Skoči na vsebino

Bologna MotorShow


XRV-rider

Priporočene objave

Zadeva zna bit zanimiva!

Bil leta 2000. Zadeva je bila pogojno zanimiva. Niso prišli vsi proizvajalci (ne spomnim se več, katerih ni bilo), vsekakor pa jih je bilo dovolj, da sem izbral svoj današnji moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva zna bit zanimiva! A so že kakšne informacije o organiziranih odhodih iz Ljubljane? :naughty:

Fotke hostes in moto-dogajanja si boste lahko tukaj ogledali že dan pred otvoritvijo sejma za javnost... če bo vse po sreči torej 5.12. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTORSHOW BOLOGNA 13. 12. 2003(sobota)

Program:

Odhod iz Nove Gorice izpred avtobusne postaje ob 4.00 uri. Vožnja čez mejni prehod Vrtojba in dalje po avtocesti mimo Mester, Padove, Ferrare v Bologno. Med potjo bodo postanki za oddih. Po prihodu v Bologno prosto za ogled prireditve. Odhod avtobusa iz Bologne ob 20.00 uri. Povratek proti domu po avtocesti mimo Ferrare, Padove, Mester. Prihod v NG predvidoma ob cca 0.30 uri.

CENA POTOVANJA ZNAŠA 5.300 na osebo IN VKLJUČUJE:

avtobusni prevoz, devizne stroške (cestnine, takso, parkirnino.., vodenje izleta, stroške organizacije izleta

OPOMBA:

v ceno ni vključena vstopnina

Prijave zbira turistična agencija Avrigo tours Nova Gorica do 10.12.2003. Pri prijavi je treba vplačat celotni znesek.

Doplačilo za zavarovanje v primeru odpovedi potavanja zaradi bolezni ali smrti v ožji družini znaša 83 SIT.

ŽELIMO VAM OBILO ŠPORTNEGA UŽITKA!

___________________________________________________________________

Aja, še to: lani kolkr se jst spomnem je bla vstopnina tm okul 20 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče tudi kateri moto klub organizira ogled sejma??

motoklub yourselfrider :D

ti k si primorc maš tle avrigo.....sam pohiti k se kar hitro polne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva zna bit zanimiva! A so že kakšne informacije o organiziranih odhodih iz Ljubljane? :naughty:

7 mest je še frej, odhod iz Lj-bežigrad, cena prevoza 6.000sit, luksuz minibus

kontakt 041 566 489

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima slučajno kdo že razpored dogajanja. Torej, zanima me, kaj se bo kateri dan dogajalo....Še posebej me zanima sobota 13.12.2003. Grem z avtom (je že poln; sorry), lahko pa se priklopite in gremo konvoj varjanta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 mest je še frej, odhod iz Lj-bežigrad, cena prevoza 6.000sit, luksuz minibus

kontakt 041 566 489

da dodam še datum odhoda, 7.12.

drobno več pa je napisano še tlele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Rokovnjaci iz Lukovice organizirajo avtobusni prevoz v BOlogno, 6.12.03. Cena 5000 SIT, kontakt Anze 041 602 036
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo s TenToursom 6.12. v Bologno?

Jaz verjetno grem. Zanima me pa zato, da vem, če bom še koga srečal.

POPRAVEK:

A gre kdo z MK Rokovnjači iz Lukovice 6.12. v Bologno?

Midva z Nejo sigurno greva. Zanima me pa zato, da vem, če bom še koga srečal. (Jaz pridem v Domžalah na avtobus.

Če kdo gre, pokličite Anžeta na telefonsko številko, ki ji je v prejšnjem postu napisal Noise. Meni se zdi ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, ti si takole motorje čekiral, jez pa sem se raje z mladimi mamicami stiskal. Za moje pojme so bile od vseh salonov kar sem jih do zdaj videl najboljše.

Za pokušino prilagam tole fotko. Poglejte kako je lepotička (mešanica med zajčkom im lisičko) namwe naslonila trebušček.

post-20-1070916001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz slišal se predstavijo tudi vse(večina) enduro/cross firm like UFO ,Axo,Acerbis....Zdej a je to res ali ne pa naj prosim pove kdo ki je tam bil.Namreč šel bi po komplet ščitnike(tiste ki so prišiti na mrežico) ki nadomeščajo do sedanje body-armorje.Ve kdo kaj o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz slišal se predstavijo tudi vse(večina) enduro/cross firm like UFO ,Axo,Acerbis....Zdej a je to res ali ne pa naj prosim pove kdo ki je tam bil.Namreč šel bi po komplet ščitnike(tiste ki so prišiti na mrežico) ki nadomeščajo do sedanje body-armorje.Ve kdo kaj o tem??

Lightning, mislim, da sejem ni prodajni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz slišal se predstavijo tudi vse(večina) enduro/cross firm like UFO ,Axo,Acerbis....Zdej a je to res ali ne pa naj prosim pove kdo ki je tam bil.Namreč šel bi po komplet ščitnike(tiste ki so prišiti na mrežico) ki nadomeščajo do sedanje body-armorje.Ve kdo kaj o tem??

P O Z A B I :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!