Skoči na vsebino

AIR BRUSH


Priporočene objave

Ta tehnika barvanja me zelo zanima in sem se odlocu da bom kar nov topic odpru. Nekaj je ze blo govora o tem na forumu. A ma kdo airbrush narejen??? jest bom zdej pistolo za airbrush kupu pol bom pa vidu kako se bo obneslo moje slikanje. Sicer barvam vse sam ampak air brush pa ni barvanje. Zaenkrat motorja v vec kot 3 barve se nisem pobarval. Mogoce kdo ve kolk bi prsla taka pistola pa kje bi jo lahko kupu. Lp :yea2: :yea2: Airbrush no tle je neki o tem(v anglescini)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom si airbrush naredu, če bom kdaj rs-ko skup vsipo, pa pa pol namest, da bi daval 100k sit raj dam za airbrush

zdej mi je najbolj pri srcu ta :D

post-18-1078524777.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Air brush pištole so drage od 50.000sit naprej. Ti priporočam eno basic varjanto. Pištola za barvanje modelčkov, ki pride okol 3.000sit. Rabiš še samo kompresor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Air brush pištole so drage od 50.000sit naprej. Ti priporočam eno basic varjanto. Pištola za barvanje modelčkov, ki pride okol 3.000sit. Rabiš še samo kompresor ;)

sj ta za modelčke ma sprej sraven ....za začetek bi blo mogoče dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to za modelčke od revela (maš več stopn zahtevnosti in razlika tud v ceni) mam jz in za air brush bi bla pomoje super dobiš jo pa v modelarskih trgovinah al pa v ta velkmu sosedu v šiški majo tud neki tega (mercator šiška)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

lp,

če koga zanima prijatelj riše z airbrush-em.prilagam nekaj slik mojega skuterja katerega je on porisal.....

kontakt:040 828 138(gorazd)

[attachmentid=77936]

[attachmentid=77937]

post-9900-1154878070_thumb.jpg

post-9900-1154878159_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!