Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Šola čez 2 min. :doze:

Vem da obstajajo tud zablokirane verzije ER-ke, mene zanima predvsem to, če je kak problem jim to narest, če jim jest eno rableno ER5 tja prpelem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enzo: Zlo hitro ga bojo na valarje postavli če jim bo sumljiv

zablokirana zx-6r gre po podatkih 175. a gre sploh do take hitrosti na valarjih?? po mojem že raztrga valje pri taki hitrosti.. :huh:

poznam eno uslužbenko na amzs ko vozniške izdajajo. pa če bi jaz njej reko leta 2005 da mi podaljša na neomejeno, pa da naletim na kakega pametnega policaja,ko primerja datume pa se ne ujemajo, a so lahko kake sankcije potem pri njej? da pa nebi pol ona najebala... ? al lahko reče da se je pač zmotla meni pa vozniška za neomejeno ostane? :D

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona leti... primer k modelka ni bla pozorna pa je dobu en mulc pr 17ih izpit za avto pol je pa ona letela...

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona leti... primer k modelka ni bla pozorna pa je dobu en mulc pr 17ih izpit za avto pol je pa ona letela...

peace

tako je ja, se bomo mogl kr sprjaznt z vsem pa pocakat do 21 :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nebi nikoli vozil ninje z 25 kw, ker se bi zdelo to neumno; raje sploh ne bi mel

motorja. To je tko kot če bi dal v ferrarija mašino z 60 konji. To je pol motor brez

duše. Naj gredo v k___c s temi omejitvami po kilovatih :( :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec,10 Nov 2004 @ 15:53]zablokirana zx-6r gre po podatkih 175. a gre sploh do take hitrosti na valarjih?? po mojem že raztrga valje pri taki hitrosti.. :huh:

poznam eno uslužbenko na amzs ko vozniške izdajajo. pa če bi jaz njej reko leta 2005 da mi podaljša na neomejeno, pa da naletim na kakega pametnega policaja,ko primerja datume pa se ne ujemajo, a so lahko kake sankcije potem pri njej? da pa nebi pol ona najebala... ? al lahko reče da se je pač zmotla meni pa vozniška za neomejeno ostane?  :D

LP :yea1:

Ja pa sej ne merjo končne hitrosti ampak moč mašine...to se mislm da mer tko da vsako prestavo do blokade zvrtijo na valarjih računalnik pa pol oprav svoje in zračuna vse :D

Drgač pa ne vem zakaj valarji tega nebi zdržal...sej to pr g.Akrapoviču za največje mrcine tega sveta merjo pa morjo isto vsako prestavo do blokade vrtet :devil:

Aja glede tele tvoje kolegice na AMZSju...ja teoretično bi ona letela ker s svojim podpisom potrdi da je vse v skladu z zakonom in je ona to vse preverla!

Sam se mi pa zdi da ni policaja al jih je pa zlo mal pikolovskih,ki bi šli datume računat pa analizirat po katerem zakonu si dubu izpit in bi konc koncev ugutovu da je neki narobe...če policaja lepo pozdraviš pa ga ne sekiraš tud one ne bo tebe ;)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ja, se bomo mogl kr sprjaznt z vsem pa pocakat do 21  :SS

kruta realnost :doze: :SS :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemimo za primer:

Iz Nemčije pripelješ ninjo s 25 kw. Tu jo registriraš in takoj po registraciji odpreš. Okoli se voziš s 100 konjskim motorjem in te ustavi policaj. Ko mu pokažeš prometno, v njej piše da je motor zablokiran. Torej je edina možnost da ti dokaže, da je motor odprt, če te pošlje nekam, kjer ti izmerijo moč motorja...

To je pa kje? :?

