Skoči na vsebino

HYOSUNG comet gt125


bestjon

Priporočene objave

Na intermot-u sm slucajn vidu hyosung comet gt125, pa me zanima kako je kej z kvaliteto motorja oz kasni so tehnicni podatki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 4-taktnem je približno pol manjša moč kot pri 2-taktnem.

Hyosung comet 125 ma končno približno 110km/h :BUA: , če bi biu 2T bi pa meu ene 150 - 160 km/h (slabša aerodinamika), temu primerno so manjši tudi pospeški.....je pa vzdržljivost motorja DOST boljša kot pri 2T

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

index.jpg

Lep pozdrav! Sem nov na forumu. Zanima me pa to, če kdo pozna koga, ki izdeluje kolektorje po naročilu za motorna kolesa. Gre se pa za Hyosung comet gt 125. Ima že športni lonec(JJS). Cena pri izdelavi ni pomembna oz. ne igra pomembne vloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi pri kakem Devito, Novak, Lauš,...

Mal okol poklicat pa ja ni problem.

Drugač je pa zanimiva zadevca tale Comet, mal konkurence Planetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa lep tale motorcek... Ti kok je pa tale motor kej uzdrzljiv? kok si dau zanga? k en moj frend se je ful zanimu za tegale cometa... sej je tud temo najdu... pa dej tja not ksn svoj mnenje napisat...

PC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm lastnik tega motorja. Mal sm meu probleme s tankom. Se mi je rja na steni naredila pa je skoz filter pršlo, pa sta se mi vplinjača zabijala. Končna je 120 km/h če maš srečo. 110 km/h je pa takoj not. Motor je lep. Gor mam lonec od JJS-ja. Zvok sem zelo lep dobil. Morm še kolektorje dat delat. A kdo slučajn pozna koga k jih dela? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ne me brukat... kwa je to kolektor? (jebi ga, pac nevem)

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ne me brukat... kwa je to kolektor? (jebi ga, pac nevem)

pc

Po domače povedano so to krivine od cilindrov pa do tam kjer se združijo v eno samo cev, ki vodi do izpušnega lonca.

P.S.

Drugače se pa tudi iz 4T 125ccm motorja da narediti zverino, za primer poglejte s čim so včasih dirkali v GP z 50ccm 4T motoji in pravtako 125ccm in niso leteli samo 110km/h. Je pa res da so današnji serijski zelo leno narejeni.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sem gledal slike.. pa ma tam eno lučko k gor N piše.. kaj je to? slučajno.. NEUTRAL.. kao.. v leru? ni v brzini? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pomen to

sej lohk bi pa probal če daš u ler če zasvet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hm.... gremo se zmetit ane pa gremo eno masovko u kak motocenter navalit pa se vsak en krog furat.. pa pol bomo večinsko odločali kaj to je? :grim

Popravljeno . Popravil veveritos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se strinjam.... :D vazn je sam da sm jest zdej car k vem kwa je to kolektor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

eto jst mam še hyosunga ki počasi gre v prodajo je letnik 2005 z 20k km prevoženih ( dolge fure sem pač delav ) ......več me lahko na pm prašate.....drugače jah 110 ne gre lih ...meni gre 120 zaprt .......blokade ima v kolenih k pride iz cildra v čisto malo cevko ......če se da nove cevi motor pridobi kakih 2 konja več 120 bi komot šou zvok dobi bol globši pa itd. če kdo govori da bluzim naj si kupi hyosota pa naj sproba preden začne pametnarit. Drugače une plastiek so grde..........obstaj že hyosung gt125 R samo nevem če za slovenijo je drugače v italiji ga komot dobite ali v avstriji .........GT125R pač ima plastike pa sport je seveda... uno zgoraj pa je čisto grdo.

ima hladinlik je kar je.....še nikoli mi ni crknu v poletju zaradi pregrevanja.

Zvok meni je dober ......težek je kr dosti 170 z polnim tankom v onikih na začetku se malo opazi....2 dni cirka in si na njemu k na biciklu.

pospeški so kar so niso slabi niti wow..........za dolge fure je zakon ( Izola - Celje 1 tank in pol ) po stari cesti .

BTw uno zogrja uni romen je 250tka se opazi po vilacah upside down in števcu različnem

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!