Skoči na vsebino

Pivo, Pivovarne, Pivnice in Pub-i


elbarto

Priporočene objave

Men je pa to nefiltrirano svetlo dobro...sem se pregrešil in spil kozarec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tist pir, k ti ga kdo časti :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Laško je blo zakon, jaa, dokler niso recepture zamenjali. Tastaro Laško govorim. Kolko je že tega 6-7 let? Zdej je pa za en qrc.
Zdej pijem vse kar je taljanskega pa češkega pa če dobim kakšno dansko, se tudi prileže. Pa sarajevsko, itak.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, GO_Tomi pravi:

Laško je blo zakon, jaa, dokler niso recepture zamenjali. Tastaro Laško govorim. Kolko je že tega 6-7 let? Zdej je pa za en qrc.
Zdej pijem vse kar je taljanskega pa češkega pa če dobim kakšno dansko, se tudi prileže. Pa sarajevsko, itak.

Verjetno nisi iz savinjske. Ene par nas je še lokal patriotov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, tomash said:

Verjetno nisi iz savinjske. Ene par nas je še lokal patriotov. 

Razen, da sem rojen Celjan, nism. Ampak ... jebeš lokalpatriotizem, če je pir zanič ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jet se še spomnem Laškega, k so blle tiste zelene, pa rjave flaše. Lih pit sm začel cca 16-17 let sm bil star. Tist je bil pir. To kar je dons Laško tud za sode pomivat ni več-žal-škoda. Uniona pa nikol nism maru, ne prej ne zdej.

Mi je pa vseen, k pira tko al tko ne bom več pil (vsaj dons sm se tok odloču, za jutr pa ne vem še)

Aja tale mi je (bil) dobr, zdej ga tko al tko ne bom več.

Rezultat iskanja slik za primator pivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
On 1/2/2018 at 12:45 PM, skalar36 said:

Jet se še spomnem Laškega, k so blle tiste zelene, pa rjave flaše. Lih pit sm začel cca 16-17 let sm bil star. Tist je bil pir. To kar je dons Laško tud za sode pomivat ni več-žal-škoda. Uniona pa nikol nism maru, ne prej ne zdej....

 

zame velja isto kot tje napisal skalar36

drugače pa sem v termah olimje poizkusil ayinger in moram priznat,da mi je bila čista bomba,kot laško pred davnimi leti

 

ayinger.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič, na biljardu, so nama družbo delali tudi trije piri. Kot se iz računa lepo vidi, Komunajzer po ceni kar opazno prekaša ostala dva, v razmerju price/performance pa niti slučajno ne... Lahko pa, da gre za čisto drugo zadevo? Murgle so nedaleč stran, in prav možno je, da v ta lokal redno zahajajo strici iz ozadja oz. simpatizerji tajne lože , se predajajo omenjenemu nektarju in perejo svoje nelegalne finance...:beer2:

20180210_210436a.thumb.jpg.a1460daa437da9a87e0cf449cc7086d5.jpg20180215_094159a.thumb.jpg.198b246422cb9e8e09066e41e3a194d2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunajzer je v treh okusih, meni, ki imam rad 'grenkobo' je dober prav Tito... Opažam, da zadnje čase raje posežem po garažnem pivu, pa tudi če je dražje. Ga pač popijem manj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!