Skoči na vsebino

Žena ne pusti nakupa motorja


Insallah

Priporočene objave

če mu je motor(kljub krizi srednjih let) bolj pomemben od otrok

Pa, če je Polž napisal, da jih nima!!!! :fight2: Otrok, namreč. :huh:

Krizo pa zgleda , da ja. :(

:afro1:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da Polž organizira okroglo mizo, na katero bi povabili prjatla od Polža in ženo od prjatla od Polža.

Na levi strani moderatorja (to bi bil Polž) okrogle mize bi sedeli tisti, ki so za prjatla od Polža, na desni pa tisti, ki so za ženo od prjatla od Polža.

In potem bi lepo okroglomizirali in se lepo, človeško dogovorili, kaj je za prjatla od Polža in za ženo od prjatla od Polža, najboljše. In potem bi prjatu od Polža povedal svoje, potem žena od prjatla od Polža svoje... Potem bi govorili vsi prisotni motoristi in potem še vse prisotne žene od prisotnih motoristov. In potem bi glasovali. In če bi bil izid v prid prjatlu od Polža, bi lepo pobrali prostovoljne prispevke (če nima še vsega našparanga) in prjatu od Polža bi nemudoma odšel in si kupil motor.

Ta cajt bi se mi ukvarjali z ženo od prjatla od Polža. In z ostalimi prisotnimi ženami od prisotnih motoristov, ki razmišljajo podobno kot žena od prjatla od Polža.

Men se zdi kar vredu ideja.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da Polž organizira okroglo mizo, na katero bi povabili prjatla od Polža in ženo od prjatla od Polža.

Na levi strani moderatorja (to bi bil Polž) okrogle mize bi sedeli tisti, ki so za prjatla od Polža, na desni pa tisti, ki so za ženo od prjatla od Polža.

In potem bi lepo okroglomizirali in se lepo, človeško dogovorili, kaj je za prjatla od Polža in za ženo od prjatla od Polža,  najboljše. In potem bi prjatu od Polža povedal svoje, potem žena od prjatla od Polža svoje... Potem bi govorili vsi prisotni motoristi in potem še vse prisotne žene od prisotnih motoristov. In potem bi glasovali. In če bi bil izid v prid prjatlu od Polža, bi lepo pobrali prostovoljne prispevke (če nima še vsega našparanga) in prjatu od Polža bi nemudoma odšel in si kupil motor.

Ta cajt bi se mi ukvarjali z ženo od prjatla od Polža. In z ostalimi prisotnimi ženami od prisotnih motoristov, ki razmišljajo podobno kot žena od prjatla od Polža.

Men se zdi kar vredu ideja.

:smoke:

Se vidi,da maš izkušnje s PROTOKOLOM :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa bi se splačalo počakat še dodatnih 10 let !? :hmm:

Pa da pride v meno, pa bi se znalo kaj skozi spravit ! :ph34r:

"okroglomizirali" !!! Manualizirali !!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm. Okrogla miza :) :) :) :) . Pogoj bi seveda bil, da bi bili sklepi zavezujoči. Aha, pa nezadovoljne žene od motoristov nimajo glasovalne pravice. :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da Polž organizira okroglo mizo, na katero bi povabili prjatla od Polža in ženo od prjatla od Polža.

Na levi strani moderatorja (to bi bil Polž) okrogle mize bi sedeli tisti, ki so za prjatla od Polža, na desni pa tisti, ki so za ženo od prjatla od Polža.

...

A ne bi raje imela za moderatorja Uroša Slaka. :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi raje imela za moderatorja Uroša Slaka.  :devil:  :P

Ne.... :kva2: Ker me bo potem prepričal in ne samo, da bomo prodali motorje, celo kolesa, rolerji in drsalke od tamale bodo šli od hiše :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slak je motorist? Nisem vedel. Kaj pa vozi? In kaj na to pravi Kerčmarjeva Petra???? :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ali je težava v tipu ali v ženski?

Tip ima težavo sam s sabo

in ostal bo brez motorja, dokler ne bo dobil motoristke ...

