Skoči na vsebino

125 cc >11 kW


RaceBoy_

Priporočene objave

Nisem vedu kam nej napišem, pa sem kar tukej. :D Zanima me če ste imeli ali imate kaj problemov s policaji tisti, ki vozite odblokirane 125-ke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ya to pa tud mene zanima... a vs kdaj ustavjo pa hoce vidit prometno? kej pizdijo ce je "slucajno" namest 11kW, 25kW??? :?

R3SP3CT DAW6S

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne vejo da je nafriziran motor...razen če te pošlejo na izredn tehnični pregled pa še to ne vem če preverjajo moč motorja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše ti v prometnem. Razn če maš srečo na registraciji, da ti ga ne pregledajo. Mislm pa, da moreš prinest na registracijo papirje, kjer že vse to piše. Tko da policaj samo pogleda kok si star in moč motorja. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pisalo v prometni 21kw sam sem mel potrdilo da naj bi mel motor 11kw. Ko me je policaj ustavil je pogledal potrdilo in rekel da naj grem na občino da mi vpišejo v prometno 11kw. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše ti v prometnem. Razn če maš srečo na registraciji, da ti ga ne pregledajo. Mislm pa, da moreš prinest na registracijo papirje, kjer že vse to piše. Tko da policaj samo pogleda kok si star in moč motorja. :unsure:

na registraciji jih nic ne briga, kaka je moc. to zanima sam policaje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pisalo v prometni 21kw sam sem mel potrdilo da naj bi mel motor 11kw. Ko me je policaj ustavil je pogledal potrdilo in rekel da naj grem na občino da mi vpišejo v prometno 11kw. :kva2:

Kje si pa dobiu to potrdilo?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje si dobu ta potrdil??? :blink:

amm pomoje me vi niste lih stekal... jest mislem BRAND NEW cagivo prpelat iz austrije (mogoce ita.). pa me zanima ce bi lahk uzeu 25kW verzijo, brez da bi meu probleme z murjo? bi lahk kukrkol naredu da bi mi pisal u prometni 11kW pa tud ce bi meu 25kW verzijo? k pomoje masina najleps dela ce jo cim mejn razderas, zato tud nebi 11kW verzije kupvou... :doze: je vem kr neki .)

R3SP3CT DAW6S!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pisalo v prometni 21kw sam sem mel potrdilo da naj bi mel motor 11kw. Ko me je policaj ustavil je pogledal potrdilo in rekel da naj grem na občino da mi vpišejo v prometno 11kw. :kva2:

Jaz mam tud tako potrdilo,pa morm it tud se na obcino da mi v prometno napisejo 11kw...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm od kje vm ta kurceu potrdil?  :?  :angry:  :P

jaz sm ga dobila pr AS Domzale k je glavni uvoznik za honda motorje...Zdej pac odvisno ker motor mas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol lahk jest kr pozabim na ta potrdil ce mislem cagivo kupit... al bi u avstriji splunl ta potrdil? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol lahk jest kr pozabim na ta potrdil ce mislem cagivo kupit... al bi u avstriji splunl ta potrdil?  :?  :?  :?

ej mte pozanimi se na uvozniku za cagivo :D,kdo pa je niti ne vem :( (ce je)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mte pozanimi se na uvozniku za cagivo :D,kdo pa je niti ne vem :( (ce je)

amm cagiva nima u sloveniji zastopnika <_< :BUA: :cry: :wacko: :blink: se nism ugotovu a je to prednost al slabost... bom vidu polet k bomo sli "po nakupih" v avstrijo :OK: ! k jest bi ful meu 25kW verzijo mito-ta sam bi pa rd da mi pise v prometni 11kW... :? i wonder how to do thing like that :? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm cagiva nima u sloveniji zastopnika  <_<  :BUA:  :cry:  :wacko:  :blink:  se nism ugotovu a je to prednost al slabost... bom vidu polet k bomo sli "po nakupih" v avstrijo  :OK: ! k jest bi ful meu 25kW verzijo mito-ta sam bi pa rd da mi pise v prometni 11kW...  :? i wonder how to do thing like that :?  :lol1:

hmmm jah ne bi vedla :( to pa res ne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mte: te varijante ni, da boš kupu odprto Cagivo z mislim,da ma 23kW in da ti bojo napisal 11kW .)

Zdej sicer ne vem čist točno kako je s tem uvozom, ampak se mi zdi da je še zmer treba motor peljat v Koper na homologacijo, kjer pregledajo vse dokumente med njimi tud podatke o moči .) ker na podlagi tega tehničnega pregleda ti dobiš tist bel kartonček-homologacijo, ki jo moraš imet .)

