Skoči na vsebino

(Re)akcija motorista na policista! :)


master 007

Priporočene objave

Z temi lepimi kaznimi.... Pa tud hitro bo šel izpit v 3pm...

Bom resno razmislil tudi o opciji GASSAAAAA....

Pravniki in ostali ki malo več od mene prebirate predpise...

Kako se smatra, če ti pobegneš in ti nato po par dneh pridejo domov, ker so pač utegnili prebrati tablico.

Ti pa lepo rečeš da si bil takrat doma in si cel dan nategoval punco ali kako drugo.... In da ne veš če se je kdo drug vozil z tvojim motorjem????

Zadeva je namreč tudi možna... Tvoj motor lahko vozi tudi kaki prijatelj, ali brat ali sestra.... Pa naj ti oni če upajo dokažejo da si bil ti takrat tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam namen ustaviti in se lepo vesti do policista ampak pozor samo v primeru, ko ne bom storil večjega prekrška, v nasprotnem primeru pa se mu bom poskušal ogniti, če me bojo prišli iskat pa bom rekel da sem mislil da so bli gasilci ob cesti! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Se že vnaprej opravičujem vsem tistim ki so gasilci in sem jih s to primerjavo užalil! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod miličnik...mislim, da govorite o delu ceste na katerem se mi je zgodilo sledeče... saj ne boste verjeli, vam rečem. Zaradi vročine sem imel odprt vizir in mi je ravno roj mušic priletel v čelado in del tudi v oči in to je razlog, da sem imel tudi sklonjeno glavo na tistem delu ceste in zaradi šoka sem nagonsko dodal gas. Ali vi pričakujete, da bom na motorju pri polnem gasu z rojem mušic pod vizirjem in v očesu poleg vsega še gledal ali me kdo ustavlja ali ne... Pa kaj ste nori??? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kar zanimivo:






 V Sobotni prilogi je časnik Večer objavil, članek v katerem je 

> razkril, da ima zakon, ki govori o odvzemu izpita in plačilu kazni v

> primeru, da voziš vinjen, naravnost fascinantno luknjo. Namreč 

> sodnik za prekrške ti lahko sodi le na podlagi promilov izmerjenih v

> krvi, torej te na podlagi alkotesta ne more obtožiti ničesar. Glede 

> na to, da pa je bilo na desettisoče ljudem oz. v 99% primerih odvzet

> izpit in dodeljena kazen na podlagi alkotesta s pihanjem, se nam 

> zgleda obeta nov škandal, proti kateremu bo problem izbrisanih 

> zgledal kot zajebancija, ker imajo sedaj vsi oškodovani pravico tožiti državo. 

>   

>  Povrhu vsega pa časnik v istem članku še omenja, da v okolici 

> Maribora BAJE deluje odvetnik, ki že vrsto let piše pritožbe, do 

> sedaj že preko 200 in naj bi bile vse uspešne, AMPAK sodišče je vse 

> te pritožbe pustilo, da zastarajo, ker so vedeli, da imajo tožniki 

> prav in jih niso vzeli v obravnavo v želji, da se takšna sramota ne 

> bi obesila na velik zvon, torej se je tukaj šlo za zavestno prikrivanje 

>   

> Potem se pa človek res lahko vpraša v kakšni državi živimo, kjer 13 

> let noben državni pravnik ni opazil oz. ni razkril te očitne luknje 

> in še več, nekateri sodniki pa so kljub, da so vedeli za luknjo, še 

> naprej izdajali pravno nemočne odločbe.

> Mogoče se lahko kar preimenujemo v BRS- Banana republika Slovenija 

>   

> pošlji naprej 

> 

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ speed freek... To ne pije vode o alkotestih. So drugje to predebatiral pa so lepo členi noter, ki izničijo napisano.

