Skoči na vsebino

HYOSUNG comet gt125


bestjon

Priporočene objave

mensezdi da je 250 ista, edin mašina pa vilce so druge :unsure: mensezdi

kje bi se dalo najcenej kupit tale motor? pa kakšna je kvaliteta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nouga kupš u trgovini za 679.000,00 SIT letnik 2005. za rablene pa poglej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom mojga začel prodajat kamli ima : 20k km, bugspoiler , nove gume ( dunlopke RR ) , ogledalca , amm to je to in gre k urca ;) :OK: cena je za zdej 400k oz tam se vrti.......aja pa reg. je do 24.7.2007 plus z tehničnem.........pa bonus pri reg. k nisem se sfukal še z njim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 let pozneje...

Kaj te zene, da gledas ravno Hyosunga? Je lep, je dober motor, po pricevanjih, je poceni? 

Verjetno je cisto soliden motor, za solidno ceno, ampak, sam bi vseeno vrgel uc se na kaksnega japonca. Vprasaj se, kaj bo, ce pades, ce kaj crkne. Kje bos kose iskal? Za Yamaho jih dobis na vsakem vogalu. Ce ne gre drugace pac poklices na uradnio servis in narocis. Kdo pa je uradni servis za Hyosing? Ga sploh imamo? 

Za razmislek - sam sem lani prodal Yamaho TW125, 25kkm, letnika 98, nove gume, servis, bremze, disk, .... za 900€. Bil sem lastnik prakticno od novega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!