Marko Jerman prigaral na osmo mesto

Objavil AMZS Šport dne 17. apr. 2017

V Franciji je bila minuli vikend druga vztrajnostna dirka za svetovno prvenstvo v cestno hitrostnem motociklizmu, 24 ur Le Mansa na kateri je ekipa Marka Jermana osvojila visoko osmo mesto.

Marko Jerman ta vikend na sloviti dirki 24 ur Le Mansa

Objavil AMZS Šport dne 13. apr. 2017

V Le Mansu v Franciji bo ta vikend na sporedu slovita vztrajnostna motociklistična dirka za svetovno prvenstvo, 24 ur Le Mansa (FIM Endurance World Championship). Na dirki bo kot član slovaške ekipe Yamaha MACO Racing Team tekmoval tudi slovenski motociklist Marko Jerman.

Jerman zaključil med deseterico, Prosenik v bolnišnici

Objavil AMZS Šport dne 11. apr. 2016

V Franciji so motociklisti minuli vikend odpeljali prestižno vztrajnostno preizkušnjo, dirko svetovnega prvenstva v cestno hitrostnem motociklizmu, 24 ur Le Mansa. Na dirki sta med 174 dirkači tekmovala dva Slovenca, Marko Jerman (Yamaha) in Janez Prosenik (BMW).

Marko Jerman in Janez Prosenik ta vikend na prestižni dirki v Franciji

Objavil AMZS Šport dne 07. apr. 2016

V Le Mansu v Franciji bo ta konec tedna prva od štirih vzdržljivostnih dirk svetovnega prvenstva v cestno hitrostnem motociklizmu, 24 ur Le Mansa.

Prosenik in ekipa kljub hudem padcu prišli do konca 24h Le Mansa

Objavil Objava za javnost dne 20. apr. 2015

V nedeljo 19.04.2015 ob 15h se je po 24h končala prva dirka v koledarju za Svetovno Endurance Prvenstvo na francoskem dirkališču Le Mans.

EWC: Ni zamenjave za Doho

Objavil Robert Zupan dne 29. jul. 2014

FIM je naznanil, da ni našel primerne zamenjava za osemurno dirko v Dohi.

TT Legende: 24 ur Le Mansa

Objavil Robert Zupan dne 06. mar. 2014

Kako se z žgočim soncem pred dirko soočajo dirkači? So dovolj trpežni, da bodo zdržali čez noč?

MotoGP: Le Mans Pedrosi

Objavil Robert Zupan dne 19. maj. 2013

Z dvema zmagama v letošnji dirkaški sezoni prevzel vodstvo v skupnem seštevku.

Le Mans: Jerman z ekipo na stopničkah

Objavil motosvet.com dne 25. sep. 2011

Lovoriko 34. edicije vzdržljivostnega dirkaškega podviga 24 ur Le Mansa je privozil Kawasaki SRC.

MotoGP: Lorenzo blestel v Le Mansu

Objavil Mitja Rupnik dne 23. maj. 2010

Jorge Lorenzo je v Le Mansu z odlično vožnjo in potrpežljivostjo prišel do druge zmage v letošnji sezoni.