Skoči na vsebino

Elefantentreffen


easyrider

Priporočene objave

Kaj ste to norci!! Hudo :yea1: Jez bi sel edino kot sopotnik v kaki prikolici - a to greste zato da ste pol toliko bolj veseli ko spet domov pridete? Svaka cast :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste to norci!! Hudo :yea1: Jez bi sel edino kot sopotnik v kaki prikolici - a to greste zato da ste pol toliko bolj veseli ko spet domov pridete? Svaka cast :notworthy:

hmmmm celo pot gor kleješ kaj ti je tega treba medtem ko razmigavaš pomrznjene prste (če nisi glih kak BMW-ogrevan fahrer :devil: ), gor uživaš in se imaš fajn kot se pač lahko imaš fajn samo tam (se ne da opista, treba probat), celo pot nazaj preklinjaš in ko prideš domov bi šel takoj spet nazaj, seveda z nekaterimi spremembami na motorju in opremi. potem se zakleješ, da greš vsako leto in upaš, da ti bo res ratalo in da ne bojo že doma 2 m zameti snega na dan odhoda :angry: :cry: .

post-20-1079974045.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem prebral, da je z čistim motorjem se večji užitek vozit :devil:

:hmm: no ja v tem primeru celo res, ker si saj ne zaserješ opreme :P :lol1:

post-20-1079974212.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast Pervy, Dane teb sem pa itak to že reku, ko smo pr nas gledal slide :D

Upam, da se naslednje leto pridružim, razmišljam že par let pa mi nikakor časovno ne rata :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se naslednje leto pridružim, razmišljam že par let pa mi nikakor časovno ne rata :yea2:

stvar je taka, da zahteva trezno glavo. pred 3 leti so bile razmere super in ceste kopne zato sem lahko šel gor, lani in letos pa nisem imel ravno časa, a tega bi si še našel, če bi bila prava volja. volje ni bilo ko sem razmišljal o poti, ki bi jo moral opraviti z zlizano spredno gumo in za te stvari rahlo neprimernim motorjem. je že res da me vleče gor ampak v kakšnem snežnem metežu res nebi rad vsaka 2 metra na AC pobiral motorja in se celo sezono sekiral za škodo, ki sem jo naredil na motorju ko je bil X-krat na podu.

mraz je še najmanjši problem pri celi stvari! ko bodo razmere (za ta letni čas) koliko toliko OK pa se spet odpravim. že vožnja 400 km po dežju ni fajn, po snegu pa je napor in nevarnost še toliko večja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elefantentreffen... Sem že razmišljal o temu podvigu :hmm:

Taki izzivi so mi zelo všeč...

Mogoče pa grem naslednje leto...

Upam da ne bo bolela glava :lol1: ... Zaradi kakega nepredvidenega dogodka...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Das 17. Alte Elefantentreffen findet vom

17.2. bis 19.2.2006

statt!

Gre kdo letos? Mogoče bi pa jst tud šel...

Popravljeno . Popravil matjazek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Das 17. Alte Elefantentreffen findet vom

17.2. bis 19.2.2006

statt!

Gre kdo letos? Mogoče bi pa jst tud šel...

OK me spet mika it ampak mi ni nekaj jasno pa iščem po netu in ne najdem nič. stari elefantentreffen je bil na nubrurgringu in pozneje na salzburgringu. po tem je bil v bayrische wald vedno zadnji vikend januarja oz. prvi vikend februarja. govorilo se je tudi da bo spet na nurburgringu "stari elefantentreffen" in ko gledam njihovo stran vidim da je od leta 2000 srečanje tam, jaz pa sem bil 2002 v bayrische wald in sem našel tudi slike od lani!

zdaj gledam in mi ni jasno ali sta dva, se pravi elefantentreffen v bayrische wald in "alte elefantentreffen" na nurburgringu ali je samo še stari!

ve kdo kaj več?????? ledenko, a ti kaj veš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

letos je bil isto v bayrische wald...kljub veliko snega je blo super :OK: :OK: veliko motorjev,obiskovalci pa iz skoraj vseh europskih držav :OK: :OK: pravo druženje motoristov :OK: slike bodo jutri na

www.mk-raubritter.com ,blo tut nekaj slovencev :OK: drugo leto gremo spet :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se vrnil borci? A je blo kj mrzlo :naughty:

[/quote

nobenga mraza..smo imel dost kuhanga vina :OK: :OK: :OK:

drugo leto gremo spet

Bravo korenjaki! Komaj čakam slike!

slike so na WWW.MK-RAUBRITTER.COM polovico sem jih dons gor spravu ,ostale bom jutri :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike bodo jutri na

cool slike :OK: ,

vreme ste videti imeli lepo, kolk je bilo pa drugač minusa zunaj :?

zanima me, zakaj ni nobenega vašega motorja na slikah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool slike :OK: ,

vreme ste videti imeli lepo, kolk je bilo pa drugač minusa zunaj :?

zanima me, zakaj ni nobenega vašega motorja na slikah :hmm:

čez dan je blo okol nule,ponoč - 12, ja motorji...a nisi vidu jave s prikolico :slap: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, kje ste pa vi to bli?

piše: Das 17. Alte Elefantentreffen findet vom 17.2. bis 19.2.2006 statt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, kje ste pa vi to bli?

piše: Das 17. Alte Elefantentreffen findet vom 17.2. bis 19.2.2006 statt.

kot sem predvideval sta zdaj 2 elefanta, eden "stari" na nurburgringu in "novejši" v bayrische wald!

PS: z avtom na elefanta <_< not my thing, pol grem rajši smučat :nono: seveda IMHO in IMPHO (In Most People Humble Opinion) :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

mal sem se zanimal za to leto, pravi termini so:

51. krat je v bayerischen Wald, vstopnina 18 EURO

od 26.-28. Januarja 2007

vec info pod: www.bvdm.de

drugi pa je: od 23.2. do 25.2.2007 Nürnburgring vstopnina 20 EURO

vec info pod www.alteselefantentreffen.de

upam, da boste zdej vsi prave termin meli in, da bo cim vec norih slovencov tam.

Popravljeno . Popravil EURO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!