Skoči na vsebino

BMW R 1200 RT in ST 2005


Špilferderber

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Ponosen lastnik Bmw ja... Zdej pa lepotičko mal upedenat. Prosim za pomoč.

Za stopalke spustit nižje... (je dokaj drago - kak predlog kje se dobi ugodno distančnik)

Je kak mojster tapetnik ki tapicira sedalni del motocikla - tudi iz esteckega vidika.

Pa še ukvarjam se katero pokrivalo - prevleko ker nihe ne ve mer od prodajalcev oz je vse premajhno... :/

 

Hvala kolegi, in da se vidimo kej... ;)

LPJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, da si nasel "sanjskega " RT-ja. Aha, pa se poviske krmila kupi-  se super pelje z njimi.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni. Potrebujem zadnji original BMW kovcek za r1200rt 2010. Za vsako informacijo in priporocilo bom zelo hvalezen. Lp Aleksander

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Hlooodek pravi:

Pozdravljeni. Potrebujem zadnji original BMW kovcek za r1200rt 2010. Za vsako informacijo in priporocilo bom zelo hvalezen. Lp Aleksander

Če bi v pravi temi vprašal, bi prej dobil odgovor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami ne "Hlooodeka" kregat. Je moj tamlad in prvi post sem tudi jaz v napacno rubriko postavil.?

Sandi napiši tvoj post v: Motoristična oprema - Kovči, Torbe...

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Nagibam se za nakup BMW R1200RT  letnik 2007 z 100000km iz tujine in me zanima na kaj moram biti pri nakupu motorja s tolkimi km pozoren in ali je sploh pametno kupovati motor z tolikimi km.

Motor je na videz kot nov, koliko km pa sploh zdržijo te masine?

Hvala za odgovore, pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam RT 2007 letnik, trenutno ima okoli 285.000km pa samega boxer agregata še nisem pipal :smoke:, tak da ta s 100.000km in če je bil kolikor toliko redno servisiran, ni noben problem. 

Seveda pa se lahko pojavijo druge težave. Recimo sklopka je ena taka stvar, ki je zelo odvisna od prejšnjega lastnika. Menjava le te pa pri tem motorju ni poceni, ker gre motor na pol in nanese delo skoraj toliko kot material. Potem je tu ESA vzmetenje, ki je pri tem letniku imelo nekaj težav (vdor vode v servomotorčke,...), potem stanje zanjega kotnega prenosa, ali ima glavni kežaj že kaj zračnosti, čeprav zamenjava le tega ni tako velik in drag poseg. Pa stanje kardana (meni se je križni zglob zlomil pri 185.000km, če se prav spomnim). 

Ampak na splošno je to zelo trpežen motor ki nudi obilo užitka, dobre vozne lastnosti in odlično vetrno zaščito. Da se tudi zelo dinamično voziti, čeprav ni temu namenjen.

Jaz recimo bi takoj ponovno kupil oljno zračnega RT s 100.000km, nisem pa prepričan, ali bi kupil tudi vodno hlajenega z enako kilometrino :kva2:

Če te še kaj zanima, pa vpraš. 

Lp. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Na rezervoarju na enem od priključkov(oznaka priključka 17875) pušča bencin,vendar samo takrat ko prižgem motor.

Motor je BMW R1200RT ....Mi zna kdo svetovati kaj je narobe(ali kako tesnilo ali kompleten del).

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, motoristbmw pravi:

Na rezervoarju na enem od priključkov(oznaka priključka 17875) pušča bencin,vendar samo takrat ko prižgem motor.

Motor je BMW R1200RT ....Mi zna kdo svetovati kaj je narobe(ali kako tesnilo ali kompleten del).

Hvala!

Bi lahko bilo na pumpi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, motoristbmw pravi:

Na rezervoarju na enem od priključkov(oznaka priključka 17875) pušča bencin

Podoben problem?

"bmw r1200gs fuel supply leaking " takšen zapis v Google vrne kar nekaj zapisov o tem kako to odpraviš... Mislim, da je bil zaradi puščanja bencina na "flančni" modula črpalke celo vpoklic za nekatere modele iz tega obdobja.

Preveri na uradnem servisu BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pred nekaj meseci mi je pri bmw rt 1200 letnik 2006 med vožnjo nehal delati prikazovalnik prestav.Parkrat je pomežiknil potem nehal delati. Motor pa je deloval normalno.Po postanku na bencinski mi motor ni hotel več užgati.Potem smo ugotovili da čeprav je menjalnik v leru računalnik zazna da je v brzini,vžge samo če sklopko potisnem naprej,in ne stisnem.Napake nam ne uspe odkriti,če pa napako resitiramo je vse ok za približno 100 km potem se napaka povrne.Ali je kdo že imel podobne težave LP. Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, selan pravi:

Pred nekaj meseci mi je pri bmw rt 1200 letnik 2006 med vožnjo nehal delati prikazovalnik prestav.Parkrat je pomežiknil potem nehal delati. Motor pa je deloval normalno.Po postanku na bencinski mi motor ni hotel več užgati.Potem smo ugotovili da čeprav je menjalnik v leru računalnik zazna da je v brzini,vžge samo če sklopko potisnem naprej,in ne stisnem.Napake nam ne uspe odkriti,če pa napako resitiramo je vse ok za približno 100 km potem se napaka povrne.Ali je kdo že imel podobne težave LP. Marko

bo kar tule pravo mesto za tako vprašanje. Ali pa isto postaviš tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diši na težave s stikalom sklopke. Možno pa je tudi, da bo potrebna ponovna kalibracija menjalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Joker pravi:

Diši na težave s stikalom sklopke. Možno pa je tudi, da bo potrebna ponovna kalibracija menjalnika.

Stikalo sklopke smo že zamenjali pa ni bilo nič bolje. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 31. 8. 2022 ob 21:08, selan pravi:

Stikalo sklopke smo že zamenjali pa ni bilo nič bolje. LP

Verjetno tole ni več aktualno, ampak prej nisem videl.....za prikaz prestave je zadolžen potenciometer, ki je priklopljen na eno osovinico na menjalniku. Odvisno od vklopljene prestave v menjalniku, se ta osovinica zavrti in posledično se potenciometer zavrti za določen kot in na podlagi tega potem prikazuje prikazovalnik vklopljeno prestavo. In če ne prikazuje več prestav, je zelo verjetno ta element (slika) fuč. Ko se montira nov potenciometer, je potrebno le tega kalibrirati tako, da se motor na centralnem stojalu sprehodi skozi vse prestave. Za to rabiš pa recimo kak tester tipa GS-911 ali kaj podobnega.

 

No, morda pa komu drugemu kdaj prav pride ta informacija.

https://ae01.alicdn.com/kf/Hec67840e5b6f4b4eb1f818fbe11cada9b.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!