Skoči na vsebino

Žena ne pusti nakupa motorja


Insallah

Priporočene objave

in klub vsemu prepričevanju, da ni tako nevarno, da ne zboliš, da te motoristi ne posilijo,....... je edini agrument proti motorju še vedno "ZATO!!!"  :blink:  :stupid:

Ene punčke se nekak bojijo aravnost povedat...in pol raj mal bedaste izpadejo kot pa da bi koga užalile...ZATO ne rečejo ,,oprosti frajer...jest ti ne zaupam...ker vem, da boš hotu name vtis narest pa se boš preseraval...men so pa moje noge všeč take kot so in res ne bi rada mela odbrušenega kolena in baš se mi ne leži na traumi to poletje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že debatiramo tukaj o nekom X: ej, boli me kurac za njega ... ne vem, zakaj se zdaj vsi obremenjujejo s tem tipom, ki je znanec od nekoga ,ki ima pač dostop do motosveta, in si "baje" želi motor, pa mu ga "baje" žena ne dovoli ... ? Haloo - a smo vsi z lune padli, ali kaj?

A naj gremo tja štrajkat in njegovo ženo prepričevat, naj mu dovoli motor?

Mislim, še enkrat - halooooo, Mojca?

no, samo da prođe vreme ...

Znanec od nekoga, ki ima pač dostop do motosveta.... Hallllooooooo. A nimamo vsi pač dostopa do interneta. Se mi zdi, da tebe malo nihilizem daje. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe. Tu ne gre za zakon, ampak za motor :D  :D  :D  :D

Tako :OK: moški mora samo spregledati :notworthy: če je tukaj tako trda, bo tudi za druge stvari enako in dedec bo celo življenje odvisen od :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit zajebano,vsekakor sem tega mišlenja da je treba upoštevati partnerjeve želje in ga pri tem spodbujati ne pa zatirati.Men tud včasih ni všeč da ga on pije zuni do zutri men se pa ne da pa ostanem doma sam mu še nikoli nisem rekla da ne sme jit zarad tega ven pa čeprav se ga lahko napije do smrti,gdo ve lahko zna bit tud nevarno.

Se pa recimo sam zase bojim kaj bo ko se bo moj partner in jaz odločila za naraščaj ne vem kako bo to šlo brez motorja,mislim da je edino motor kriv da se zna zgodit da ostanem brez potomcev,to je šele kriza ko te motor in bencin zastrupi.Težko se bom odrekla motorju to bo moj največji problem.Rada bi mela otroka pa me motor ne dovoli,pa razumi če moreš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole foro sem danes videl v According to Jim.

tip pride dam, reče "Žena, jest sem se odloču, da bom uzeu hipoteko na bajto pa na vikend in bom nabavu tale športn auto za 140MIO SIT, pa u swinger klub se bom upisu..."

pol bo pa popustila na bolj "milo" varianto in bo rekla, da lohka motor kup, pa brez swingerjev.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole foro sem danes videl v According to Jim.

tip pride dam, reče "Žena, jest sem se odloču, da bom uzeu hipoteko na bajto pa na vikend in bom nabavu tale športn auto za 140MIO SIT, pa u swinger klub se bom upisu..."

pol bo pa popustila na bolj "milo" varianto in bo rekla, da lohka motor kup, pa brez swingerjev.... :kva2:

se pravi pristala bo na 'pošten kompromis' :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe. Tu ne gre za zakon, ampak za motor :D  :D  :D  :D

motorja mu ne bo treba reševat... če ga do zdej ni kupu ga tud v bodoče ne bo mislm da je itak jasn kdo nosi kak kos oblačila (hlače) pri hiši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... sej vem do cesa to zdej lahko pripelje, ampak a je dejansko kdo pomislu da jo je sam enostavno strah da se mu ne bo kej zgodilo, glede na to kako razvpite so nesrece motoristov? O:-) mislm... jst NIKOL nism prepricavala tipa proti nakupu in sploh ko bi ga morala v prodajo prepricat (po besedah... ) sm iskreno rekla da ne morm... pa tud nikoli ne bom tipa proti nakupu prepricevala (ce si ga bo le zelel :rolleyes: :notworthy: )... ampak mogoce pa se ta punca enostavno sam za zivljenje svojega partnerja boji? :hmm: :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... sej vem do cesa to zdej lahko pripelje, ampak a je dejansko kdo pomislu da jo je sam enostavno strah da se mu ne bo kej zgodilo, glede na to kako razvpite so nesrece motoristov?  O:-) mislm... jst NIKOL nism prepricavala tipa proti nakupu in sploh ko bi ga morala v prodajo prepricat (po besedah... ) sm iskreno rekla da ne morm... pa tud nikoli ne bom tipa proti nakupu prepricevala (ce si ga bo le zelel :rolleyes:  :notworthy: )... ampak mogoce pa se ta punca enostavno sam za zivljenje svojega partnerja boji? :hmm:  :?

lp

smo pomisl tud na to... ampak kljub vsemu je dejstvo da človek le ni obsojen na smrt(ali kaj hujšega) tisti trenutek k se na moto usede... mogoč bi blo fajn če bi skup vzela en motor v najem za dan ali dva... tip bi se najprej mal sam pelu... bi ženska vidla da se mogoče ne bo razsu na prvem ovinku... pol bi se še ona gor usedla in skup bi naredla par kilometrov da bo vidla da mu lahk zaupa (seveda če mu slpoh lahko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če žena ne dovoli motorja, pač kupiš en hud avto in se tam izživljaš.

