Skoči na vsebino

Žena ne pusti nakupa motorja


Insallah

Priporočene objave

Tule je bilo že kar nekaj napisanega o tem, kaj narediti, če bejba postavlja pogoj JAZ ali MOTOR, vendar je vedno šlo za to, da je motor že pri hiši. In vsi so rekli, da ni debate. Če bejba pogojuje nek tvoj hobi, potem jo moreš dat na čevelj.

OK. Se strinjam.

Jaz pa poznam drugačen primer. Ko motorja še ni pri bajti, ona dva sta poročena že 13 let in tip je čisto ubrisan na motorje - ma revije, gleda po netu mislim vse možno. A ona teži in teži in ne dovoli motorja. Po mojem mnenju bi tip sicer moral meti jajca in reči evo to je moja želja, hodim v službo, mam dnar in to si bom kupil. Ampak tega ne nardi. Ne vem zakaj. Po mojem mnenju ne moreš ene take želje zamorit, ker se "živi samo enkrat". Jaz recimo sem to nardil kljub vsem grožnjam. Pa je zdaj OK.

Torej, kako rešiti to težavo. In predvsem ali je težava v tipu ali v ženski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kako rešiti to težavo. In predvsem ali je težava v tipu ali v ženski?

Me prav zanima, kako bomo rešili težavo teh dveh zakoncev... :hmm:

...morda s tisoč in enim "pametnim" nasvetom? :lol1:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, verjetno je že kdo iz tega foruma stisnu motor skozi pasti zakonske zveze :grim

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule je bilo že kar nekaj napisanega o tem, kaj narediti, če bejba postavlja pogoj JAZ ali MOTOR, vendar je vedno šlo za to, da je motor že pri hiši. In vsi so rekli, da ni debate. Če bejba pogojuje nek tvoj hobi, potem jo moreš dat na čevelj.

OK. Se strinjam.

Jaz pa poznam drugačen primer. Ko motorja še ni pri bajti, ona dva sta poročena že 13 let in tip je čisto ubrisan na motorje - ma revije, gleda po netu mislim vse možno. A ona teži in teži in ne dovoli motorja. Po mojem mnenju bi tip sicer moral meti jajca in reči evo to je moja želja, hodim v službo, mam dnar in to si bom kupil. Ampak tega ne nardi. Ne vem zakaj. Po mojem mnenju ne moreš ene take želje zamorit, ker se "živi samo enkrat". Jaz recimo sem to nardil kljub vsem grožnjam. Pa je zdaj OK.

Torej, kako rešiti to težavo. In predvsem ali je težava v tipu ali v ženski?

To zna bit pa problem ja... Najprej motor pol žensko :P Hec.

Ja nevem kako bi se rešu tega problema, k ga še nimam. Po moje bi najbol pasal en konkreten pogovor z ženo. Problem je vsekakor v njej in ne tipu :hmm:

Ena anekdota. Oče sošolca v srednji. Isti problem, žena mu težila zarad mopeda. En dan sta šla kupovat pipe za v kopalnico. Jih dobijo, sam jih ni na zalogi, tako jih naročita, čez teden ko pridejo pa jih mož vzame spotoma iz službe. Zravn vsega pa je bil zmenjen s tipom za nakup motorja. In res, on kupi tiste 2 pipi in Fazerja. Pa pride domou in reče žena:" Si dobil pipe?" "Sm, pa še en moped sm prnesu h hiši za hodit do trgovine" (v smehu). Žena, pa: "ma sej že mamo" (imajo APN) "Ja, sam ta je malenkost večji pa kovček ma, za vrečke :huh: :lol1: Pa gre pogledat u garažo, tam pa srebrn Fazer. 3 dni je bila revolucija u hiši, zdej pa vse po starem.

Z mopedom pa sta bla skupej na morju letos :OK:

Tko, po mojem nebi smel bit problem. Tip naj kupi, pol bo pa vidu reakcijo. Če ga ima žena res rada, bo razumla, čene pa ga itak ni vredna :xx: Po moje :?

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dec si bo kupil motor.

če ne, ne bo več dec.

logika pasulja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, verjetno je že kdo iz tega foruma stisnu motor skozi pasti zakonske zveze  :grim

naj se pogovorita ... ne mormo mi o njiju nabivat, če jidva ne poznamo. mogoče je pa un tak labilc, da je njo strah, da se bo razsul za prvim voglom pijan. al pa mata otroke, pa jo je strah, da bi bla samohranilka in možohranilka. al pa enostavno ne mara motorjev. al pa ni dost dnarja. al pa jo je strah, da bo druge okol porival. al pa se boji, da bo mogla na motozborih joške kazat, pa ma preveč povešene.

evo, tolk za iztočnico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi morala zarad nakupa jest sam še pasulj iz konzerve pol ga nej ne kup... čaki.. men bi blo to ok.. Dejmo drgač.