Nisem točno seznanjen kje kaj merijo. Vem samo da ti valji za merjenje moči niso kar povsod. Mogoče jih imajo tam kjer vozila homologirajo... :hmm:

Jaz bom naslednjega septembra storil točno to, samo najbrž ne z ninjo, ampak s kakšnim manj očitnim motorjem. Primer: Honda CBF 500. Bo veliko manj problemov z prepričevanjem policajev koliko konjev ima motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom naslednjega septembra storil točno to, samo najbrž ne z ninjo, ampak s kakšnim manj očitnim motorjem. Primer: Honda CBF 500. Bo veliko manj problemov z prepričevanjem policajev koliko konjev ima motor...

a pa ma ta honda 25kw? ker ce jih nima zna bit precej problemov, motor mors zapret, dat na mizo da zmerjo ce to drzi, v homologacijo je treba vpisat itd.. pomoje je bols varjanta da kups ER5 k je ze orig. zaprt na 25kW, das cca 5000sit pa mas 50hp :hmm:

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudič je, ko pride do nesreče <_< .

Ja pa vseeno ne vem če bi ti šu policaj ravn leta seštevat pa odštevat...dobr,možno je ampak po moje mal verjetno .)

a pa ma ta honda 25kw? ker ce jih nima zna bit precej problemov, motor mors zapret, dat na mizo da zmerjo ce to drzi, v homologacijo je treba vpisat itd.. pomoje je bols varjanta da kups ER5 k je ze orig. zaprt na 25kW, das cca 5000sit pa mas 50hp  :hmm:

Točno to s Kawo mam namen narest če mi res ves ta plan o neomejeni A kategoriji pade v vodo nasledn let :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa vseeno ne vem če bi ti šu policaj ravn leta seštevat pa odštevat...dobr,možno je ampak po moje mal verjetno .)

Točno to s Kawo mam namen narest če mi res ves ta plan o neomejeni A kategoriji pade v vodo nasledn let :)

ja jest mam tut to namen, sam morm se mau studirat :hmm: , kako do dnarja pridt seveda :D . Pa baje da gre 10-15km/h bl ce das vizir od Givija gor. ce ti pa se ni dost, pa obstaja remus komplet :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa vseeno ne vem če bi ti šu policaj ravn leta seštevat pa odštevat...dobr,možno je ampak po moje mal verjetno .)

Policaj definitivno nebi šel. Zavarovalnica, ki bo pa rabila izgovor za nepoplačanje nastale škoda pa z veseljem...

Sedaj si pa predstavljaj, da se zgodi nesreča s težjimi materijalnimi posledicami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj definitivno nebi šel. Zavarovalnica, ki bo pa rabila izgovor za nepoplačanje nastale škoda pa z veseljem...

Sedaj si pa predstavljaj, da se zgodi nesreča s težjimi materijalnimi posledicami...

Ja pa tud za zavarovalnico nebi šu stavit da bo šla vse preračunavat...saj zdi se mi tko!

Pa težje materialne posledice sploh niso nč hudga...telesne poškodbe,sploh če so trajne ti namečejo goro dnarja---računej da se sam za vrat če maš nategnjenga po nesreči dobiva čez pol mio :kva2: :yea2: (ves navdušen ker v kratekem pričakujm povračilo za moj kao hudo boleči vrat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj definitivno nebi šel. Zavarovalnica, ki bo pa rabila izgovor za nepoplačanje nastale škoda pa z veseljem...

Sedaj si pa predstavljaj, da se zgodi nesreča s težjimi materijalnimi posledicami...

Res je, zavarovalnice najdejo vse, da se le izognejo plačilu nastale škode. :BUA: Vendar ima oškodovanec v tem primeru pravico tožiti državo, saj mu je uslužbenka javne uprave zaradi svoje neinformiranosti izdala vozniško dovoljenje na podlagi napačne zakonske podlage, kar je privedlo do tega, da je stranka oškodovana. Uslužbenka osebno sicer v tem primeru ni odškodninsko odgovorna, ampak je dolžna odškodnino izplačati republika Slovenija. V primeru, da pa dokažeš, da je uslužbenka namerno kršila zakon z namenom, da bi ti škodovala (to v tem primeru verjeno ne bi bilo mogoče), pa je odškodninsko odgovorna tudi ona in si upravičen do dveh odškdnin! :) Njene + državne. To drugače ni kar neko brezvezno nakladanje, saj smo o tem govorili ravno danes na fakulteti na predavanju iz ustavnega prava. :D

