Skoči na vsebino

Motocikli 125ccm

Odkrijte razburljiv svet 125ccm motornih koles - od starih do novih modelov, izkušnje, predelave, preizkusi in reševanje težav. Pridružite se nam!

  • Filtriraj teme po forumu
    1. Kawasaki Eliminator 125

    2. Hyosung GT 125 R 1 2

    3. redbull"s cup za začetnike 1 2 3 4 5

    4. kateri supermoto(do 125ccm)? 1 2 3 4

    5. Nakup endure 125

    6. MZ RT 125

    7. daelim ns 125

    8. Runner 125

    9. KUPM TOMOS-a SM 125 OPEN al pa CUP

    10. ODBLOKIRANJE PREDELAVA

    11. cross 125ccm 1 2 3

    12. ojnica

    13. Akrapovic na kitajca 125 4 taktni? 1 2

    14. HONDA 125 ??? CBR & NSR

    15. Dolenjci javte se! 1 2 3 4 13

    16. DAELIM VL 125 - kesel????

    17. MOTO SRŠENI 1 2 3 4 165

    18. kolk kilometrov v enem dnevu? 1 2 3

    19. Pomoč! Honda cbr 125 1 2 3 4 5

    20. Kit 160ccm

    21. Polini kit 160ccm

    22. Kako opremo uporabljate 1 2 3 4 5

    23. Primerjava!!

    24. športni izpuhi




    • Zadnje objave

      • krucymucy
        Tale se v eni srajci vozi in ga isto moti kot tebe. Plin oz. doziranje plina.  Ga pa moti se nekaj, kar pa tudi mene. Saga ne morem nastavit tako kot je treba. Spredaj so za mojo tezo ocitno premocne vzmeti, zadaj lahko nastavim sag, se pravi je vzmet ok, ampak se res malo "gunca".  Za to kar ga jaz rabim ni nic narobe sicer, spredaj bi pa bilo vredno poizkusiti z drugimi vzmetmi.   
      • Zivnorc
        ...skor moj bodoči GS. ...zakaj, boste izvedeli na zadnji sliki. Skratka. ...tisti, ki pljuva po njem, da je grd...zdej...al nima pojma o motorjih...al ga še ni videl v živo...al se pa samotolaži, ker si ga ne more privoščiti, al pa opravičiti nakupa pred ženo. ..lepota je relativen pojem. Recimo primer obratnega sorazmerja: Motorji mi dost lepši izgledajo v živo,kot na slikah...lih kontra kot pr babah...tam so pa na slikah dost lepše, kot v živo... Mi kr paše med noge...  💪 ...bi bla kr lep par... No...in nakonc so se mi prsti zalepli na balanco, da ga nism mogu spustit...zato skor moj bodoči...pol sem se pa mogu s kladvom po prstih, da sem lohk spustu balanco.  ..pa tut dnar je težko z eno roko štet, da bi mu odkartal za GSko...no ko mi pa je uspelo spustit balanco, pa nism in nism najdu štumfa z dinarčki, tko da mi ga ni blo treba odkupit...
      • MARE 65
        Ima pa revež poškodovano oko od razbitega stekla maske 
      • Satao
      • Snečer
        Sestava nazaj. Nastavitev verige, čiščenje. Čakam še sprednje pakne, nato spremni. Jutri še malo krivine počistim in prezračim zadnjo zavoro. Orodje za zanetat imam od te firme: https://www.louis.de/artikel/craft-meyer-kettentrenn-und-vernietwerkzeug-fuer-d-i-d-und-saito/10002556?filter_article_number=10002556 Vrhunsko, rekreativna roka skoraj s prve zadene toleranco    
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!