Skoči na vsebino

BMW R 1200 RT in ST 2005


Špilferderber

Priporočene objave

včeraj sem se s prijateljem na mariborskem Avto Aktivu slinil nad novimi bemflicami..

Kdaj pa pride novi RT v Slovenijo. Al je že tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RT je že tu.. zglancan in v salonih..

sam sem res malce šalabajzersko napisal :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se s prijateljem na mariborskem Avto Aktivu slinil nad novimi bemflicami..

ampak.. K1200S.. to pa je povsem druga zgodba.. razstavljeni je sicer malce čudne barve, ampak oblika in (sodeč po fotografijah) napovedana modro-bela kombinacija.. Juhu! Boing boing!

Koliko je meni znano so v nemčiji vpoklicali vse nove K-je, zaradi "nekvalitetnega" materijala odmičnih gredi(prevelika obraba v visokih obratih). Ne vem če so že porihtali stvar oz tehnologijo v vsakem primeru pa razstavni model v MB še ni bil predelan, tako da ne kupovat, previdnost ni odveč. Na splošno pa velja, da bo moral tudi novi K odrasti vsaj za eno leto, da odpravijo porodne težave. Razumljivo, povsem novi motor, nova ciklistika....nekaj se je šušljalo o težavah z ABS...

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je meni znano so v nemčiji vpoklicali vse nove K-je, zaradi "nekvalitetnega" materijala odmičnih gredi(prevelika obraba v visokih obratih).

Tudi v salonu v NG je en taki ki še čaka na zamenjavo odmičnih gredi in ga res ne smejo prodati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, moja bokserca bo pa še nekaj časa pri meni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mk-r.....pridi k meni na en kafe in ti grem pokazat NOVEGA RTja 1200.

haha, ne v garažo ma na Avto Motiv v Kopru.

Cena? SITNICA: 4,5 mio cca

in to verjetno lepo opremljenega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena? SITNICA: 4,5 mio cca

Ko bom na obali se že oglasim...

Glede na to da je cena R1200RT z ABS 3.831.465 SIT ima kar nekaj opreme... Za skoraj 700k :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, ne v garažo ma na Avto Motiv v Kopru.

Cena? SITNICA: 4,5 mio cca

Ja ga imajo tudi v Ljubljani. Lep, temen grafiten, pa kar precej naladan, ima vse razen ESA (elektronska nastavitev vzmetenja) cena pa 4,35mio sit. Je veliko pa ni veliko. Končno je brez opreme še vedno ful konkurenčna cena. Za tak denar (4,35 mio sit) dobiš pa full motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

žal ne.. po pravici povedano sem tisto poslano vabilo nekje založil in s tem je vse skupaj utonilo v pozabo.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo na predstavitvi v soboto?

Sem bil, imeli so pa samo RT-ja, ker za ST-ja dobava zamuja. Za moj okus v živo izgleda slabše kot na slikah, še posebej sprednji del.

GH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil, imeli so pa samo RT-ja, ker za ST-ja dobava zamuja. Za moj okus v živo izgleda slabše kot na slikah, še posebej sprednji del.

Stvar, ki me je vedno impresioniralo pri BMW-jih je ta, da se na začetku folku zdijo "grdi", potem pa se jih navadimo, in nam postanejo zanimivi ali pa celo lepi. Spomnite se Scarverja recimo ali pa Rocksterja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar, ki me je vedno impresioniralo pri BMW-jih je ta, da se na začetku folku zdijo "grdi", potem pa se jih navadimo, in nam postanejo zanimivi ali pa celo lepi. Spomnite se Scarverja recimo ali pa Rocksterja...

Ja, imaš prav, mogoče mi bo res še kdaj všeč, zaenkrat se mi pa zdi kot en maxi skuter. Tisto kolo spredaj je nekam majhno.

GH

P.S. Vozim pa BMW-ja, tako da nisem a priori ideološko pristranski .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar, ki me je vedno impresioniralo pri BMW-jih je ta, da se na začetku folku zdijo "grdi", potem pa se jih navadimo, in nam postanejo zanimivi ali pa celo lepi. Spomnite se Scarverja recimo ali pa Rocksterja...

the new BMW driver is born ???????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the new BMW driver is born ???????????????

Mah...

Meni so bili vedno všeč BMW-ji, tako motorji kot avti. Furajo en svoj koncept...

Samo pri motorjih mi zaenkrat ta koncept še vedno ni "tisti", ki bi mi 100% potegnil in prevladal.... Zaenkrat imam najboljši motor (zame, seveda). Če bi imel neomejeno denarja, bi imel še tri motorje, eden izmed njih bi bil nedvomno novi GS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat imam najboljši motor (zame, seveda). Če bi imel neomejeno denarja, bi imel še tri motorje, eden izmed njih bi bil nedvomno novi GS.

Jaz tudi.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar, ki me je vedno impresioniralo pri BMW-jih je ta, da se na začetku folku zdijo "grdi", potem pa se jih navadimo, in nam postanejo zanimivi ali pa celo lepi. ...

To bo kar držalo, jaz se recimo že počasi odpiram estetiki kakšnega novejšega modela, nekje med 1989 in 1994. Čez 10 let bo pa ST kar sprejemljiv. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Škoda ker je tale rumena spaka tolk grda. Je pa tehnični biser, to pa ja :blush:

Pa ravno takega sem videl danes nekje pred Planino v smeri Vrhnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vozil K1200 S in R1200 RT. K je odličen motor, ampak zares navdušil me je pa R. Neverjetno kako udoben in hkrati okreten motor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je lepota relativna zadeva; vem da imajo vsake oči svojega malarja, ampak tako grdih kot sta R 1200 ST in R 1200 R pa že dolgo ni bilo v trgovinah BMW-ja.

Vam da se marsikdo med vami verjetno spomni MZ-jev izpred cca 35 let, ko je obstajal model, ki je imel spojen rezervoar in luč (ki je bila fiksna in je slišala na ime televizor - bila je namreč kvadratne oblike) ... upam, da BMW ne išče inspiracije za naslednje modele pri takih spakah ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in R 1200 R pa že ...

K1200R, če smo povsem točni...

R1200R bo prava lepotica :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!