LP, Jure

Popravljeno . Popravil mcdex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak uslužbenka je tvoja kolegica in namerno kršila zakon zato da je naredila tebi uslugo tko da je varjetn nebi šu pol tkole zajebat pa pol ko bi kej ugotovil še tožit pa nevemkaj...ni se pa za igrat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v tem primeru, da je uslužbenka tvoja kolegica :xx: , ta možnost definitivno ni dopustna! .) Ne moreš zajebat človeka ker ti je naredil uslugo. :blink: Gornji post se nanaša na tisto varianto o kateri se je govorilo prej, da hodiš od uradnika do uradnika in ponajdeš enega, ki ne spremlja zakonodaje in ti potrdi a neomejeno. V tem primeru je pa tožba smiselna. Tako in tako ni tvoja krivda, da uradnik, ki ti je vozniško dovoljenje izdal ne sledi spremembam zakonodaje. In kot sem omenil, odškodninsko ni odgovoren on, ampak republika Slovenija. Vprašanje pa je, kakšne sankcije sledijo potem zoper temu uradniku.. :xx: Imaš prav, ni se za igrat! Brezveze si nakopat probleme! .)

Popravljeno . Popravil mcdex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v tem primeru, da je uslužbenka tvoja kolegica :xx: , ta možnost definitivno ni dopustna! .)  Ne moreš zajebat človeka ker ti je naredil uslugo. :blink:  Gornji post se nanaša na tisto varianto o kateri se je govorilo prej, da hodiš od uradnika do uradnika in ponajdeš enega, ki ne spremlja zakonodaje in ti potrdi a neomejeno. V tem primeru je pa tožba smiselna. Tako in tako ni tvoja krivda, da uradnik, ki ti je vozniško dovoljenje izdal ne sledi spremembam zakonodaje. In kot sem omenil, odškodninsko ni odgovoren on, ampak republika Slovenija. Vprašanje pa je, kakšne sankcije sledijo potem zoper temu uradniku..  :xx: Imaš prav, ni se za igrat! Brezveze si nakopat probleme!  .)

AJ če pa govoriš za primer ko hodiš od uradnika do uradnika pol je pa valda tožba smiselna...pač si ti probaš pridobit A-neomejeno in tud če te dobijo na tak ali drugačen način se narediš francoza in nisi ti neposredno nič kriv če pa unga/uno zašijejo pa mene kej dost ne boli...kaj pa ne spremlja zakonodaje .)

Jst mislim definitivno probat na to varianto drug let če ne bo šlo drugače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma povem vam....najboljš je da nardiš use po zakonu....če je tko je pač tko :o

Sej sliši se full lepo in na izi, da dobiš tko izpit, sam ko maš enkrat probleme s tem, nardijo use da te zašijejo, tud če nisi ti nič kriu.....je pr vseh neumnostih s policajmi in z zakonom tako, vrejmte :(

Nardiš po pravilih, maš čisto vest in normalno spiš ponoči .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravilih je včasih čist kul....sam včasih te pa prime,da si mal bad boy :devil:

Sam bo pr men pomoje nasledn let padu zzr dvapetnič....bomo še vidl, je reku slepec.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravilih je včasih čist kul....sam včasih te pa prime,da si mal bad boy  :devil:

Sam bo pr men pomoje nasledn let padu zzr dvapetnič....bomo še vidl, je reku slepec.

Lp

hmm jest sm pa mislu da mas ti ze za neomejeno, pol si tut tak revez kokr usi ustali kle :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah shit hapens :doze:

kok cajta delas izpit je tud odvisn pr kateri avtosoli delas... en model je prejsn tedn naredu za 125ccm pa ga je zaceu !!!!APRILA!!!! delat :SS pr eni avtosoli v lj

tko na "podezelju" pr kr enih avtosolah ga pa nardis prej ku v enmu mescu :notworthy: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!