... takrat

si bo pa lahko kupil motor po njeni izbiri in se vozil tja kamor mu bo ukazala.

basta

vse ostalo = :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo ta problem ma zgleda kr neki ljudi podobne probleme... strpnost pa nesebičnost sta pa očitno pozabljeni vrlini, kva je ostal od 'brezpogojne ljubezni' in te zadeve predlagam da se vsi skup usedejo in rešijo ekrat za vselej...

sam a kdo pozna kak primer ko je tip reku da motorja ne bo in je dečva ga hotla met??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem brala vsega..v bistvu samo prvi post od POLŽA in se mi zdi, da če bi moj mož skoz revije listal in tv gledal in na play stejšnu igrice špilal vse na tematiko zmotorji v bistvu bi bil pa levak, ki v življenju ni sedel na motorju, ki bi komaj na avtobus zlezu al pa da bi se že z avto skoz zaletavu...bi mu definitivno prepovedala kakršnkoli novi hobi, ki mu ni dorastel...v bistvu je pa tut odvisno kaj bi si sploh hotu kupit.

To je zgolj hipotetično, ker tacga moža jest itak ne bi imela :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da Polž organizira okroglo mizo, na katero bi povabili prjatla od Polža in ženo od prjatla od Polža.

Na levi strani moderatorja (to bi bil Polž) okrogle mize bi sedeli tisti, ki so za prjatla od Polža, na desni pa tisti, ki so za ženo od prjatla od Polža.

In potem bi lepo okroglomizirali in se lepo, človeško dogovorili, kaj je za prjatla od Polža in za ženo od prjatla od Polža,  najboljše. In potem bi prjatu od Polža povedal svoje, potem žena od prjatla od Polža svoje... Potem bi govorili vsi prisotni motoristi in potem še vse prisotne žene od prisotnih motoristov. In potem bi glasovali. In če bi bil izid v prid prjatlu od Polža, bi lepo pobrali prostovoljne prispevke (če nima še vsega našparanga) in prjatu od Polža bi nemudoma odšel in si kupil motor.

Ta cajt bi se mi ukvarjali z ženo od prjatla od Polža. In z ostalimi prisotnimi ženami od prisotnih motoristov, ki razmišljajo podobno kot žena od prjatla od Polža.

Men se zdi kar vredu ideja.

:smoke:

..

..

..

RAI2 - očitn so ti te debate na ita tv boljše kokr limonade na POP :BUA: :BUA: TV :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo ta problem ma zgleda kr neki ljudi podobne probleme... strpnost pa nesebičnost sta pa očitno pozabljeni vrlini, kva je ostal od 'brezpogojne ljubezni'

Kaj čmo stari... veliko tipov je raje tiho in ima mir doma kot pa, da bi se s svojimi "ženskami/zmaji" kregal. Poznam sceno... bil tak nekoč :BUA: ... zdej me samo spomin na to pripelje do :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebiram vašo temo in mislim da pa res ni vse tako črno kot zgleda. tudi jaz sem bila proti da mož kupi motor, čeprav so bili tudi meni že skoz všeč,no potem sva se malo pogovorila kako in kaj je in bo in da je to edina stvar v kateri oba uživava sva se za nakup le odločila in sedaj uživava. je pa nekaj,odvisno je tudi od družbe nas je kar nekaj družin ki imamo motorje in se imamo skupaj zelo lepo.

polž imam en predlog zate in za tvojega kolega - posodi mu motor (seveda če mu ga zaupaš) in naj se malo skupaj z svojo ženo pelje in mislim da jo bo osvojil potem se pogovorite da boste tudi skupaj kam hodili in se imeli super.probati ni greh kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je že treba povedati, da tipo ni noben levak. Z avtom mislim, da še ni imel nesreče. Res pa je tudi, da z motorji v praksi nima nobenih izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da babnice ne moremo spravit na motor. Pa jo je tudi že moja draga prepričevala. :( Res je trd oreh. Najhujše pa je, da ne vem, ali nasprotuje zaradi inata ali je res prepričana, da je to tak zelo nevarno. :hmm:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da babnice ne moremo spravit na motor. Pa jo je tudi že moja draga prepričevala.  :(  Res je trd oreh. Najhujše pa je, da ne vem, ali nasprotuje zaradi inata ali je res prepričana, da je to tak zelo nevarno. :hmm:

morš gledat tud iz tega vidika... vsakega je kej strah (mene priznam letenja), ona se pač boji motorjev bosdisi zaradi svojega al pa moževega zdravja... posledice so pa itak lahko tud brez padcev... kake revme in pljučnice ipd... mogoč ga pač ona ful dobr pozna in ve da motor ni zanj...

