahko šla učit k njimi, kako se gre turizem. Spet zavijem z glavne ceste in se odpeljem nad mesto, da ga vidim od zgoraj. Res lepo mesto. Pot nadaljujem po lokalni cesti nazaj proti Slovaški. V kraju Zuberec zavijem nazaj proti Liptovský Mikuláš-u in se po lepi cesti peljem čez prelaz proti jezeru. Ko pridem čez prelaz do doline, see obrnem nazaj proti Zuberecu, od kjer nadaljujem proti  Podbiel-u in nato proti kraju Namestovo. Vmes se ustavim ob jezeru, naredim nekaj slik in grem dalje. Držim se smeri za Krásno nad Kysucou. Vmes začne padati dež. Na srečo je bilo ob cesti kar nekaj lesenih paviljončkov, da sem se lahko na suhem spravil v dežjaka.  Pot se nadaljeval v dežju vse do Oščadnice, kjer sem imel rezervirano sobo. S prijazno gospodično za šankom picerije urediva vse potrebno za sobo. Med večerjo je nehalo deževati, zato sem se po okusni pici odpravil na kratek sprehod po Oščadnici, nato pa še eno pivo v sobi in zasluženo spanje.

 

Spanje: Penzión Fuňák, Oščadnica 127, Oščadnica, 02301, Slovaška

Cena: 19€

post-23617-0-43682700-1419617960_thumb.jpg

post-23617-0-50514400-1419618149_thumb.jpg

post-23617-0-50852600-1419618172_thumb.jpg

post-23617-0-08564000-1419618191_thumb.jpg

post-23617-0-30918400-1419618209_thumb.jpg

post-23617-0-75368400-1419618230_thumb.jpg

post-23617-0-35796200-1419618253_thumb.jpg

post-23617-0-86617900-1419618270_thumb.jpg

post-23617-0-84015500-1419618290_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 . dan - 12. 8. 2014

 

Zjutraj vreme ni bilo ravno najbolj obetavno. Nekaj je hotelo pršiti iz neba. Stvari zložim na motor in gremo muri. Malo mi je bilo čudno zjutraj, ker nisem mogel nikomur oddati ključev od vhoda v apartmaje. Potrkal sem na vsa vrata, kar so jih imeli, vendar vse tiho je bilo. Picerija se je a odprla šele ob dvanajstih. Kjuče sem pustil v vhodnih vratih. Upam, da jim vmes niso preveč spraznili apartmajev :P. Ker sem bil še od prejšnjega dne poln vtisov iz Poljske, sem jo spet mahnil nazaj. Vmes se ustavim v trgovini in si nabavim zajtrk, nato pa grem iz Oščadnice mimo kraja Skalite proti Kasperki. Na novo zgrajena avtocesta do Slovaške meje spet kaže na nagel razvoj Poljske. Iz kraja Kasperki se odpravim proti kraju Wisla, kjer zavijem na cesto 942 in se po lepi cesti pripeljem do kraja Buczkowice. Vmes se ustavim na kavici in spet opazujem lesene hiške, v katerih prodajajo spominke. Na splošno je opaziti, da poljaki zelo radi uporabljajo les za gradbeni material. Iz kraja Buczkowice se odpeljem po stranskih cestah do Kasperki, od tu nadaljujem proti Češki. V Jablunkovu  zavijem nazaj proti Slovaški. Spet se držim stranskih cest in se skozi kraje Čadca, Klokočov pripeljem nazaj na Češko, kjes si mimogrede ogledam še jezero Šance. Od tu pot nadaljujem po stranskih cestah do mesta Vsetin. Ker je ura še zgodaj, se odpravim čez hrib v kraj Rožnov pod Radhoštem, nato pa proti kraju Valašské Meziříčí, kjer sem imel rezervirano sobo. Vmes sem se še ustavil na črpalki in bankomatu. Prvič na celi poti sem imel na voljo garažo za motor, ampak ne samo eno, kar tri so mi bile na voljo :D. Po tušu sem šel na sprehod skozi mesto ter večerjo, nato pa še samo spat.

 

Spanje: Vila Encore, Hranická 404, Valašské Meziříčí, 75701, Češka republika

Cena: 30€

post-23617-0-45751200-1419618532_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!