Skoči na vsebino

Odvetnik za izplačilo odškodnin, zavarovalnin


mat

Priporočene objave

Otem je bilo že ČUDA napisano !!! :eek: Po toči zvoniti je prepozno ! :headbang: Je pa to DRAGA šola ! zato se vedno vzame SVOJEGA odvetnika :hmm: ne pa neko (ne)sposobno družbo, saj vse te "nesposobne" družbe(falirani - pravniki - ekonomisti)razne PORAVNAVE itd. delajo in služijo preko najetih odvetnikov im butastih državljanov. :hmm:

Ps: vsi uporabniki teh družb padajo na foro,češ plačaš šele, "ko dobiš denar", vzamejo pa tako ali tako samo primire, ko vedo da se bo vsaj nekaj dobilo in te nategujejo v nedoglad! Tudi odvetniku neplačaš v naprej,če je prepričan,da bo uspel ve da bo zavarovalnica njemu direkt nakazala 15 % od skupno izplačane vsote zavarovancu!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka šola nekaj stane... Tudi jaz sem spoznal, da za odškodninsko družbo, kateri sem predal odškodninski zahtevek, stojijo odvetniki, ki pač delajo za te družbe. Če bi šel direkt k odvetniku, bi bilo rešeno mnogo prej, pa še 10% provizije bi prišparal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vse imaš prav Bremzer, le glede zavarovalnice se motiš, da plača odvcetnika po procentih. Nikoli.

Le po veljavni odvetniški tarifi ...

To ni res,ko sem jaz pred leti še v SIT dobil 680.000,00 sem vprašal odvetnika koliko mu dolgujem nakar mi je odgovoril "jaz sem svoje od zavarovalnice že dobil" in to v višini 15% tvojega deleža.Sepravi skupna odškodnina je bila 800.000.oo SIT.Sam sem se z tem primerom z njimi(Zavarovalnica Triglav) naganjal dokler nisem po..zdil in dal vseskupaj odvetniku.V 2-h letih sem bil na zavarovalnici ca 20X šlo pa seje za borih 170.000.oo SIT odvtnik pa je izboril "pravo vsoto" v ca 7-mih dneh in še me je opozoril, da greva lahko v tožbo za 1,5 milj.SIT naker sem mu rekel bolje vrabec v roki kot golob na strehi.

To je moja izkušnja in lahko mi verjameš,kako se obnašajo danes pa ve verjetno kdo drugi bolje od mene !

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Bremzer. Ti govoriš "zgodbice", jaz ti pa povem kako morajo delati zavarovalnice in ostali državni organi, kateri priznavajo odvetnikom stroške LE po odvetniški tarifi in ne po %.

Pa da ti še nekaj prišepnem. Pri takšnem majhnem znesku kot je bil tvoj, sedaj par jurjev EUR, odvetnik več zasluži po tarifi kot pa če je dogovor na procente, ki so max 15%.

Dogovor na % se splača le pri večjih zneskih.

Sicer pa poglej podpisano poravnavo, tam je vse jasno. Verjamem da je nisi pogledal in da je nisi niti dobil.

Skratka pravi odgovor imaš v svoji poravnavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp

Da povem še mojo izkušnjo.. Po priporočilu sem moje papirje ki sem jih vrgel na kup po zaključku zdravljenja(prometna nesreča z avtom, kriv sam, v igri ao+..) nesel k odvetniku. Ta gospod se imenuje MITJA SEVER iz radovljice.. Papirje je dobil 2.februarja po pošti. Potem sva bla na liniji vsak teden približno in vsakič je rekel da še ni oddal, da bo itd itd.. No danes sem ga spet klical in mi je dal na telefon njegovo eno babo k se ukvarja z odškodninami.. In mi je rekla da se po potrudla in da bo šlu še ta tedn naprej... AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takoj sm reku da nej mi pošle papirje nazaj.

En pofukan mesc so bli papirji pr odvetniku in z njimi ni naredu nč!! Jest kreten sm pa takrat prestavlou še zadnje preglede na en tedn prej, da bi ja bli vsi papirji prej pr odvetniku in da bi stvar čimprej stekla. Ne morem opisat kuk sm jezn!!!!!!!

Zdej bom dau vse rihtat odvetniški družbi Jernejčič-Krapenc. Upam da se bodo oni kej bulš izkazal.