Popravljeno . Popravil LordSmith
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kar zanimivo:






 V Sobotni prilogi je časnik Večer objavil, članek v katerem je 

> razkril, da ima zakon, ki govori o odvzemu izpita in plačilu kazni v

> primeru, da voziš vinjen, naravnost fascinantno luknjo. Namreč 

> sodnik za prekrške ti lahko sodi le na podlagi promilov izmerjenih v

> krvi, torej te na podlagi alkotesta ne more obtožiti ničesar. Glede 

> na to, da pa je bilo na desettisoče ljudem oz. v 99% primerih odvzet

> izpit in dodeljena kazen na podlagi alkotesta s pihanjem, se nam 

> zgleda obeta nov škandal, proti kateremu bo problem izbrisanih 

> zgledal kot zajebancija, ker imajo sedaj vsi oškodovani pravico tožiti državo. 

>   

>  Povrhu vsega pa časnik v istem članku še omenja, da v okolici 

> Maribora BAJE deluje odvetnik, ki že vrsto let piše pritožbe, do 

> sedaj že preko 200 in naj bi bile vse uspešne, AMPAK sodišče je vse 

> te pritožbe pustilo, da zastarajo, ker so vedeli, da imajo tožniki 

> prav in jih niso vzeli v obravnavo v želji, da se takšna sramota ne 

> bi obesila na velik zvon, torej se je tukaj šlo za zavestno prikrivanje 

>   

> Potem se pa človek res lahko vpraša v kakšni državi živimo, kjer 13 

> let noben državni pravnik ni opazil oz. ni razkril te očitne luknje 

> in še več, nekateri sodniki pa so kljub, da so vedeli za luknjo, še 

> naprej izdajali pravno nemočne odločbe.

> Mogoče se lahko kar preimenujemo v BRS- Banana republika Slovenija 

>   

> pošlji naprej 

> 

O takšnih stvareh vam govorim, ljudje :grim

Viva Slowenia, land of the free, and full of stupid bullshit laws :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom pa tko napravu... Tablco bom mel sabo v bundi al pa rucaku (odvisno od šanse) zadaj pa zlomljen okvir, češ d se mi je pravkar to nardilo na parkirnem k je en nepridiprav mimo pršu pa odlomu O:-) V drugem primeru, d bo mal hujši prekršek, pa sam znižat prestavo in piči miško. Tablca itak v žepu :P Kaj mi ostane kej druzga??? Vozit po predpisih? Phja sigurno, pol si rajš skiro kupim :SS

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že kdo razmišljal o Stealth tehnologiji? Baje so ameriški nevidni avijoni F117 in B2 premazani z neko posebno barvo, ki vpija radarske žarke, namesto da bi jih odbijala. Torej če od džorža džunjorja in njegovih kompanjonov dobimo to barvo in prebarvamo motorje pa še čelade in kombinezone, smo za stacionarne radarje nevidni! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kar zanimivo:






 V Sobotni prilogi je časnik Večer objavil, članek v katerem je 

> razkril, da ima zakon, ki govori o odvzemu izpita in plačilu kazni v

> primeru, da voziš vinjen, naravnost fascinantno luknjo. Namreč 

> sodnik za prekrške ti lahko sodi le na podlagi promilov izmerjenih v

> krvi, torej te na podlagi alkotesta ne more obtožiti ničesar. Glede 

> na to, da pa je bilo na desettisoče ljudem oz. v 99% primerih odvzet

> izpit in dodeljena kazen na podlagi alkotesta s pihanjem, se nam 

> zgleda obeta nov škandal, proti kateremu bo problem izbrisanih 

> zgledal kot zajebancija, ker imajo sedaj vsi oškodovani pravico tožiti državo. 

:doze: :huh: :nono: :rolleyes:

Kolikor vem, moraš podpisat, da se z meritvijo strinjaš (tudi, če je 0.0)... Če se ne strinjaš, te verjetno peljejo na odvzem krvi.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:  :huh:  :nono: :rolleyes:

Kolikor vem, moraš podpisat, da se z meritvijo strinjaš (tudi, če je 0.0)... Če se ne strinjaš, te verjetno peljejo na odvzem krvi.

lp, D.

