Gregorič in Tull na vrhu stopničk v avstrijskem Melku

Objavil Matevž Hribar za GetLow Racing Team dne 13. sep. 2016

Peto dirko avstrijskega prvenstva v supermotu si bodo člani slovensko-italijanske ekipe GetLow Racing Team zapomnili po vrhunskem rezultatu Gregoriča in Tulla v razredu Semi Pro.

Gregorič in Pellegrin med najboljšimi na supermoto dirki v dunajski industrijski coni

Objavil Matevž Hribar za GetLow Racing Team dne 30. jun. 2016

Tretja dirka avstrijskega supermoto prvenstva je bila organizirana na drseči podlagi industrijske cone z dolgim in zahtevnim terenskim delom.

Podivjana Husqvarna 701 Supermoto

Objavil J.B. dne 15. okt. 2015

S skoraj 70 konjskimi močmi, napredno elektroniko in vrhunsko šasijo, 145 kilogramov težka Husqvarna 701 Supermoto prenese esenco vzemirjenosti vožnje supermota z dirkališča na ulico in v vsakdanje življenje.

Husqvarna 701 Supermoto na voljo novembra

Objavil motosvet dne 28. sep. 2015

Husqvarna sporoča, da bo njihova Husqvarna 701 Supermoto na voljo pri evropskih prodajalcih v novembru.

Z dirko v Srbiji zaključeno državno in Alpe Adria prvenstvo v supermotu

Objavil Objava za javnost dne 14. sep. 2015

Ekipa GetLow je z dirkaškim vikendom v srbskem mestu Kula uspešno zaključila letošnjo sezono

Ekipa GetLow na Vranskem z žensko predstavnico v kategoriji »Big Foot«

Objavil Objava za javnost dne 25. avg. 2015

Na dveh dirkah na Vranskem, ki sta šteli za državno prvenstvo in prvenstvo Alpe Adria, so člani ekipe GetLow osvojili dve zmagi ter eno tretje mesto.

Husqvarna rajca z novo 701 Supermoto

Objavil J.B. dne 22. apr. 2015

Po uradni predstavitvi na sejmu EICMA 2014 ni bilo ravno veliko novic o novem cestnem motociklu Husqvarne...

Husqvarna 701 Supermoto

Objavil J.B. dne 13. nov. 2014

Husqvarna predstavlja novega urbanega razgrajača

Supermoto: Pelegrin in Saražin končala na drugem mestu

Objavil Objava za javnost dne 14. okt. 2014

Po tem, ko se je Pelegrinu nasmihal naskok na prvo mesto v skupnem seštevku, se je po začetniški napaki moral sprijazniti z drugim mestom.

SM: GetLow z novim dirkalnikom do zmage v Pomposi

Objavil Objava za javnost dne 23. sep. 2014

Petnajstletni Pelegrin s skoraj serijskim Hondinim dirkalnikom osvojil najvišjo stopničko v razredu Rookies.

Supermoto: Nastran tretji za zaključek

Objavil Objava za javnost dne 15. sep. 2014

Nastra je nastop na dirki v Jesolu izbral kot poslovilno dirko svoje uspešne supermoto kariere.

Nastran še zadnjič na supermoto dirko

Objavil Objava za javnost dne 11. sep. 2014

"Obljubim, da bom dal vse od sebe in se skušal dostojno posloviti z evropskih in svetovnih supermoto stez.«

Supermoto: Tri zmage in drugo mesto za GetLow

Objavil Objava za javnost dne 08. sep. 2014

Ukota le še dve točki za vodilnim

Supermoto: Getlow na dirki po mestnih ulicah

Objavil Objava za javnost dne 15. jul. 2014

Andrea Tull in Marko Ukota sta se po dirkanju preko jaškov in robnikov ter mimo zidov, znakov in dreves uvrstila na tretje oziroma četrto mesto.

Klepet: Marko Ukota

Objavil Objava za javnost dne 10. jul. 2014

Slovenski supermotaš v Italiji: Dirkališče je varnejše od ceste

Supermoto: Getlow Ottobiano zaključila z dvema zmagama

Objavil Objava za javnost dne 30. jun. 2014

Pellegrin je zmagal z izposojenim motorjem, Saražin pa je imel opravka z užaljenim italijanskim sotekmovalcem.

SM: Napredek na terenu, težave z elektroniko in vročino

Objavil Objava za javnost dne 12. jun. 2014

Ukota je zabeležil skupno drugo mesto v pokalu Honda, Saražin je bil po težavah z elektroniko peti in tretji v prvenstvu Piemonte PRO, Tull pa je zabeležil skupno peto mesto v razredu Dunlop AMA.

Supermoto: GetLow z drugim in tretjim mestom v Jesolu

Objavil Objava za javnost dne 23. apr. 2014

Tine Saražin in Andrea Tull končala na stopničkah v najhitrejšem razredu Top Class.

Misel: Osmrtnica supermota pri nas?

Objavil Mateja Pivk dne 09. apr. 2014

V kolikor do 15.4. ne bo prijavljenih vsaj 5 voznikov, potem državno prvenstvo ne bo izvedeno.« Osmrtnica supermota pri nas?

SM: Rabimo več treninga na pesku