NIKAKOR NE DAT NOBENIH PODOBNIH STVARI ZA UREJAT ODVETNIKU MITJI SEVERJU IZ RADOVLJICE!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, je ta firma še tako uspešna kot je po napisanem v tej temi včasih bila??

Vesel bi bil tudi kakšnega drugega dobrega priporočila. Sploh če je kaj novejših primerov ki so bili uspešno rešeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mateja22: Ni več Jernejčič-Krapenc ampak samo še Krapenc.

a so jernecica brcnal? (ker je tudi meni "kao" pomagal in zavozil vse skupaj me zanima samo postransko.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

katerega odvetnika za sestavo zahtevka za povračilo škode v primeru prometne nesreče priporočate iz Ljubljane? V mojem primeru gre bolj za povrnitev škode za motor in motoristično opremo, hujših poškodb ni bilo, trčenje v naselju je izsilil z avtom prednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že tam napisu...odvetnik je čist na konc....najprej cenitev, glede na to da je zadeva čista in če je vse v mejah normale imaš

škodo poravnano....

zalomi se samo lahko če bi bila ocenjena totalka, zavarovalnica ceni motor po eurotaksu,

mi sami pa itak vsi vemo da so več vredni...no to je lahko problem ker se ponujeno odškodnino ne boš strinjal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katerega odvetnika za sestavo zahtevka za povračilo škode v primeru prometne nesreče priporočate iz Ljubljane? V mojem primeru gre bolj za povrnitev škode za motor in motoristično opremo, hujših poškodb ni bilo, trčenje v naselju je izsilil z avtom prednost.

Imas ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

malo berem forum. Men se zdi na najbolje rešijo specializirani odvetniki ali odškodninska podjetja. Sem imela 1 leto nazaj prometno z motorjem, sama kriva in sem se šla k odškodnina planinšec d.o.o., so mi zrihtal 25 tisočakov, sem pa imela tri zlome. Sedaj pa sem imela spet prometno pa sem šla k odvetniku, ki mi ga je priporočala prijateljica, sm imela en zlom in mi je zrihtal samo 2500 eur. Ne vem, sicer se sami odločite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo berem forum. Men se zdi na najbolje rešijo specializirani odvetniki ali odškodninska podjetja. Sem imela 1 leto nazaj prometno z motorjem, sama kriva in sem se šla k odškodnina planinšec d.o.o., so mi zrihtal 25 tisočakov, sem pa imela tri zlome. Sedaj pa sem imela spet prometno pa sem šla k odvetniku, ki mi ga je priporočala prijateljica, sm imela en zlom in mi je zrihtal samo 2500 eur. Ne vem, sicer se sami odločite.

no, izogibaj se motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
pred 50 minutami, MRboris pravi:

A je mogoče že kdo uveljavljal poškodbo pri teh - https://www.odskodnina-odskodnine.com/

Zanima me, da ne bo kakšnih komplikacij in kakšnih absurdnih provizij. Se pravi, da je odškodnina takšna ko se za gre.

Nisem, ampak saj ni tak problem povprašat, koliko vzamejo. Vse drugo pa je, bolj stvar pogajanj, kot pa kake reale. Če cviliš in jočeš in si non stop na bolovanju, pa ne moreš premikat vratu in doživljaš nočne more zaradi zvitega mezinca, lahko iztržiš ogromno v primerjavi s kakimi hudimi multi poškodbami (z ozirom na realno trpjlenje). 

Predvidevam da pišeš za AO ali AO+, kajti če se gre za nezgodno zavarovanje, potem so zavarovalnice hudičevo škrte, cenzor pa izračun invalidnosti, pa nič drugega. 

Medtem ko pri AO lahko uveljaš (oziroma odvetnik zahteva) primarni strah, bolečine, iznakaženost, izgubo dohodka, stroške zdravljenja...itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je zahtevek relativno enostaven, se ti ne splaca placevati "posrednika". V primeru da gre za invalidnino in trajnejše posledice pa pojdi direktno do odvetnika. Tudi "posredovalnice" odstopijo primer odvetniku cim se pokažejo znaki kompliciranja (kot je napisal Dami34, torej ce postavljas posebne zahtevke)

- odškodnine so načeloma znane in razvidne iz sodne prakse, zavarovalnicam ni v interesu vpletanje posrednikov, sploh ne odvetnikov, ker jih morajo v primeru izgubljenih tožb same plačat (v višini tarife)

- "posrednikom" se ta biznis splača samo dokler ga opravljajo hitro in brez kompliciranja

- vecinoma imamo ljudje napacno predstavo koliksno odskodnino bomo dobili. Lahko si malo pogledas sodno prakso, stevilke so relativno nizke in pokrivajo minimalne standarde.

