Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Se vam ne zdi da je čas v katerem opravljaš izpit tudi malce odvisen od pogostosti ur? :hmm:

Če ima nekdo eno uro na leto, bo opravljal izpit okoli 17 let, pa bo imel isto ur kot nekdo, ki ga je naredil v mesecu in pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam ne zdi da je čas v katerem opravljaš izpit tudi malce odvisen od pogostosti ur?  :hmm:

Če ima nekdo eno uro na leto, bo opravljal izpit okoli 17 let, pa bo imel isto ur kot nekdo, ki ga je naredil v mesecu in pol...

<-- tocn tko!!! meu je kr enga instruktorja... je zmer vozu sam v dzju pa mrazu :SS

take bi jest kr tepu =)

peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj frend je začeu delat izpit za 125ccm novembra 2002, končal pa januarja 2004 :blink: :wacko: Tipu se ni dalo delat, pa je naredu cpp....pole čez par mesceu še prvo pomoč, pa še čez ene par mescou začel vozit pa naredu 1-2 uri na mesec :lol1: brezveze

Jaz sm vožnje in to naredu naredu u malo manj kot 1 mescu O:-) Sam sm pole mogu čakat na izpitno (glavno) vožnjo še 1 mesec <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zdele delam izpit za 125ccm :OK: pa mi je vreme mal prekrižu načrte :BUA: tko da bom zacel z voznjo drug let koj k bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem začel delat izpit na začetku oktobra, pa mam že use narjeno samo še na lep vreme čakam da odvozm še izpitno vožnjo .) :) seprav se da nardit v enem mescu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Postojni pri Avtošoli Lisjak delam Izpit za A kategorijo, vožnjo bom naredil v enem tednu, seveda če bo vreme dopuščalo, po 3 ure skupaj, izpitna vožnja pa v naslednjem tednu. Pa še toče vse skupaj me bo koštalo cca 100.000 jurjev.

LP

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

! delat  :SS pr eni avtosoli v lj

tko na "podezelju" pr kr enih avtosolah ga pa nardis prej ku v enmu mescu  :notworthy:  :naughty:  :OK:

Sam res jaz sm ga mela v 3 tednih :D se prov spomnem tko po 3 ure pa take sva furala z instruktorjem...prov model je bil... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je prejšn tedn do konca naredu izpit za A-125...glavno vožno je mel okol pol 8ih zjutrej še prej je mel pa 2 uri z inštruktorjem da je vse ponovu...ko sm jst ravn lepo začel sanjat je bil on že na motorju...za glavno pa na avtocesto ob pol 8ih zjutrej :wacko: :wacko: :wacko:

Pa je bil termometr bliz nule še ob 7ih ko sm šu od doma!

Drgač sem pa jst delu izpit ene 2 mesca pa pol s tem da sm biu umes jst na enih 14 dnevnih počitncah pa inštruktor je bil umes neki bolan pol se pa še na glavno ene 2,3 tedne čaku ker so ocenjevalci mel dopuste .) ...šlo je pa 126.000SIT :wacko: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa mam izpit ob pol osmih zjutri v torek!! kriza to bo tam okol nule pa se prej mama z istruktorjem eno uro!! :SS drgac pa se komot da u enem mesecu nardit izpit das pa 90.000 sam mors s svojim delat!! drzte pesti pjebi da nardim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ya good luck!!! :OK:

aja pr ns pride izpit za 125ccm okol 100k. ce mas skupino (5+folka) mas se 10% popusta --> 90k. valda je use bl tko slabo organizran... delas pa z zlo dobrim motorjem (ohranjenim), skoz mas enga instruktorja k te da vozit tud ce ne ves kje ma motor sklopko :OK: :OK: :OK: (tko sm se jest 2tedna na sterki vozu brez da bi sklopko uporablu... sam sm se pol navadu :lol1: )

nardis pa izpit TAKOJ! mejn ku mesc... valda da ne fuknes na vozni al pa cpp-jih :)

peace

P.S.: avtosola PO-LO (raj ne bom delu reklame, sam usi v postojni vejo zakwa se gre :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe oni so zakon! Jaz sem pri njih delal izpit za avto. Vozil sem pa takrat čisto novega audija a4, od šefeta :OK:. Izpit sem imel končan prej kot v treh tednih, to je mišljeno vsa vožnja, končni testi in izpitna vožnja. Cpp pa prvo pomoč sem imel pa že od prej. Skratka zakon avtošola, priporočam vsem, pa še inštruktorji so face! :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dau za izpit 135.000 (vključno z zdravniškim pregledom, prvo pomočjo in cpp - To sm naredu še za avto, tko da nasledne leto bom naredu sam vožnje pa republiške in bom meu za avto .) )

Tko pa dela večina inštruktorjev, da da saj po 2 šolski uri skupej (to znaša 1h 30min)...ker v eni res ne prideš delč.

P.S: Danes sm se pozanimau kako je s tem izpitm za neomejeno po novem zakoni. Baje da je skor 100% da bomo mi, k smo delali izpit u tastarem zakoni dobili za neomejeno normalno po starem zakonu (po dopolnjenem 18 letu starosti oz. 2 leti po opravljenem izpitu za A1)...razen če bi bu nov zakon milejši za nas...kar pa ni :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1)Jst sm dau za izpit 135.000 (vključno z zdravniškim pregledom, prvo pomočjo in cpp - To sm naredu še za avto, tko da nasledne leto bom naredu sam vožnje pa republiške in bom meu za avto .)  )

2)Tko pa dela večina inštruktorjev, da da saj po 2 šolski uri skupej (to znaša 1h 30min)...ker v eni res ne prideš delč.

