Skoči na vsebino

Odvetnik za izplačilo odškodnin, zavarovalnin


mat

Priporočene objave

ko si ti še sladko spančkal

Vi pa vsi na trnih zakaj tako dolgo spim :shock:

Za ostalo sem ti pa smeške lepil in upam da tudi te prebereš ob branju posta. :)

Hanzi z moje strani ni nobene zamere, če si se tega ustrašil. Smeškote sem videla. Samo odgovorila sem na tvoja vprašanja. Če mi dovoliš. Sicer pa sem tudi jst nalimala kakega smeškota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

po treh mesecih nategovanja in prosenj za odgovor,zakaj sem dobil neko vsoto denarja,odgovora se vedno ne poznam.ali je pisarna prezaposljena,ali so tukaj drugi razlogi ne vem.tajnica ne ve nic konkretnega,odvetnik ne poklice nazaj (dobiti ga na telefon je nemogoce,ker ima ali uradne ure ali je na sodiscu),nova odvetnica pojma nima.pismeno nisem dobil nobenega obvestila od novembra 2002 dalje,telefonska obvestila tajnice(!) so bila vsaj nejasna.

zraven me moti se vec faktorjev (od zamujenega roka pritozbe na sodniski zapisnik dalje pa do izgovorov,da nisem "poslal podatkov"),zato odsvetujem posle z odvetnisko pisarno jernejcic iz ljubljane.

"stranka je kralj" ......yeah right,potem pa svizec zavije joint v cokolado.

tezko razocaran nad pristopom in odnosom te pisarne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihta pa največ denarja !!! malo vprašaj okoli ... v glavnem on ponavadi nima kontakta s stranko, ker večino formalnosti opraviš s pomožnim osebjem ... tajnica itd ... pred, med in po končanem zdravljenju dobiš navodila, katere podatke je treba priskrbeti, katere stvari povdariti itd...

Predvsem se ti pa pri teh rečeh ne sme muditi !!! obresti so dobre.

Andrej Jernejčič sam se v glavnem ukvarja samo s pogajanji na zavarovalnici, kjer je včasih tudi delal in zelo dobro ve koliko denarja je mogoče iztržiti s poravnavo ... na sodišču, itd .... to je bistvo ... Jaz sem njegov dober znanec in sem ga v pisarni videl samo enkrat, ker sem pozabil osebni dokument pri prevzemu denarja in me je iz svoje pisarne prišel "identificirat" ... se pač nima časa ukvarjat z vsako stranko in tudi potrebe ni.

Ice naj se ti ne mudi !!!! Tudi jaz sem bil prvič živčen pa nestrpen, ampak mi na koncu ni bilo žal. Sem dobil več denarja kot sem si sploh mislil, da bo mogoče ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko cela zadeva je ze mimo; sem napisal,da sem nekaj ze dobil.samo ne vem za kaj.zato se cudim,da nisem dobil enega papirja ali obvestila.nic.

mudi se mi ne,samo ce naj bi bila zadeva koncana potem bi rad vsaj vedel zakaj in koliko sem dobil.iz vsega skupaj nastaja neka cudna slika neresnosti zame.sem pac navajen,da je vse lepo poslihtano in na papirju.balkanskih muck imam zadosti za dve naslednji zivljenji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, pa kaj ti zavarovalnica ni poslala dopisa kaj so ti nakazali? Tudi jaz imam svojo zadevo preko odvetnika in mi zavarovalnica vedno pošlje dopis kaj so poslali njemu, da vem za kaj gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od nobenega dobil nic pismenega od novembra 2002,razen nakazilo vsote denarja,ki je teklo preko odvetnika. :?

