Skoči na vsebino

Kawasaki ZZR 600...


Ice

Priporočene objave

Lejte ka se prodaja za 500k v sosednji dezelici...

a ma kdo kako idejo kok se to uvozi??? :hmm:

post-4-1085662270.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kako idejo kok se to uvozi??? :hmm:

Sicer tema kako se naj bi uvozlo vozilo iz tujine že obstaja.

Znanec je pred kratkim nabavu rabljen notor v I in ker je vzel pri pravni oseti torej firmi ni imel nobene tažave registracijo.

Ob priliki ga povprašam pa bomo razpisali v temi za uvoz vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte ka se prodaja za 500k v sosednji dezelici...

a ma kdo kako idejo kok se to uvozi??? :hmm:

Lep motorcek ;)

Po vsej verjetnosti je bil po desni strani sesut. Na izpuhu, če podrobneje pogledamo se vidijo udrtine, in na zadnji desni plastiki ni napisa zzr, ki pa bi za 93 letnik moral biti in za vse ostale letnike tudi ;)

Je pa res, ce gledamo cene npr. na web site motoscout in mobile.de, varirajo le-te v primerjavi z našim trgom okol +/- 100 tisoč. Je pa odvisno od tega kolk je zadeva ohranjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Bajsi si čist ziher :?

Ja Bajsi je čist ziher .) , samo ni pa še čisto ziher to da jih bodo prodajali v EU :( :angry: :wacko: sodeč po (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) naj bi se zaenkrat prodajal samo v USA. Žal.... :? Tudi meni je všeč, oz. mi je stara šestka sanjski moped..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čisto ziher ker sem slikico potegnil iz link, kjer plačujem članarino in iz prakse povem, da rac ne objavljajo. So pa dostop za obiskovalce omejili.

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi odlična poteza. Stara ninja je super motor - vodljiv, zapovrh še udoben. Why not?

Se tokrat poplnoma strinjam s tabo.... še moja sovoznica bi ga baje mela?! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si to napisal.... predvsem zadnjo besedo....... :naughty: :naughty: :naughty:

kaj zaj zopet tebe moti? :doze:

ebi ga nekateri smo tudi z mopedi lahko zadovoljni in zadovoljeni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Imam manual od uradnega serviserja za zzr-600 od 90 do 00 letnik (vsaj mašina je enaka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam zzr-ja 600 letnik 90 in če odšraufaš balanco ugotoviš da ima nartvavljive vilce tja do 20 mm...(čeprau nekateri pravijo da nima)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ma kdo service manual v elektronski obliki???

Lahko tudi link..

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Jst kupujem motor pa mi je v oči padu ZZR 600 (letnik 96 -okrog 900.000Sit)

Bi bil pa hvaležen če mi lohk kdo pošlje service manual po e-mailu (jstdoma@yahoo.co.uk)

Če ga bom kupu se bomo še šlišal.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Kot sem prebral same hvale čez to makino...... Vrjetno bom kupil nekaj temu podobnega

600 kubov, ampak motor ima že mislim da okrog 12 križev na sebi 94-95 letnik, pa okoli 50 jurjev km....

ampak je od kolega in redno servisiran, tako da...............kr zaupam pubecu.....

koliko se da ta motorin spedenat.....glede stopalk pa blinkerjev pa tega mislim............

čeprav je original the best......

aja pa zanima me kaj se najbolj pogosto "kao" kvari in kakšna je slabost med vožnjo, da ga na testni že ne razsipam......

he he he he he

hvala za odgovore.......pa lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!