Če bi potem jedla samo še prepečenec, potem naj ne kupi. Drugače pa naj kupi pa takega, da se bo lahko še ona peljala gor... mogoče bi bilo dobro, da jo pelje mal usnje probat... pa ji razloži kok bo pol ona zakon pomembnaincoolženska.press, k motoristi so itak največje face... motoristke pa sploh :wub: :wub: :wub: :D

Samo glede na napisano... tip verjetno nima jajc za kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi bilo dobro, da jo pelje mal usnje probat...

Žena je sigurno debela in zakompleksana, mož pa tud, ker ma debelo zakompleksano ženo in nobenega veselja v življenju.

Z eno besedo... BREZUPNO! :D

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi dva !  .)

ja, kupi dva, pa pol enga proda, pa bo baba ful vesela, da ni razsipniški in da zna z gnarjem. Pa še upošteval jo bo, ko mu bo težila da naj motor proda. Eden mu še vedno ostane. :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dec si bo kupil motor.

če ne, ne bo več dec.

logika pasulja. :grim

Jaz bi nadaljeval, da si naj še kar naprej revije kopuje :lol1:

ali babi reče, da ne sme imeti(kupiti)avta, da naj kar cefus ali busem hodi naprej, pa bomo vidli kaj bo sledilo. :hmm:

Da pa baba reče kaj lahko kupim za svoj denar :fight2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je izključno v tipu.

Baba je povedala, kaj hoče. :K

Primer:

Če bi ona vedela, kako bi nakup motorja in uživanje njenega možeka na motorčku ob lepem vremenu vplivalo na njuno ljubezensko življenje, bi mu sama kupila najmanj štiri motorje. Pa še glancala in vzdrževala bi mu jih.

Problem je le v tem, da ona tega ne ve. Glede na njeno vedenje je motor le dodaten strošek in nekaj, kar je le za njega in ne za njo. Glede na to vedenje, je jasno in razločno povedala, zakaj noče motorja. :huh:

Če si on želi motor, naj si pač izpolni željo. :P

Povsem preprosto:

1. želi motor

vs

2. ne želi motorja

Če bi obveljala njegova, bi motor kupil, če pa bi obveljala njena, motorja ne bo kupil. :hmm:

V primeru, ko ona vztraja pri svojem in s svojimi argumenti ne more prepričati moža, on pa s svojimi argumenti ne more prepričati žene, ni težkega odgovora.

Naredi naj tisto, kar si želi. Takoj kupit motor.

Če žena zaradi tega laja, da je nima dovolj rad, ker ni naredil tega, kar si ona želi, je njen problem. Po tej filozofiji ona nima njega rada, ker ona ne naredi tega, kar si on želi. Če žena tečnari in mori, sklepa po sebi. Torej ona nima rada svojega moža, ker mu noče izpolniti želje. :cry:

Mož bo imel po nakupu motorja svojo ženo rad najmanj toliko, kot jo ima pred nakupom motorja. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimiva tema

Tudi jaz sem imel identičen problem. Kako ga rešiti ??? :blink:

Z ženo se dogovoriva da greva oba delat izpit za A kategorijo in kupiva en motor, ki pa bo napisan nanjo (v primeru da me nikoli ne bo doma ga lahko proda brez moje vednosti). Stvar se je obrnila tako da je po opravljenem izpitu bila navdušena nad vožnjo in se bojim da motorja ne bo prodala ampak da bom moral spomladi kupiti novega. (no ja če ne spomladi pa naslednje leto 100 %)

Ženske imajo v veliko primerih samo idejo da je nekaj nevarno, brezveze al pa kaj podobnega. Šele ko stvar probajo vidijo da to ni tako. Največja umetnost je pa žensko prepričati da sploh proba

no ja zdaj smo žena, jaz in Fz6 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej pa vsak ki si bi motor kupil pa žena ne pusti,je ta žena ne ustrezna,koliko stvari bi si pa žene kupile pa deci nasprotujejo,a pol naj pa kr sama razpolaga,zato je potreben pogovor,me prov zanima kolko od vas je poročenih

Ps: pa zavedajte se da ste vsi tuki gor po duši motoristi,zdaj se pa vprašajte če bi bil navaden človek pa bi si omislil motor,pa ti žena nasprotuje,pa bi jo kar pustili al kaj

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prodajo take babe si verjetno lahko kupi le bicikl.  :cry:

:hmm: mogoče bi kakega arapa nagno, da jo menja za kamelo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj kup motor pa ga skrije pr kolegu, čelado pa naj reče, da ima za hokej špilat :) al pa za frajera pičit v gostilni da je kao "motorist" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zenske se zdijo res cudne 90% jih ne mara motorjev? Najbrz se pa to ljubosumje se bolj uveljavlja pri znamkah z zenskimi imeni...Honda,Yamaha...Majo obcutek da niso konkurencne...(zensko lahko jahas pelat se pa z njo ne mors :grim ) Resitev naj kupi motor z moskim imenom. :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram temo in mimo mene gre moja draga: "Kaj delaš?" Hitra seznanitev, kateri je sledil odgovor: "Naj si najde takšno, kot sem jaz!"

Da ne bo slučajno kdo mislil, da je šlo pri meni z nakupom motorja vse gladko skozi, še se dogaja, da kakšen dan poslušam očitke na ta račun.

Ampak je vredno potrpet. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!