"there is something fishy in the land of danmark" says hamlet before he bites into a fishburger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem na meni pripadajoč denar čakal precej več kot 1 leto, s tem da sem na zavarovalnici dobil izplačilni nalog, poletel na ex SDK od triglava, kjer so mi nakupčkali zajeten koš Ivanov

vseeno pa je bil tisti papirček videti precej ubog, me prav zanima, če je bilo izplačilo dejansko večje, samo da se je preselilo na nek drug račun, to je odv. pis. Senica Barbika - ugibam

sama se je odpovedala 10% mojega deleža (ker je nekej zajebala in sem čakal dalj kot predvideno), ki jih ponavadi pokasirajo in mi zatrdila, da se bo zadovoljila le z denarjem, ki ji ga je izplačala zavarovalnica (za izgubljeno tožbo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za enega ful dobrega odvetnika v Ljubljani, ki ti zrihta skoraj vse. Pa še rad ima motorje in se potegne za motoriste.

Janez Rigler,

Šmartinska 130

Telefon: 01 5241120

Meni je zrihtal že ful stvari in sem vedno dobil primer (odškodnine, prekrške...). Pa še realno ti oceni situacijo in ti fer pove, kakšne možnost imaš preden se spustiš v zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje:

Ali je mozno, da odvetnik pokasira iz obeh strani?

Od stranke in zavarovalnice?

Stranki vzame dogovorjenih 10%, zavarovalnica mu pa obljubi kake druge dobrine v zameno, da stranki odsvetuje tozbo...

Men se zdi cist mozno.

Flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni mozno...........je sigurno.izgleda,da me je dobro na suho...... :evil: se vedno cakam na "spisek stroskov" ali sploh kaksno obvestilo od odvetnika ali zavarovalnice........ ker baje je zadeva ze koncana. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice prijatelj dragi, kot vidiš nisi edini :shock:

Madam je odprla vrata bordela in zagledala uglednega, lepo oblečenega

moškega poznih 40 ali nekako zgodnjih 50 let.

Vam lahko kako pomagam, ga vpraša.

Rad bi videl Natalie, odgovori moški.

Gospod, Natalie je ena naših najdražjih lepotic. Morda bi si izbrali

katero drugo, mu prijazno svetuje madam.

Ne, moram videti Natalie, vztraja moški.

Pride Natalie in pove moškemu, da računa 1000 dolarjev za obisk.

Moški ji brez oklevanja izroči deset bankovcev po 100 dolarjev in

odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moški odide. Naslednjo noč se moški znova pojavi in zahteva Natalie. Lepotica mu pojasni, da še nihče ni prišel dva večera zapored, saj je vsakemu predrago - ne priznavajo pa nobenih popustov.

Cena še vedno velja 1000 dolarjev za obisk. Moški ji znova izroči zahtevani denar in odpravita se v zasebni prostor. Po eni uri moški odide.

Moški je znova prišel v bordel še tretji večer. Vsi so bili strašno

presenečeni, da je prišel že tretji zaporedni večer. Toda on je

preprosto plačal Natalie in odpravila sta se v zasebni prostor. Ko

končata, se Natalie odloči potešiti svojo radovednost in reče:

Še nihče ni prišel k meni tri večere zapored. Od kod pa ste, ga

vpraša. Moški odgovori, da je iz Južne Karoline.

Res, je presenečena Natalie. Tudi moja družina je v Južni Karolini. Vem,

odgovori moški. Vaš oče je umrl in jaz sem odvetnik vaše sestre.

Prosila me je, da vam izročim 3000 dolarjev dediščine.

Nauk te zgodbe:

Nekatere stvari v življenju se zanesljivo zgodijo.

Smrt.Davki. Da te nategne odvetnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babi,prijateljica draga......... POVEJ MI KAJ NOVEGA PROSIM....... :shock: :? :oops: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja gnada še vedno na bolniški, zadeva še nekaj časa ne bo dorečena. Ko pa bomo zadevo dorekli, bom pa še videla ali me bo ali me ne bo. Ice, ko bo kaj novega ti sporočim :twisted:

Flayo, vse je odvistno od sreče :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja gnada še vedno na bolniški, zadeva še nekaj časa ne bo dorečena. Ko pa bomo zadevo dorekli, bom pa še videla ali me bo ali me ne bo. Ice, ko bo kaj novega ti sporočim :twisted:

Če bi jaz bil odvetnik, I wouldn't mess with Babi, would I ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novica: vceraj dobil prvo resno obvestilo o celotni zadevi (koliko kdaj kako itd.).v glavnem zadeva naj bi bila zakljucena (s strani zavarovalnice in odvetnika)...... ostaja pa vprasanje,zakaj si je odvetnik pridrzal 21% in ne 10%....

a ni odvetnik placan separatno od zavarovalnice?! nekako sem to razbral iz pogovorov..... :? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni odvetnik placan separatno od zavarovalnice?! nekako sem to razbral iz pogovorov..... :? :?:

v mojem primeru ni bilo potebno ničesar plačati odvetniku, o poteku celotne zadeve so me iz njegove pisrane redno obveščali, odvetnika pa sem videl (se z njim pogovarjal) dvakrat - ob prevzemu zadeve in ob podpisu poravnave...z njegove strani sem prejel celoten znesek odškodnine kot ga je priznala zavarovalnica, ter vpogled v celotno dokumentacijo...stroške postopka pa je odvetnik terjal neposredno od zavarovalnice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni odvetnik placan separatno od zavarovalnice?! nekako sem to razbral iz pogovorov..... :? :?:

v mojem primeru ni bilo potebno ničesar plačati odvetniku,

odskodnino za bolecine je kar obdrzal....

o poteku celotne zadeve so me iz njegove pisrane redno obveščali,

dva splosna dopisa sem dobil.... v stilu "delamo na tem",konkretno nobenih informacij.ceprav sem prosil za obvescanje,parkrat.

odvetnika pa sem videl (se z njim pogovarjal) dvakrat - ob prevzemu zadeve in ob podpisu poravnave...

1x..... sem naredil napako,da sem si ga izbral v LJ; kje blizje meni bi bilo bolje.

z njegove strani sem prejel celoten znesek odškodnine kot ga je priznala zavarovalnica,

saj mogoce sem ga prejel....samo po njegovem zadnjem dopisu sodec nekje manjka 11%.

ter vpogled v celotno dokumentacijo...

nic nada niente nix zip zero zilch

stroške postopka pa je odvetnik terjal neposredno od zavarovalnice...

upam,da je to storil tudi tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa tudi mene čedalje bolj matra. Tole plačilo odvetnikom. Bom treba poklicat kake une 080 cifre ki delajo reklame za odškodnine, pa jih vprašat kako je s plačilom storitve :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zadnjem pogovoru z odvetnikom jernejcicem se je cela zadeva le pozitivno razresila. :) malo je pozabil povedati in malo je malomaren kar se tice dajanja informacij in obvescanja klienta (mene npr. niso obvescali,lady so; oba sva bila pri istem odvetniku :? ),drugace pod crto kompetenten.

ne vem,ce je to samo v mojem primeru bilo tako,a drugace kot subjektivno ga ne morem ocenjevati.v glavnem zadeva je koncana in tudi ustrezne papirje in dokumentacijo sem dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

je imel keri kaksne izkusnje z odvetnikom glede poravnanje z zavarovalnico iz okolice M. Sobote ?

ali pa keri je dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

no..pred kratkim sem imal prometno nesrečo in me zanima kje najeti dobrega odvetnika,ki ne bo samo dnara vleku od mene ampak mo se kj naredil.Klical sem že na poravnavo.a ma kdo izkušnje z njimi?

Pozna kdo kakega drugega...POMAGAJTE.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v Novem mesto vzamem vedno odvetnika Sitarja pisarno ima nasproti kavarne na Glavnem trgu -zelo dobre izkušnje z njim.Nikoli mu nisem plačal vedno je stroške plačala zavarovalnice,res pa je da nisem bil nikoli jaz kriv.Enkrat sem imel materijalno škodo 170K in mi zavarovalnica (Triglav) ni hotela 23 mesecev plačati škode,dal sem vse skupaj odvetniku Sitarju in po 7 dneh dobil 670K in ko sem ga vprašal koliko moram dati njemu mi je odgovoril, da mu je že zavarovalnica že nakazala denar. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!