P.S: Danes sm se pozanimau kako je s tem izpitm za neomejeno po novem zakoni. Baje da je skor 100% da bomo mi, k smo delali izpit u tastarem zakoni dobili za neomejeno normalno po starem zakonu (po dopolnjenem 18 letu starosti oz. 2 leti po opravljenem izpitu za A1)...razen če bi bu nov zakon milejši za nas...kar pa ni  :OK:    :OK:

1)jst sm dau z vsem kot si ti našteu 126.000SIT...isto za avto drugo leto samo vožnja+CPP na Roški!

2)Noup...2 uri vožnje sta 1.40min-1 ura=50min!

Drgač me pa zanima...se je kdo že vprašu kdo določa kaj je milejši zakon in kaj ostrejši??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zakon je zakon, ki ureja papirje. Je že dopolnjen, razložen, interpretiran in samo še čaka na začetek izvajanja. Ta začetek bo 1.1.2005...

Zakoni, ki začnejo veljati z zamikom, so tisti, ki jih je treba še podrobno razložiti, interpretirati in dejansko pokazati na primerih. Primer je recimo zakon, ki dovoljuje vožnjo mlajšim od 18. leta...

Tako nekako mi je razložin inštruktor, zakaj naj se vrnem k razmišljanjem kako bom stvar ilegalno odblokiral, ne pa kako bom neomejeno dobil...

Sprijaznite se... no bomo neomejeno dobil... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je skor 100% da bomo mi, k smo delali izpit u tastarem zakoni dobili za neomejeno normalno po starem zakonu

Močno dvomim da bo tako... <_< Zakaj tako mislim, sem pa že nekaj polemiziral nekje bolj pri začetku teme. Skratka počakajmo, pa bomo videli. Vseeno pa držim pesti, da imaš prav in da boste vsi obravnavani še po starem zakonu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem najprej izraziv svoje mnenje o zakonu skozi kletvice, sam pol sem pa mal premislu. To je zlo ql zakon. K če bi jst dobu že pr 18-19 bi siguren delov dokler ne bi mev tolk keša da bi nabavu r6ko al pa kako kawo, pol bi se pa pa kje sesu. Pa še finančno se mi pr teh letih ne bi splačal. Bom kr lepo na 125 še mal ostal. K skuterja sem mev tud zlo malo časa, k pr motorjih si ne znam nekih meja delat, mi jih je pa zato vlada ;). Pa še rd mam mojo cagivico tko, da mi jo ne bo treba menat. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to sedaj rahlo čudna situacija.

V ponedeljek, včeraj, se je Master of Disaster, otrok moj, naslikal na pripadajoči mu upravni enoti in pri 18 letih in nekaj mesecih starosti in z vozniškim dovoljenjem, v katerem je že več kot dve leti vpisana kategorija A z omejitvijo do 125 ccm in do 11 kW, zahteval, da mu omejitev zbrišejo.

In mu je tetica za pultom odvrnila, da ne bo nič do dopolnjenega 21. leta starosti.

Si lahko vsak uradnik po svoje razlaga zakon, ki velja od letošnjega poletja in se prične uporabljati 1.1.2005 in zakon, ki od letošnjega poletja ne velja več, a se ga uporablja do 31.12.2004.

Se bom oborožil s fotokopijami ZVCPjev in podobnih aktov in v sredo naskočil taisto upravno enoto. Me zanima, kaj bodo rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moral bo dobiti omejitev do 350ccm/25kw. Po starem zakonu pa bi lahko dobil

že unlimited kategorijo. Prokleti uradniki. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to sedaj rahlo čudna situacija.

V ponedeljek, včeraj, se je Master of Disaster, otrok moj, naslikal na pripadajoči mu upravni enoti in pri 18 letih in nekaj mesecih starosti in z vozniškim dovoljenjem, v katerem je že več kot dve leti vpisana kategorija A z omejitvijo do 125 ccm in do 11 kW, zahteval, da mu omejitev zbrišejo.

In mu je tetica za pultom odvrnila, da ne bo nič do dopolnjenega 21. leta starosti.

Si lahko vsak uradnik po svoje razlaga zakon, ki velja od letošnjega poletja in se prične uporabljati 1.1.2005 in zakon, ki od letošnjega poletja ne velja več, a se ga uporablja do 31.12.2004.

Se bom oborožil s fotokopijami ZVCPjev in podobnih aktov in v sredo naskočil taisto upravno enoto. Me zanima, kaj bodo rekli.

mah to so samo za na zid prslont pa :fight1: *bum*, ce mu ne bo uspelo naj proba pri drugi tetici, zgubit itak nima kaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah al pa z rozicami pa z bonbonjero... to majo zenske rade :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to sedaj rahlo čudna situacija.

V ponedeljek, včeraj, se je Master of Disaster, otrok moj, naslikal na pripadajoči mu upravni enoti in pri 18 letih in nekaj mesecih starosti in z vozniškim dovoljenjem, v katerem je že več kot dve leti vpisana kategorija A z omejitvijo do 125 ccm in do 11 kW, zahteval, da mu omejitev zbrišejo.

In mu je tetica za pultom odvrnila, da ne bo nič do dopolnjenega 21. leta starosti.

Si lahko vsak uradnik po svoje razlaga zakon, ki velja od letošnjega poletja in se prične uporabljati 1.1.2005 in zakon, ki od letošnjega poletja ne velja več, a se ga uporablja do 31.12.2004.

Se bom oborožil s fotokopijami ZVCPjev in podobnih aktov in v sredo naskočil taisto upravno enoto. Me zanima, kaj bodo rekli.

Ma j???jo se naj..... :fight2: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!