Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

Maus....madona si nežen :whistle:

sj bi ti pokazu..sam bi najine mau čukast pogledale :naughty:

naslednje bodo verjetno SportAttack... saj RaceAttack ob straneh nimajo nič profila, pa je malo smotan občutek po dežju, čeprav sem z Racerkam kr nekaj km naredu po dežju in mi tudi enkrat ni spodrsnila... mogoče zato, ker sem vozil zelo zelo previdno in z minimalnimi nagibi mopedka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja RaceAttack je nardila že skor 6K... raznovrstne vožne in tudi relacijsko vožnjo v Split in nazaj s sopotnico... nimam kaj slabega povedati... še za ene 2K bo :unsure:

ti pa pojem racing gume postavljaš na popolnoma novo raven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, moje bt002 street bodo hin po cca 2000 km, pa se cbrke šele privajam ...

6000 km pri race oprijemu so mokre sanje

svaka čast, maus razen če si ovira na cesti, potem razumem kilometrino :P

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus vsak dan spuca moped pa opremo..ne pa tko kt mi k skos nekej kil svinjarije s sabo vozmo..

moje naslednje bojo tut race attack..supercorse bojo še parkrat za na ride pa konec..

no ja sej so tut mobikrog pa grobnik preživele..

sam 6000 km??? ufff..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
seveda, moje bt002 street bodo hin po cca 2000 km, pa se cbrke šele privajam ...

6000 km pri race oprijemu so mokre sanje

svaka čast, maus razen če si ovira na cesti, potem razumem kilometrino :P

mysti, me zelo čudi da ti jih je pobralo tako hitro, meni je uspelo znjimi narediti slabih 6k, pa še kakšen km več bi šlo

zgleda da imaš res mesarsko roko :whistle: al sem pa jaz ovira na cesti :krneki:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mysti, me zelo čudi da ti jih je pobralo tako hitro, meni je uspelo znjimi narediti slabih 6k, pa še kakšen km več bi šlo

zgleda da imaš res mesarsko roko :whistle: al sem pa jaz ovira na cesti :krneki:

hehe, ti pa ovira, ta je pa dobra :lol1:

moje imajo sedaj 2000 km in so na robu legalnosti. Eden izmed vzrokov je moje navdušenje nad močjo 1000ke in slajdanje iz ovinkov :D

kdor hodi zvečer recimo na rudnik je to lahko videl ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6k z eno in isto gumo kje se dobi tako gumo al so to le mokre sanje???? jst sem že s 3.5k zadovoljen!!

niso mokre sanje, ampak stvarnost ob premišljeni uporabi desnega zapestja in rednih kontrolah pritiska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso mokre sanje, ampak stvarnost ob premišljeni uporabi desnega zapestja in rednih kontrolah pritiska

če je pa na počez iz ovinka zakon ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa na počez iz ovinka zakon ... :D

pa počez v ovink, pa je

tišači :rolleyes:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za počez kupiš kakšno st gumo :)

ME Z6 bo kul? :lol1:

tišači :rolleyes:

mogoče ... sam tebe še zmer ne dohajamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uporabniki conti race attack... kako ste kaj zadovoljni? kako je kaj z gumo na cesti in ne samo na dirkališču? jo je težko ogret, koliko zdrži, ... So tudi ena od opcij med gumami, ki jih bom kupil pa bi rad malo več poizvedel :P kaj pa sport attack?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem dal gor sport attack. Naredil cca 150 km in to čez Golico. Zaenkrat lahko rečem samo, da sem ful presenečen kako dobro drži. Prej sem skoz vozil Dunlop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zelo pomemben je pritisk v gumah. V kolikor ne pregledujete redno pnevmatik in jih po potrebi dopumpate, je 2x hitrejsa obraba le teh, pa vozi hitro čez ovinke ali pa počasi.

Enkrat u življenju mi je ratalo 16000km naredit z istim parom gum, pumpal 2x na mesec, vozil pa cca. 10% cez omejitev. Gume so pa slisala na ime Michelin Pilot. (je trsja in se zelo pocasi segreje, kar pa spet ni najbolje, če si dirkač po duši)

lpU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo oblekli mojo hornjacko s conti sport attackom. Obcutki so precej boljsi, seveda ker so ble stare gume ze pr koncu :) , na ovinkih se kar cuti kako zabrni guma, mogoce so to pikce ob straneh gume, ki sedaj se niso zlizane ampak smesen obcutek brencanja na balanci. Voznja je zlo mehkejsa, se pravi pesek, razpoke v asvaltu, gume vse amortizirajo. Upam da se bodo obnesle tudi v dezju, to bom pa ugotovil ze u petek.

lpU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo oblekli mojo hornjacko s conti sport attackom. Obcutki so precej boljsi, seveda ker so ble stare gume ze pr koncu :) , na ovinkih se kar cuti kako zabrni guma, mogoce so to pikce ob straneh gume, ki sedaj se niso zlizane ampak smesen obcutek brencanja na balanci. Voznja je zlo mehkejsa, se pravi pesek, razpoke v asvaltu, gume vse amortizirajo. Upam da se bodo obnesle tudi v dezju, to bom pa ugotovil ze u petek.

lpU

Smesno da pravis da so bolj mehke. Ker jst mam glih obratn obcutek. Da slabs pozirajo neravnine na cesti od qualifierc. Pa se opazu sm da so mal bl trde za obracat (counter steering pr brzini... mors ornk zagrabt za balanco da gre). Drugac drzijo pa :worship:. Bomo vidl kok kilometrov bojo dale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesno da pravis da so bolj mehke. Ker jst mam glih obratn obcutek. Da slabs pozirajo neravnine na cesti od qualifierc. Pa se opazu sm da so mal bl trde za obracat (counter steering pr brzini... mors ornk zagrabt za balanco da gre). Drugac drzijo pa :worship:. Bomo vidl kok kilometrov bojo dale...

Oj

Prejsnje gume so bile michelin pilot tastare, trde k kamen, vsak kamen cuts, pa zdrsavale so na flikah, črtah. Qualifierc nisem vozil, je pa bil kolega zelo zadovoljen z njimi, zdrzale so mu pa okol 3000km. Po testih pa so omenjene Dunlopice pri oprijemu in dezju za Conti Sport attacki.

lp U.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!