Skoči na vsebino

IMOT 2004


Tratnjak Damijan

Priporočene objave

Kakor vsako leto bo tudi februarja zopet ogled sejma v Munchnu. Neuradno sem izvedel za datum 20.februar 2004. Sam že pridno zbiram eure in listam po katalogih. :)

Hanzi sporoča!

Ker je Lucy očitno zelo zasedena kar se časa tiče sporočam sledeče:

Rezerviral sem avtobus (49 sedežev+2šoferja)za ceno 5.500 po osebi(minimalno 45 potnikov). Odhod se približno ve kdaj -- 20.2.2004 ob (2:30), točen čas pa bo določen ob potrditvi odhoda. Kdaj ste šli lani in kdaj ste prišli na sejem če ne upoštevate iskanja po Minhnu?(na vsak način hočem dobiti pred odhodom točno lokacijo sejma(naslov) (Autoroute) ker ne bi želel ponoviti lanskega Imota. Raje predlanskega :P :unsure:

@mustang: šoferja naj bi bila dva, klima naj bi delala (po zagotovilih naj bi bil avtobus star manj kot eno leto) za zgubljanje pa bo najbolje da sami poskrbimo da do tega ne bo prišlo (Autoroute Minhna).

Avtobus je poln!!

Kdor se prijavi lahko počaka kot rezerva da kdo iz kakršnegakoli vzroka odpove.

Rok za plačilo je sreda 18. februar v OLP. Potem datumu ne bo možno plačilo..Ampak to ne pomeni da morate vsi 18 plačat :blink: Če bodo 18. vsi sedeži kupljeni boste lepo ostali doma. :devil.

Denar za vstopnice (8€/2000 sit) bom pobiral na avtobusu.

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Torej imamo že datum - odlično! Seveda moramo it pogledat, tako kot vsako leto. Da se vsedem na tanovega GSX-Ra 750 O:-) :wub: ... pa cel kup drobnjarij potrebujem :o :P ... Sej bo avtobus, a ne? Pa na gasilni aparat ne pozabite... :kva1:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LuCy tudi rabi nekaj drobnarij, zato bo probala zrihtat bus.

Šoferja tisti, ki ste bili lani z mano, ze poznate - brez panike, ne tistega za volanom (naj gre raje krompir vozit!!!) ampak "kopilota". Njegov bus je velika, luksuzna "piksna" za samo 36 folka - dovolj prostora za XXL primerke :D (SymRu, Lojzi :devil: )

Izgubili se ne bomo (navigacija by Max - je vse lokacije od lani v GPS-a pospravu :kva1: ).

Ampak to je se dalec, dalec .... Takrat bo skoraj ze pomlad :yea2:

Popravljeno . Popravil LuCy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično :) Jaz sem pa mislu, da bo šele jeseni 2004.

Tist si pa verjetno mislil INTERMOT.

Da nauš kaj zamešal - INTERMOT je prestižni dvoletni salon motociklov (kjer bodo predstavili obilico novosti, kot letos v Milanu), IMOT pa je prodajni motoristični sejem z mega popusti in brez kakih spektakularnih motorističnih novosti... Bolj malo motorjev, v glavnem zelo poceni oblačila in moto oprema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa kot laika zanima samo to ali na tem sejmu potem z popusti prodajajo vse firme ali samo kake neznane firem? Predvidevam pa da vse!

In približno kolikšni so ti popusti na opremo? -20%, -30%?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse znamke tudi večji popusti, malo se poigraj s iskalnikom (IMOT) pa poišči temo na lanski in predlanski imot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor, čeprav bi mi bolj prav prišlo, če bi ti Nemci imeli stran tudi v anglešekem jeziku!

Ali pa sem samo jaz nesposoben najti to stran (v angleščini?)!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor, čeprav bi mi bolj prav prišlo, če bi ti Nemci imeli stran tudi v anglešekem jeziku!

Ali pa sem samo jaz nesposoben najti to stran (v angleščini?)!

lp

Lahko jim pišeš v angleščini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez bi se tut med vas pomesal, bi rabu kaksne hlace, pa rokavice, pa tut kakega šlema se nebi branu :D

Ce bo kaj placa sem resen kandidat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto sem bil, splača se it, veliko robe za pogledat(rokavic, oblek, čelad na tone), vendar je premalo časa, ker je bil prevoz organiziran. Letos upam, da grem, če že ne druzga je žurka na avtobusu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.

Rabil bi opremo za na enduro motor pa glede na to da na IMOT-u ni bilo znamke UFO, AXO in še česa me zanima ali je v Padovi kaj bolje s tem, kje bom imel večjo ponudbo????

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

....danes me je poklical kolega,ki je bil lani z nami na IMOT-u....in me spraševal ,če je prevoz že organiziran....kolega se je že informativno pogovarjal z avtobusnim prevoznikom in sicer z istim, ki je lansko leto peljal skupino guzzistov na IMOT,cena letos pa naj bi bila ista ali še cenejša kot lani......tako da me zanima, če je prevoz že organiziran,ali ne.....Lucy,za odgovor se ti že vnaprej zahvaljujem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postavljam isto vprašanje kot BMW, pa dodajam še tole : ali bo ta avtobus ( če bo ), šel mimo naših krajev, da bi lahko šla zraven ??? ... :? ... :ph34r: Saj veš Lucy kje sem doma, a ne ... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opazu da majo Guzzisti že organizirano, najprej IMOt pol pa še po trgovinah.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage motoristke, cenjeni motoristi!

Tudi letos bomo organizirali tradicionalni, enodnevni, nakupovalni izlet v Munchen.

Tokrat že 11. sejem IMOT, bo potekal od 20.02. – 22.02.2004 (www.imot.de)!

IMOT je eden največjih sejmov za motoristično opremo in predstavitev novosti v tem delu Evrope. Na sejmu lahko kupiš vso opremo (čelado, kombinezon, rokavice,…) s 30-70% popustom zaradi razprodaje zalog, ki ostanejoinfo@motoguzzi-si.com nemškim trgovcem od prejšne sezone.

Odhod bo v petek 20.02.2004 ob 2:30-h izpred HALE TIVOLI v Ljubljani.

Predviden prihod v Munchen je ob 9-ih.

Ob 15h bomo zapustili sejmišče in se odpeljali še po nakupih v motoristične trgovine LOUIS, POLO, HEIN GERICHE.

Cena prevoza: 6.000,00 SIT

Cena vstopnice: 8 EUR

Število mest je omejeno na največ 48 oseb, zato prosim za čimprejšnjo prijavo, najkasneje do 15.02.2004!

Kontaktna oseba: Matevž Čokl

MK MOTO GUZZI SLOVENIJA,

Rašiška 18, 1000 Ljubljana

TEL./FAX: 01/ 518-44-44

GSM: 041/ 402-910

E-mail: info@motoguzzi-si.com

Domača stran: www.motoguzzi-si.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja kva je zdej, modro vodstvo in še bolj plavo članstvo: a bomo imeli MSjevci svoj bus al se prijavimo pri Guzzistih??? Saj ni blema ne eno ne drugo, samo naj se jasno pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Volk, brez zamere, ampak izkušnje preteklih let kažejo, da je treba it prvi dan, v petek, ker bo veliko taboljših zadev razgrabljenih "v hipu" zaradi res ugodnih cen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!