Skoči na vsebino

Prikazovalniki prestave med voznjo


igralec

Priporočene objave

Ce ti bo svetilo sonce direkt v njega bos slabo videl stevilke...js mam belega druge barve nisem probal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
pred eno uro, a79 pravi:

Ima kdo to zmontirano, katerega, kaksna je odzivnost, kam namestiti?

sm meu na FZ1 ... ne spomnem se kerga ... odzivnost - dobra ...... na vidno mesto 

:ninja: 

glej sliko .. spodaj se vidi .. bil je delan posebi za FZ1 in je pasal pod armaturko ... 

FZ1.jpg.fac948a1671efb29cf5b3aa04de959dd.jpg

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Pred nakupom teh indikatorjev se je potrebno pozanimat če  ga je možno priklopit direktno na motor (plug and play)če ima motor plug and play  je montaža enostavna in  indikator bo deloval ob vsaki menjavi brzine hitro in precizno po kalibraciji.Univerzalini indikatorji  so nezanesljivi in netočni škoda dnarja.Na Hondi imam montiran PZRacing deluje hitro in precizno ob menjavah zelo sem zadovoljen.Vidljivost številk je dobra tudi v največjem soncu poleti. Deluje na dotik  in ima na izbiro 6 različnih barvnih nastavitev.

https://www.pzracing.it/en/project/geartronic-zero-new/

Kupil sem ga v Bepsu v Trstu tam je bil najcenejši:

https://www.beps.it/it_it/moto-accessori-moto-strumentazioni-segnalatore-marcia-gt3000-36x27x15mm-pzracing-1539599.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

JAz sem tukaj nasel relativno ugodno pa kvalitetno. Sem pa dobil takega da se direktno na obd2 priklopi.

 

https://www.healtech-electronics.com/products/gipro/

 

Madzari, BP posljejo v SLO. Je pa v SLO tudi predstavnik za njih.

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, a-lex said:

Kje se sedaj skupaj z montažo dobi najbolj ugodno delujoč števec prestav?

Skupaj z montažo ne boš dobil razen če imajo indikator v AS Domžale ali kaki motoristični trgovini kjer  imajo še servis in ti ga oni zmontirajo.Je pa montaža tako enostavna kot spit kavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2019 ob 0:09, a-lex pravi:

Kje se sedaj skupaj z montažo dobi najbolj ugodno delujoč števec prestav?

Ne vem, če je najcenejši, vem pa, da ti ga pri Čarmanu tudi zmontirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, spasku pravi:

Skupaj z montažo ne boš dobil razen če imajo indikator v AS Domžale ali kaki motoristični trgovini kjer  imajo še servis in ti ga oni zmontirajo.Je pa montaža tako enostavna kot spit kavo.

skupaj z montažo se da zment v Elisi v Domžalah .. kar nekaj jih poznam, ki so storili tako ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 3. 2019 ob 10:58, a79 pravi:

Meni ga je nabavil in zmontiral Motostatus iz Trebelnega..

kakšna cena?

Ob 1. 3. 2019 ob 8:36, Joker pravi:

Ne vem, če je najcenejši, vem pa, da ti ga pri Čarmanu tudi zmontirajo.

sem poslal povpraševanje pa še čakam odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ob 1. 3. 2019 ob 10:05, maus pravi:

skupaj z montažo se da zment v Elisi v Domžalah .. kar nekaj jih poznam, ki so storili tako ;)

 

mogoce ves katera barva je najbolje vidna? rdeca ali modra? zelena oz rumena je slabo vidna na soncu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Rogerg pravi:

mogoce ves katera barva je najbolje vidna? rdeca ali modra? zelena oz rumena je slabo vidna na soncu.....

rdečo sem imel .... sicer pa daj tko, da je senca ... tud bela se dobro vidi na črni podlagi ... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ali je kateri namontiral tega madžarskega Healtechovega na prastarega 650 GS- a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Tema ni glih ful obiskana, ampak res rabim pomoč. Prikazovalnik moram montirati na rotax 122 mašino !

Kako ti univerzalni prikazovalniki sploh delujejo?

So vezani na N lučko da se sproti resetirajo?

Za odgovore in ideje sem vam ful hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Tema ni glih ful obiskana, ampak res rabim pomoč. Prikazovalnik moram montirati na rotax 122 mašino !

Kako ti univerzalni prikazovalniki sploh delujejo?

So vezani na N lučko da se sproti resetirajo?

Za odgovore in ideje sem vam ful hvaležen.

Torej tisti univerzalni za stare motorje ki nimajo neke elektronike delujejo tako. Na ročko/stopalko od prestav dašmagnet ki je ponavadi v paketu, in potem na pokrov od malo nad ročko in malo pod  naštimaš dva senzorja (tako da ravno ročka ne rukne v njih). 

Torej števec ima signal od N in potem glede na premik ročke k enem al druge sensozrju šteje prestave gor ali pa dol, če se zašaltaš, al rukneš ročko pa dejansko ne šalta in 2x rukneš ročko za dat v prestavo ti zna štet 2 menjave prestave. Če je dobro naštelano deluje 90% časa.

Jaz sm ga imel na starem kawasakiju ker sem vedno iskal 7 prestavo :D (je imel tako kratek menjalnik in se je tako dru da mi je vedno mankala kakšna "kruzing prestava".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Buschi pravi:

Tema ni glih ful obiskana, ampak res rabim pomoč. Prikazovalnik moram montirati na rotax 122 mašino !

Kako ti univerzalni prikazovalniki sploh delujejo?

So vezani na N lučko da se sproti resetirajo?

Za odgovore in ideje sem vam ful hvaležen.

 

Ali imaš elektronski obratomer in števec? V tem primeru se da rešiti precej elegantno. Če pa imaš "na zajlo", ti ostane samo sistem, ki ga je opisal @smasher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rs-ke majo digitalni obratomer , brzina je na zajlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa, kot rečeno, le sistem s stikali, ki pa se zna ob neodločnem prestavljanju "zgubiti"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!