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, MRboris pravi:

A je mogoče že kdo uveljavljal poškodbo pri teh - https://www.odskodnina-odskodnine.com/

Zanima me, da ne bo kakšnih komplikacij in kakšnih absurdnih provizij. Se pravi, da je odškodnina takšna ko se za gre.

Ne delaj nič brez odvetnika , to sem se naučil v življenju kot motorist , ki je uveljavljal odškodninski zahtevek . 

Ti navedem moj primer ........huda prometna nesreča , ki sem jo mel me je stala kolena , rame itd  WienerStadische al nekaj takšnega mi je ponudila za pretrpljene bolećine ,12 operacij v 3 letih  itd        celih 2.700 € po posredovanju tops odvetnika , ki ima v družini same priznane ortopede sem dobil drugo ponudbo 22k € . In tako mi je pomagal pri vse zavarovalnicah , daš tistih 10% pa jih 90 dobiš še poleg več , kot bi si jih bil sposoben s temi biokrati prislužiti sam .

Če boš potreboval št. me kontaktiraj na ZS . 

 

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, MRboris pravi:

A je mogoče že kdo uveljavljal poškodbo pri teh - https://www.odskodnina-odskodnine.com/

Zanima me, da ne bo kakšnih komplikacij in kakšnih absurdnih provizij. Se pravi, da je odškodnina takšna ko se za gre.

Pri "teh"? :) enih 30 vrhunskih strokovnjakov je zadaj, ja...

To je firma podjetnika, ki stoji za to stranjo.

http://www.bizi.si/SNEZIC-BRANKO-S-P/

Priimek je pravi :) drugo pa nima veze s stroko.

To je kot na dlani, da ima v ozadju nekega odvetnika, ki se seveda ne sme reklamirati, ta stran je zgolj za zbiranje ponudb.

Fizične pisarne ni? :) moderno, vse preko spleta

Ko ponudi provizijo 0% pol veš, da ne iz zraka plačan, ampak je zadaj "nekdo", ki je plačan po tarifi.

Posrednik sam ne vlaga nobenih zahtevkov, ampak na štempl "nekoga"...pocukata provizijo in še po tarifi. Oziroma če je 0% si razdelita tisto, kar je po tarifi in je pri malih zneskih bolj ugodno.

Citiraj
 Brez stroškov do izplačila odškodnine! Provizijo plačate šele, ko prejmete odškodnino. Provizija znaša od 0% do 5% in je odvisna od primera.
ddd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Kmet2 said:

Ne delaj nič brez odvetnika , to sem se naučil v življenju kot motorist , ki je uveljavljal odškodninski zahtevek . 

Ti navedem moj primer ........huda prometna nesreča , ki sem jo mel me je stala kolena , rame itd  WienerStadische al nekaj takšnega mi je ponudila za pretrpljene bolećine ,12 operacij v 3 letih  itd        celih 2.700 € po posredovanju tops odvetnika , ki ima v družini same priznane ortopede sem dobil drugo ponudbo 22k € . In tako mi je pomagal pri vse zavarovalnicah , daš tistih 10% pa jih 90 dobiš še poleg več , kot bi si jih bil sposoben s temi biokrati prislužiti sam .

Če boš potreboval št. me kontaktiraj na ZS . 

 

lp

Podpis pod tole!

 

P.S. če se ne boš mogel odločit med odvetniki, ti lahko tudi jaz ponudim kontakt.... na ZS !

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snecer pravi:

Pri "teh"? :) enih 30 vrhunskih strokovnjakov je zadaj, ja...

js upam, da naum nobenga rabu ... ampak če bo kaj, prčakuj klic :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pa sem v teh vodah tudi jaz postal ... Kolikor sem par strani prebral, se razne odškodninske družbe odsvetujejo, torej bi se nej šlo h kakemu odvetniku. Danes sem sicer bil na enem posvetu pri planinšcu, ampak bom ša kako mnenje pridobil, ne bom kar na prvega navalil. Torej koga priporočate v okolici Velenja, morda kako Celje, Slovenj Gradec? Ima morda kdo izkušnje z Fijavžem iz Celja? Sicer okrevanje še ni končano, upam, da mi bo jutri zdravnica dala še za eno podaljšanje na komisijo .... treba se prav čas o tem in onem pozanimat :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!