Tko da po moje,če nimaš res kakšnih hudih poznanstev kje ,ti tvoj načrt ne bo uspel.

Včas se je to še dal malo improvizirat :D danes pa je zelo majhna verjetnost .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer off topic ampak vseeno..

obstaja moznost da kupis verzijo s 25 KW v prometnem pa pise 11 KW zdi se mi da imajo tako 98 letniki...drugace pa kupis verzijo s 25 KW vendar rabis homologacijski kartoncek in papirje ki naj bi jih dobil ob nakupu motorja potem pa lahko mtoor peljes v menges h gidlu kjer ti ga zablokirjao na 11KW vendar motor ne sme imeti nobenih predelaw mora biti popolnoma vse original.Potem pa peljes motor v avto plus v koper kjer ti izmerijo moc motorja in naredijo se vse ostalo kar je potrebno in ti napisejo now homologacijski kartoncek z 11KW in to je to...potem pa lahko po zelji odstranis blokade in imas 25 KW v prometnem pa 11 KW :OK: ... potem ne bos imel nobenih problemow s policaji...mene so ustavili in se jim je zdelo cudno k je biw bolj globok zvok v prometnem pa 11 KW in mi je rekel sam srecno voznjo(ker jim zgleda veliko pomeni samo to kar ti pise v prometni) meni pa se je smejalo :D

drugace pa je najbolje da kupis 98 letnik k nj bi mel 11KW ze "fabrsk" notr napisan...welik srece pri nakupu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm meu to sreco.... letnik 98 letos pridobljen :> v prometni pise 11, drugac je pa odprta.... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kje se pri nas kupi zavorne ploščice za cagivo mito!?

Če maš kje lokalnega serviserja za bremze jih lahko sigurno dobi, drugače pa jih lahko tudi TUKAJ naročiš.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje s tem, da so ga ustavli policaji  in je mel v prometnem več kot 11kw, izpit pa do 125 in 11kw?? Kolk ti težij in kakšne so posledice  :xx:  :hmm:

best frend dobu sodnika.

isto kot da ni imel izpita spljoh.

debata o mitotu pa poteka tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje s tem, da so ga ustavli policaji  in je mel v prometnem več kot 11kw, izpit pa do 125 in 11kw?? Kolk ti težij in kakšne so posledice  :xx:  :hmm:

:yea1: evo jaz sem tak primer.

Moja Cagiva je imela v prometni 23kW, izpit sem imel pa sevede do 11kW,ustavili so me pa v enem letu in pol dvakrat.

Prvič me je letečman ustavu se zasmejal ko je prometno vidu in mi je reku : "kva bova pa zdej nardila", sem reku ne vem, pol je pa sam reku :"srečno vožnjo pa po pamet" :)

Drugič so me pa ustavil republiški policaji, takrat je blo pa mal drgač, preverjal je zakon,ker ga na pamet ni poznal in prišel do zaključka,da to ne smem vozit.

Čez nekaj tednov sem dobil pošto, kjer je pisalo, da je bilo ugotovljeno....... in se z denarno kaznijo kaznuje skrbnike, voznik pa mora k spdniku za prekrške :(

Pr sodnici sva pa s fotrom mal zglumila,da to nismo bli pozorni pr nakupu motorja, in da smo motor že prodal kar je blo res. No na koncu mi je rekla :"a se je dober vozit z motorjem? " in sem reku da je dober :D

potem mi je pa zaželela velik srečnih kilometrov z drugim motorjem za katerega bom imel primeren izpit :OK:

tko da moje izkušnje so glede tega kr dobre, sam je pa res da je bila to posledica tega,da sem bil še mladoleten in mi tko nč niso mogel .)

ma pa tud Denji izkušnje glede tega ane denji :D (in to z isto cagivo :grim )

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa se res je :D in tut men niso posldice 0 mogle ker sm biu na sreco mladoleten hehe pa se to sem rekel da sploh nisem wedel da imajo 125 ccm motorji (nekateri starejsi) napisan wec kot 11 KW tako da se je vse dobro koncalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm vem da smo :topic: sam me res ful firbc matra :huh: KJE ti napisejo kok kW nej bi meu motor (nov)? a je to tm k motor kupis (trgovina)??? <_< ok vem da ne stekate... PRIMER: jest grem u avstrijo in nabavim motor... recem da hocem 23+ kW verzijo, nakar z pomocjo dedka (k zna nemsk) dobim ustrezne paperje o 11kW motorju... a je mozn?!? :naughty:

p.s.: ce se pa tko ne da mam pa use1 dobro domislijo ane .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!