#inotherm yamaha 18

Boštjan Skubic zaključil svojo 16. Daytono na 5. mestu

Objavil Inotherm Racing Team dne 13. mar. 2016

Slovenski motociklistični dirkač, Ljubljančan Boštjan Skubic, je zaključil svoj 16. nastop na eni izmed najbolj znamenitih dirk na svetu.

Skubic po prvem dnevu v Daytoni 9. najhitrejši

Objavil Inotherm Racing Team dne 11. mar. 2016

Na prvi letošnji motociklistični dirki v ZDA, v Daytoni na Floridi, je bil za dirkače danes dan prostih treningov in privajanja na stezo.

Boštjan Skubic tradicionalno napada Daytono

Objavil Inotherm Racing Team dne 10. mar. 2016

Ljubljančan Skubic je z ekipo Inotherm Yamaha Team že reden gost te legendarne motociklistične dirke, ki bo to soboto dočakala že svojo 75.

Skubic s 4. mestom v Daytoni do rezultata kariere

Objavil Objava za javnost dne 16. mar. 2015

Ljubljančan Boštjan Skubic, član moštva Yamaha Inotherm, je včeraj zvečer po slovenskem času poskrbel za senzacijo v Daytoni na Floridi, ko je osvojil 4. mesto.

Skubic začenja 74. Daytono med najhitrejšo deseterico

Objavil Objava za javnost dne 13. mar. 2015

Slovenski motociklistični dirkač Boštjan Skubic bo jutrišnjo, že 74. ponovitev legendarne dirke v Daytoni začel z 10. štartnega položaja.

Skubic odlično začel 74 ponovitev legendarne Daytone

V Daytoni na Floridi te dni poteka legendarni bike week, največji motoristični zbor na svetu.

Boštjan Skubic 9. v Daytoni

Objavil Objava za javnost dne 16. mar. 2014

Boštjan Skubic je danes eno izmed najboljših dirk v svoji dirkaški karieri.

Štirinajsto štartno mesto za Skubica na dirki Daytona 200

Objavil Objava za javnost dne 15. mar. 2014

Boštjan Skubic v petek uspešno opravil s kvalifikacijami za jutrišnjo 200 milj dolgo dirko.

200 milj Daytone ta konec tedna

V prihajajočem vikendu se za dirkače na dveh kolesih začenja nova tekmovalna sezona.

Boštjan Skubic petnajsti

Objavil Objava za javnost dne 22. jul. 2013

Boštjan Skubic osvojil 15. mesto v Laguni Seci.

Boštjan Skubic zaključil v drugem krogu

Objavil Objava za javnost dne 16. mar. 2013

Skubic je bil po dirki razumljivo razočaran, saj se mu je morda izmuznil rezultat kariere.

Boštjan Skubic bo začel s 16. mesta

Skubic v petek skoraj v celoti izpustil dopoldanske kvalifikacije, saj je bilo zjutraj premrzlo.

Boštjan Skubic trinajsti po prvih treningih

Objavil Objava za javnost dne 15. mar. 2013

Boštjan Skubic je dan zaključil le mesto za Joeyom Pascarello, ki je lani zmagal.

Boštjan Skubic pripravljen

Objavil Objava za javnost dne 14. mar. 2013

Ekipa Inotherm Yamaha je pripravljena na 72. uprizoritev dirke 200 milj Daytone.

Inotherm Racing gre v Daytono

Objavil Objava za javnost dne 25. feb. 2013

Boštjan Skubic in Inotherm Racing se boste ponovno merila na znamenitem ovalu.

Dakar 2013: Miran Stanovnik prispel

Objavil Objava za javnost dne 04. jan. 2013

Stanovnik opravil tehnični pregled, a za enkrat še brez prtljage z letala.

Inotherm Yamaha Slovenija v Daytoni

Objavil Inotherm Yamaha dne 05. jul. 2011

Inothermovci na kup nabrali in v čeden šopek povezali utrinke letošnje Daytone.

Ekipa Inotherm že v Daytoni

Objavil Objava za javnost dne 10. mar. 2011

Za Boštjana Skubica bo to že 11. zaporedna preizkušnja na tem dirkališču, zato sodi med bolj izkušene dirkače na tej prireditvi.