Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

...prevec me spominja na ZX10R (vzmetenje, zavore in podobni detajli), da bi brez pomislekov na prvo besedo verjel, da gre za koncno verzijo... :hmm: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tastar zelo zelo pohvalno to je kot da bi mel zx 10 r, hvala bogu za motor hvala bogu za kawasaki :grim :notworthy: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :devil: to mi deli,mislim da bom bodoci nov lastnik,sam se drug let €€€€ naberem :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAUUUUU!!!!! :OK:

najlepši cestak!!! pa še kawasaki je!!!

ne vem, če ne bom začel šparat :hmm:

edino izpuh pod sedežem me moti (ah jebi ga pač nova moda), drugače pa špica :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :devil: to mi deli,mislim da bom bodoci nov lastnik,sam se drug let €€€€ naberem :afro1: :afro1:

Skubič IMHO si prevelike postave za takle moped...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubič IMHO si prevelike postave za takle moped...

:huh: kaj bo tole sam od meter funfzih do meter seksih al kaj???? tistij mojih 100 kil pa res nau probljem za ta motorin .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo vprašanje: kako resno je kapljanje olja - recimo 10 kapljic na dan iz nekje pod pokrovom levega pokrova sklopke al menjalnika. Bi bilo možno, da je samo tesnilo zanič, tista guma se nekaj cufa tam naokoli...

Drugo vprašanje: Ko hočem motor zagnat, se sicer vrti, vendar pa nobenega efekta - ne vžge. Po zdrsu ne vžge, pred tem naj bi mašina delovala super. Mašina direktnega udarca ni dobila in nima vidnih poškodb, samo nekaj praskic ma na desnem pokrovu - na pokrovu sklopke in pa na tistem delu pred njim. Sicer je bila pretrgana žička za kontrolo olja, ampak tisto itak najbrž niva veze - je tudi že zvezana nazaj. Ne vem kaj bi še lahko bilo narobe, poškodb ni vidnih, prav tako ne kakšnih pretrganih žic, motor vrti normalno.. lahko pride pri zdrsu do kakšnih poškodb motorja, ki na prvi pogled niso vidne...?

Vse skupaj sprašujem, da ne bom zarad kakšne banalnosti vozil celega motorja na servis. :D Hvala vsem za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na Suzukiju pod sedežem eno stikalo,ki avtomatsko prekine delovanje motorja,če ta pade.

Motor pobereš,malo potolčeš po stikalu in motor spet vžge :D

Saj ne bi vedel samo mi je serviser povedal,če bi se slučajno kdaj zgodilo,da bi bil v vodoravni legi in motor potem ne bi vžgal :xx:

Poglej,mogoče maš tudi ti kaj na ta način :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nova je pa kopija desetke :xx: OK sam auspuh tam u riti. Noben jap ne bo znau nardit niti približno tko k ma 916, zato nevem kaj se tko trudjo, bedne kopije delat. Pa kolk ljudi kupi motor zarad auspuha? Obe hondi(600 in 1000) in še ninja so isti od zadi, SUCKS! :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne vem, če ninja 6 ima. Kako pa zgleda to stikalo, kje se nahaja pri tvojem...

Lastniki ninj 6, ve kdo kaj o tem stikalu? Če je res samo ta banalnost, bi blo zlo v redu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Suzukiju je pod sedežem ena takšna majhna črna kvadratna škatlica obdana z gumo pa na njej piše, da mora biti nameščena v pokončnem položaju.

Ne vem kako bi se temu reklo samo po besedah mehanika je to to :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj smo se peljali vštric z zdaj že staro 636, čeprav nova ne zgleda slabo je stara še zmeraj veliko lepša, agresivnejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so spet v modi mehke linije. 03 je bila proti prejšnjim zelo ostrih potez. I like in verjetno bom naročil pozimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač mi je ful ful hud-res pravi lepotec, ampak teli žmigavci pa izpuh...lepo vas prosim!?

Celotna linija pa izredno lepa, še posebej prva maska.

Kdo ve okvirno ceno in zmogljivost...po moje 120 KM, 2,4 mio...samo predvidevam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!