dvomim da bo to rešitev (razen če kupiš en hud avto brez oznak da se ženski itak ne bo sanjal kaj maš pod pokrovom in pol držiš pesti da ne nobena njena kolegica ne sreča na obvoznici pri 250 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da sem tolele sprva jemal bolj za hec. Ampaq zdaj, ko se je nabralo že za 6 strani modrovanj, vidim, da je problem resen. Ni pa nerešljiv, trust me. Ker, če ne bo šlo drugače, se model še vedno komot zapije. Voila! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slak je motorist? Nisem vedel. Kaj pa vozi? In kaj na to pravi Kerčmarjeva Petra????  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Pred dvema letoma je od znanca kupil Hondo VTR, če jo ima še vedno pa nimam pojma.

Ene punčke se nekak bojijo aravnost povedat...in pol raj mal bedaste izpadejo kot pa da bi koga užalile...ZATO ne rečejo ,,oprosti frajer...jest ti ne zaupam...ker vem, da boš hotu name vtis narest pa se boš preseraval...men so pa moje noge všeč take kot so in res ne bi rada mela odbrušenega kolena in baš se mi ne leži na traumi to poletje.....

Naj jo spolovilo gleda tisto babo, ki je neodkrita do tipa. Zakaj je spoh z njim, če se ne želi pogovarjati? <_<

To je eden izmed glavnih razlogov za težave.

Le kako naj tipi razumejo take kure, ko pa niti ne povejo, kaj mislijo??? :? :BUA: :? :wacko:

Odgovor "ZATO" naj bi pojasnil vse in tipi naj bi se sprijaznili s tem in pika. :doze: :SS

hm... sej vem do cesa to zdej lahko pripelje, ampak a je dejansko kdo pomislu da jo je sam enostavno strah da se mu ne bo kej zgodilo, glede na to kako razvpite so nesrece motoristov?  O:-) mislm... jst NIKOL nism prepricavala tipa proti nakupu in sploh ko bi ga morala v prodajo prepricat (po besedah... ) sm iskreno rekla da ne morm... pa tud nikoli ne bom tipa proti nakupu prepricevala (ce si ga bo le zelel :rolleyes:  :notworthy: )... ampak mogoce pa se ta punca enostavno sam za zivljenje svojega partnerja boji? :hmm:  :?

lp

Če bi bil tip vreden svojega denarja, bi ga zgubila zato, ker mu brani nakup motorja.

Če se pa boji, da se bo njenemu dragemu kaj zgodilo, pa naj si najde zapečkarja. :naughty:

Verjetno ga tudi smučat ne pusti, pa tudi vožnja s kolesom je lahko nevarna. Cesto lahko prečka le ob dnevni svetlobi, na prehodih za pešce...... :SS

Kje je meja???? :? :?

S padalom gre lahko skakat? Na počitnice gresta z avtom ali z letalom?

Vse to skupaj je bullshit....

Baba ma sama s sabo probleme in jih na ta način daje iz sebe, tip ni pa tut nič boljši.

Zato sta skupaj. :P

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak a je dejansko kdo pomislu da jo je sam enostavno strah da se mu ne bo kej zgodilo, glede na to kako razvpite so nesrece motoristov?  O:-)

ce men folk pravi naj pocasi vozim, naj pazim nase, pa to, mam se vecje veselje oslarije delat. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je vsem pozno tveganje vožnje z biciklom, prečkanju ceste itd. Ljudje so se navadili na ta tveganja in so ga sprejeli za del življenje. Ravno tako vožnja z skuterji. Folk se je navadil in nobenega ne gane, povsem druga pesem je vožnja z motorjem večje kubature. V ljudskim množicah še vedno predstavlja strah in posledično tega fobije glede nesreč. Mediji pa vso zadevo še dodatno napihnejo

p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce men folk pravi naj pocasi vozim, naj pazim nase, pa to, mam se vecje veselje oslarije delat. :doze:

Zokmajstr, nikar ne skači na glavo z dravskega mostu. Zlasti ne decembra! :)

(me prow zanima... :naughty: :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da sem tolele sprva jemal bolj za hec. 

Yst tut. Kako strašne so zablode človeštva. :grrr :grrr :grrr

Si grem enga zrolat. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Verjetno ga tudi smučat ne pusti, pa tudi vožnja s kolesom je lahko nevarna. Cesto lahko prečka le ob dnevni svetlobi, na prehodih za pešce...... :SS

Kje je meja???? :? :?

S padalom gre lahko skakat? Na počitnice gresta z avtom ali z letalom?

Vse to skupaj je bullshit....]

Pa bomba te loh raznese.... :angry:

Popravljeno . Popravil D-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ga tudi smučat ne pusti, pa tudi vožnja s kolesom je lahko nevarna. Cesto lahko prečka le ob dnevni svetlobi, na prehodih za pešce......  :SS

Kje je meja????  :?  :?

S padalom gre lahko skakat? Na počitnice gresta z avtom ali z letalom?

Vse to skupaj je bullshit....

Baba ma sama s sabo probleme in jih na ta način daje iz sebe, tip ni pa tut nič boljši.

Zato sta skupaj.  :P

Ne boš verjel, ampak zadel si. :o Tudi to se dogaja. Oziroma blazno komplicira, ko je v igri smučanje. :BUA:

Skratka, zadaj bom tipu pokazal tole debato. Poročam.

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!