Skoči na vsebino

125 cc >11 kW


RaceBoy_

Priporočene objave

mah ce sam pr seb ves da NE znas vozit motorja do limita, ga tud nebos! zakwa pa misles da jest se nism cagive zvrteu vec k 6k rpm? tud 80km/h je dost za ucit! pol pa pocas napredujes... no ja pa se masina se lepo utece  :rolleyes:

hja nimaš jajca? Drugače eni vozijo po jajcih eni ne jebeš...........limti je pri meni ko motor začne trest in kazat znake da ne gre vče in to je limit .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje da nima jajc kukr da prleti v ovinek, preveč, ga seče in sredi ovinka bremza ko fuknjen in plojza po cesti, ane Airoh? :xx: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je ta tema namenjena temu da se govori o tem kaj narest ce ima motor vec moci kot bi pa mogo met ne pa o tem kdo ma kolko j*jc v ovinku in kolk si kdo upa ter kolk se kdo pelja!

P.S.Moderatorji,mal pociste to svi.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje da nima jajc kukr da prleti v ovinek, preveč, ga seče in sredi ovinka bremza ko fuknjen in plojza po cesti, ane Airoh? :xx:  :BUA:

eheh sem ti že reku sory pičku mater no sam jebiga motor ni za pičke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej kul, sam povem ti, pa tist sory bi se lohk čist drgač končal ane, sam lej ni za pičke OK, sam pretiravat je pa neumno, ne pogumno! Tu si zapomni

Modi, kr mal popucat stuff ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej kul, sam povem ti, pa tist sory bi se lohk čist drgač končal ane, sam lej ni za pičke OK, sam pretiravat je pa neumno, ne pogumno! Tu si zapomni

Modi, kr mal popucat stuff ja

ja sej se ni no omg...........ma glej če si pička ziher se ne boš gonu tako, drugače sploh nisem pretiraval jst sem delau moj tempo ...... sej btw a nisme bil jst 1 ??? se pravi da si me ti hotu prehitet in se nekako urinit umes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, ti si biu prvi, pol moto_mat, jest sm ga nato prehitu pred tem zloglasnim sekajočim ovinkom, v tem ovinku si ti pač mal posrou, nakar sm te hotu jest prehitet, ker mi pač bolj potegne, ti si pa neki nazaj gledu, in lezu vse bolj proti sredini, nasproti je šu pa kamjon tko da te nism mogu prehitet, sm pa valda mislu da če sm jest hitrejši da me boš spustu naprej....

In če je to tvoj tempo se boš kje razbu... Ker maš slabe gume, kukr sm jih jest meu :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so že komu moril na tehničnem zarad gianellija?

Serijske stevilke ma tak gianeli gor tak da ti neb smel!Drugac pa das original lonec gor pa je krivino pa pustis to za tist cas ko gres na tehnicnega pol pa spet lonec zamenjas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam aprilio RS 125 letnik 95, ki ma 26 kw, pa me zanima če bi se slučajno dalo pri APRILIi dobit tisto potdilo za 11 kw, ko je že nekdo prej omenjal da ma:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje nverjamem da boš dubu v pormetni napisano 11kw edino če ne poznaš tipa na tehničnemu ali mu kaj več doplačaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mas v prometni napisano 11kW ti tak ne pomeni veliko ce pa imas v homologacijskem napisano 26kW!

Za potrdilo pa mors it v Koper da ti zmerjo kW in potem dobis potrdilo o 11kW-ce seveda imas 11kW!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je samo če original lonca nimaš. Ah si ga bom že spososdu :D

Ja treba je pelat na servis od sprilije al pa k nekomu ki to zna ga blokirat (približno enaka cena kakor odblokiranje) pol pa pelat v koper kjer nardijo homologacijske teste in če ma motor 11Kw ti to sevedajo napišejo pol pa nimaš več skrbi. Sam to je spet denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!