Prav imaš danci1973. :)

Vsakič, ko opraviš alkotest, ti dajo pildek v podpis. <_< S podpisom tega pildka se strinjaš z rezultatom, ki ga je pokazala naprava, ki meri količino alkohola v izdihanem zraku in nič drugega. Kazen je zagrožena le za primer določenih količin alkohola v krvi.

Menim, da je najbolje podpisati in nič komplicirati, da te slučajno ne odpeljejo na odvzem krvi. O:-)

Še najboljša varianta, ki skoraj nikoli ne odpove, je pa ta, da se vzdržimo opojnih substanc, kadar gremo na naše motorine. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi mel neko stikalo, ki bi ti pokrilo tablco. :kva2:  Bom mal premislil kak bi to nardil :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Jaz bi raje naredil tablico na preklop. Namontiraš pante, potegneš zajlo od tablice do balance, se malo pomučiš z montažo prenosov in zadeva deluje. :OK:

Ampak le takrat, ko pričakuješ nekaj in pravočasno preklopiš tablico. :hmm: Če te preseneti stacionarni radar, te kljub temu patentu lepo pofotka :photo:. Če pa imaš tablico skos preklopljeno, te bodo pa kaj hitro ustavili in napisali kazen zaradi tega, ker so predelave ali kakršnokoli onemogočanje branje tablice prepovedane. :cry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš danci1973.  :)

Vsakič, ko opraviš alkotest, ti dajo pildek v podpis.  <_<    S podpisom tega pildka se strinjaš z rezultatom, ki ga je pokazala naprava, ki meri količino alkohola v izdihanem zraku in nič drugega.  Kazen je zagrožena le za primer določenih količin alkohola v krvi.

Motiš se - naprava sicer meri količino alkohola v zraku, a nato izračuna količino alkohola v krvi (oboje je proporcionalno povezano).

Rezultat meritve, ki ga naprava pokaže, je torej količina alkohola v krvi in s tem se ti strinjaš (ali pa tudi ne O:-) )...

Še najboljša varianta, ki skoraj nikoli ne odpove, je pa ta, da se vzdržimo opojnih substanc, kadar gremo na naše motorine.

To pa imaš popolnoma prav.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se - naprava sicer meri količino alkohola v zraku, a nato izračuna količino alkohola v krvi (oboje je proporcionalno povezano).

Rezultat meritve, ki ga naprava pokaže, je torej količina alkohola v krvi in s tem se ti strinjaš (ali pa tudi ne  O:-) )...

Se strinjam, da na podlagi količine alkota v izdihanem zraku lahko določiš količino alkohola v krvi. :grim Verjetno je potrebno še upoštevati dejavnik, da alko ne pride v kri istočasno kot v zrak v pljučih. Mogoče je zato potrebno tudi počakati nekaj minut, če smo prej kadili ali pa pili alkohol. :?

Kaj so potem hoteli povedati v tistem članku? :? :blink:

Je mogoče, da je potrebno upoštevati pri pretvorbi količine alkohola v izdihanem zraku v količino alkohola v krvi še kakšen drug dejavnik? Npr. telesno težo, količino krvi v telesu....??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi prosim lahko kdo razloži in pove, kaj lahko stori policist v primeru če te ustavi s tablico ki je prelimana počez z malo širšim trakom, kot zagovor pa rečeš da ti jo je neka baraba prelepil? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi enega prometnika na koroškem ki ti bo to verjel, pol so pa prišle zapigane tablice, in pa kazni :SS najdi kaj bolj izvirnega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi enega prometnika na koroškem ki ti bo to verjel, pol so pa prišle zapigane tablice, in pa kazni :SS  najdi kaj bolj izvirnega :hmm:

Ma sej mi ne rabi verjet mene sam zanima kero kazen mi lahk napiše pa kolk to pride?

Drgač so pa tk na našem koncu kar se plavih tiče sami dreki!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!