10. mesto za Skubica na kaotični Daytoni 200

Objavil Inotherm Yamaha team dne 19. mar. 2017

Slovenec Boštjan Skubic je zaključil svojo 17. dirko v Daytoni na Floridi. Na že 76. ponovitvi te znamenite dirke je uspešno pripeljal v cilj svojo Yamaho R6 in tako moštvu Inotherm Yamaha racing privozil 10. mesto.

Padec in dva uničena agregata za Skubica na kvalifikacijskem dnevu v Daytoni

Objavil Inotherm Yamaha team dne 18. mar. 2017

Slovenski dirkač Boštjan Skubic, ki se z ekipo Inotherm Yamaha mudi v Daytoni na Floridi je danes dočakal enega najtežjih dni v svoji dirkaški karieri.

Skubic tudi letos v Daytoni

Objavil Inotherm Yamaha Team dne 17. mar. 2017

Boštjan Skubic se bo tudi letos udeležil že 76. ponovitve legendarne 200 milj dolge dirke v Daytoni.

Skubic s 4. mestom v Daytoni do rezultata kariere

Objavil Objava za javnost dne 16. mar. 2015

Ljubljančan Boštjan Skubic, član moštva Yamaha Inotherm, je včeraj zvečer po slovenskem času poskrbel za senzacijo v Daytoni na Floridi, ko je osvojil 4. mesto.

Skubic začenja 74. Daytono med najhitrejšo deseterico

Objavil Objava za javnost dne 13. mar. 2015

Slovenski motociklistični dirkač Boštjan Skubic bo jutrišnjo, že 74. ponovitev legendarne dirke v Daytoni začel z 10. štartnega položaja.

Skubic odlično začel 74 ponovitev legendarne Daytone

V Daytoni na Floridi te dni poteka legendarni bike week, največji motoristični zbor na svetu.

Objavil Mateja Pivk dne 22. jul. 2014

Daytona R s sistemom ABS in v novi barvni preobleki.

Objavil Objava za javnost dne 16. mar. 2014

Oglejte si video utrinke dogajanja v Daytoni skozi oči ekipe Inotherm.

Boštjan Skubic 9. v Daytoni

Boštjan Skubic je danes eno izmed najboljših dirk v svoji dirkaški karieri.

Štirinajsto štartno mesto za Skubica na dirki Daytona 200

Objavil Objava za javnost dne 15. mar. 2014

Boštjan Skubic v petek uspešno opravil s kvalifikacijami za jutrišnjo 200 milj dolgo dirko.

200 milj Daytone ta konec tedna

V prihajajočem vikendu se za dirkače na dveh kolesih začenja nova tekmovalna sezona.

Objavil Robert Zupan dne 13. mar. 2014

Svetlolaska na Daytoni 675R se pripravlja na začetek sezone.

Bliža se znamenita dirka 200 milj Daytone - odločilne niso le stotinke na progi.

Triumph v Indijo

Objavil Mateja Pivk dne 10. feb. 2014

Indijski kupci pokazali veliko zanimanja tudi za prestižnejše modele britanskih motociklov.

Prvi vtis: Triumph Daytona 675 R in Street Triple 675 R

Objavil Matevž Hribar dne 26. jun. 2013

»Boš zapeljal en krog?«\r\n»Ja, a s temle?« (pokažem na Tripla)\r\n»Ne, ta je grd.«\r\n

Boštjan Skubic zaključil v drugem krogu

Objavil Objava za javnost dne 16. mar. 2013

Skubic je bil po dirki razumljivo razočaran, saj se mu je morda izmuznil rezultat kariere.

Boštjan Skubic bo začel s 16. mesta

Skubic v petek skoraj v celoti izpustil dopoldanske kvalifikacije, saj je bilo zjutraj premrzlo.

Boštjan Skubic trinajsti po prvih treningih

Objavil Objava za javnost dne 15. mar. 2013

Boštjan Skubic je dan zaključil le mesto za Joeyom Pascarello, ki je lani zmagal.