jst poznam najmanj 5 tepcev k si srčno želijo met motorje in vsi so prepričani da so blazno dobri motoristi pa vsi v družbi vemo da niti prvega ovinka ne bojo zvozil če bojo mel več kt 10 konj pod sabo

pol poznam ljudi k majo motorje zato da pobirajo pleh pićke... pr takih lahk samo čakaš in gledaš v katerem ovinku se bo zložu k bo hotu maco impresionirat

so pa še taki k hočjo met motor samo zato k ga ma pač sosed in niso na dost boljšem kt uni iz prejšnjega odstavka

treba je potegnt črto pod vsem tem in rečt...

MOTORIST SE NE POSTANE, MOTORIST SE RODI...

vsem ostalim pa želim čimveč pameti v levi roki, pa čimveč sreče na cesti ker jo bojo potreboval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujše pa je, da ne vem, ali nasprotuje zaradi inata ali je res prepričana, da je to tak zelo nevarno. :hmm:

ne išči logičnega razmišljanja v ženski :devil: po ogromno pogovorih sem ugotovil, da obstaja kar velik % žensk, ki pravijo, da se na motor nikoli nebi vsedle. na vprašanje zakaj sledi odgovor "ZATO!!!!" :angry: .

in klub vsemu prepričevanju, da ni tako nevarno, da ne zboliš, da te motoristi ne posilijo,....... je edini agrument proti motorju še vedno "ZATO!!!" :blink: :stupid:

veš gre za tisti ženski princip ko si nekaj vbijejo v glavo in ne znajo niti pojasniti zakaj, ampak samo "ZATO!!!"

in ZATO!!!! naj kupi motor in naj se vozi. mogoče se bo kdaj omehčala (ti principi niso tako trdni kot zgledajo), drugače pa bo vsaj lahko v miru pospravila bajto čez vikend ko bo on na motorju kar je tudi čisto (če ne zelo) sprejemljivo. :P

jap ženske ženske samo problemi z njimi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj tip si očitno motorja ne želi dovolj - sicer bi ga že 9 let vozil ...

A veš, da sem jaz tudi že na to pomislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj tip si očitno motorja ne želi dovolj - sicer bi ga že 9 let vozil ...

možno je tudi to da pač ženino nasprotovanje motorju izkorišča kot izgovor za prepire pa za to da se vsem smili in da je on ves u redu mož in dela vse kar mu doma žena reče medtem ko je ta grozna in oh in sploh mu ne da niti minute na dan k bi jo meu sam zase???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno je tudi to da pač ženino nasprotovanje motorju izkorišča kot izgovor za prepire pa za to da se vsem smili in da je on ves u redu mož in dela vse kar mu doma žena reče medtem ko je ta grozna in oh in sploh mu ne da niti minute na dan k bi jo meu sam zase???

če že debatiramo tukaj o nekom X: ej, boli me kurac za njega ... ne vem, zakaj se zdaj vsi obremenjujejo s tem tipom, ki je znanec od nekoga ,ki ima pač dostop do motosveta, in si "baje" želi motor, pa mu ga "baje" žena ne dovoli ... ? Haloo - a smo vsi z lune padli, ali kaj?

A naj gremo tja štrajkat in njegovo ženo prepričevat, naj mu dovoli motor?

Mislim, še enkrat - halooooo, Mojca?

no, samo da prođe vreme ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj tip si očitno motorja ne želi dovolj - sicer bi ga že 9 let vozil ...

Pravilno :OK: jaz bi si ga rajši 10 let na roke metal, kot pa takega zmaja doma gledal. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!