Skoči na vsebino

Kako pogosto seksamo?


Shargo

Kako pogosto seksamo?  

621 članov je glasovalo

  1. 1. Kako pogosto seksamo?

    • Vsak dan
      51
    • Veckrat dnevno
      44
    • Vsak teden
      59
    • Veckrat tedensko
      192
    • Vsak mesec
      25
    • Veckrat mesecno
      44
    • Bi veckrat pa ni priloznosti
      84
    • Bi veckrat pa nic za to ne naredim
      45
    • Se ga raje napijem
      40
    • Ne zelim komentirati
      38


Priporočene objave

Iskanje partnerja za seks :hmm: ...to mi ne potegne. To je bolj zelja po dokazovanju druzbi. Seks je prijeten in najboljsi, ko se dva srecata, se samo pogledata in obojestransko isti trenutek zacutita, da se nekaj mora in da se bo prej ali slej zgodilo. Ko te udari po kolenu in oci povejo svoje. ko besede sploh niso potrebne. Porabiti bi morali vec svojega casa za iskanje takih trenutkov.

:) Nekaj takega se je zgodilo mojemu kolegu. Dekle je prvič videl, en pogled, nasmeh, pod roko, pa domov, dve uri seksa, nazaj v diskoteko in čao. Spregovorila nista niti besede in nikoli se več videla nista. Kemija špila B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz se sam smejem zokovi izjvi...Pa kaj se sploh sekiras,my life ,not ur life,my life and ur life not mixing...

Niti najmanjše sekirancije samo debata. Da bi se pa kaj mešalo - z mano samo čista kri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti najmanjše sekirancije samo debata. Da bi se pa kaj mešalo - z mano samo čista kri :)

saj res ti si naturalc B)

LP by Burek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res da je :D

samo še cyclon se nam manjka na motorju :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še cyclon se nam manjka na motorju :yea2:

HEh mislm da ne.:kva2: ..Ker sigurno ne viziš une firme motorjev k bi jih jaz vozila...Ker dam na kvaliteto itd...Tko da nene....Tuki si pa falil :BUA: .....

:devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kvaliteta... :hmm: ...to je ziher aprilia, a?? :kva2: :notworthy: :P

mala, dej sliko! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kvaliteta... :hmm: ...to je ziher aprilia, a?? :kva2: :notworthy: :P

mala, dej sliko! :devil:

aprilia sux,skoz se kvarjo,aprilie ne bi mela ec mi plačas mas slikco od mojga motorca tm pod motorji k je ,pa poisci moj nick pa moj motorck al pa...Mam hondo...

moj baby... :devil: :devil: :devil:

Mnja mamo pa se VFR tko da hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia sux,skoz se kvarjo,aprilie ne bi mela ec mi plačas

mala, nezno z besedami da se ti ne bo kaj zgodil (glej naslov teme)! :devil:

kvarjo se cist tak kok skrbis za njo. sicer pa ce bi NSRka mela 34 konjev (al pa v mojem primeru 42), tud neb tak zanesljivo laufala, bi pa zato vsaj sla tak ko mora it MOTOR, ne pa tak ko moped, ehm, NSRka, hehe... :devil:

no offence! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mala, nezno z besedami da se ti ne bo kaj zgodil (glej naslov teme)! :devil:

kvarjo se cist tak kok skrbis za njo. sicer pa ce bi NSRka mela 34 konjev (al pa v mojem primeru 42), tud neb tak zanesljivo laufala, bi pa zato vsaj sla tak ko mora it MOTOR, ne pa tak ko moped, ehm, NSRka, hehe... :devil:

no offence! .)

no ja kao da ti gre tvoja aprilia fullll nekam brrr kumi se pele lol....no ja nimam casa zate morm najdt gestel itd...itak si pa ti prvi su vn iz teme ne jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sexalo se je, sexalo se bo, što više to bolje čeprav kakorkoli smo v Evropi in bolj odprti in te neumnosti, mislim da to še zmeraj ostaja občutljiva tg

ema kadar gre za osebne izkušnje, lahko pa se govori in naklada in soli pamet drugim in o spošnih zadevah.

Sexam! hvala bogu (čepravnimaničstempress) in več sexam boljše volje sem. Ni važno kje in kdaj samo da paše :D

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki naj bi se izvedel kolk pogosto se seksa in ne kok leti aprilia al pa honda.

Ja bolj moped leti, :hmm: prej seksas, k si prej tam :P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejcy,

kot bi moj prjatu Shargo rekel in glede na to, da si rada precej aktivna v horizontali ... Ali v prdo že kaj treniraš ? :devil: :D :D

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja kao da ti gre tvoja aprilia fullll nekam brrr kumi se pele lol....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol:

kdor se je pelu z njo bo ze vedu zakaj se smejim!! :P :naughty: :devil: moj ma vsaj rust cel! :devil:

glede seksa: vedno ko je mozno s pravo osebo (ne one night standi!!). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ali v prdo že kaj treniraš ? :devil: :D :D

Ja, ob dobrem mentorju, trening sploh pri tem ni potreben in se raje prepustis kar nasladi! Bojda se celo o tezi, da kaj zaspece, lahko ovrzejo vsi pomisleki. Torej s pravilno strategijo, pripravo in dogovorom obeh strani lahko presenecas celo iz madzarske strani... :hmm: ce lahko temu sploh se recemo presenecenje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Somethin to be proud of.....

lord works in misterious ways... :)

In tu vidimo kako pocasi zacenja tleti...videli bomo v kaj se zna sprevreci...in na koncu bomo tu vsi skupaj citali esej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ja pa ratala že skorej ženitna posredovalnica, no če je se jest prijavljam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejcy,

... Ali v prdo že kaj treniraš ? :devil: :D :D

...hehehe...ja v perdo, v perdo :)

Ampak mladina tega ne zna cenit, to pride pol z leti. Prej je samo poza ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!