Skoči na vsebino

(Re)akcija motorista na policista! :)


master 007

Priporočene objave

A mislite, da mi bo policaj verjel, da me je ravno v tistem predelu grozno zagrabil krč v desnem zapestju in mi ga zategnil nazaj, potem mi je pa še v levi roki zategnilo prste skupaj in takoj zatem še v levem gležnju, da sem brcnil navzgor, itd...

Topel nasvet: s policisti (kifeljci, smrkci, pezdeti) bodite skrajno prijazni, popolnoma sodelujte v postopku in bodite nadvse prijazni. Vse pizdarije se kasneje da lepo sanirati.

Če policaju moriš, te bo samo s še večjim veseljem dodatno zajebal in ne boš dosegel absolutno nič. Nada. Zero. Zip. Zilch...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pa ga že lotiš nazaj zajebavat, pa se ga moraš tako inteligentno, da sploh ne dojame, da ga jebeš! :D

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta drži da bodo policaji na cestah sami "nadzorovali" promet !?

prvotna formacija parov bi sicer naj ostala, a imajo baje zadosti velik vozni park ki jim bo omogočil večjo prisotnost na cesti če bo vsak z svojim "avtejom" ali motorjem !

"dvoboj" 1:1 ! :naughty: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta drži da bodo policaji na cestah sami "nadzorovali" promet !?

prvotna formacija parov bi sicer naj ostala, a imajo baje zadosti velik vozni park ki jim bo omogočil večjo prisotnost na cesti če bo vsak z svojim "avtejom" ali motorjem !

"dvoboj" 1:1 !  :naughty:  :ph34r:

rečeno je da s 1.1.05 pošljejo na ceste vse patrulje oziroma korete s po enim p

MILIČNIKOM notri tako da bo res vozni park pojutrišnjem na cestah :BUA: :BUA: :BUA: se pravi skoraj vsako drugo vozilo bo modre barve notri pa čuvar magle :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi samo repliciru na Noisevo novičko na uvodni strani motosveta ki se je glasila tako:

Policija je v bele Kangooje vgradila radarje, ki merijo skozi zadnjo šipo in sicer v obe smeri in v vseh vremenskih razmerah. IR kamere jim omogočajo tudi nočno merjenje hitrosti.

Tako bo v prihodnje poleg že znanega Forda Focusa karavana bele barve treba biti pozoren še na Kangooje z registrskimi tablicami:

1. KR 78-43M

2. MB K5-35C

3. CE P9-976

4. CE J1-755

P.S. Modri hinavčki (v nekaterih krogih menda znani pod kodnim imenom "inkasanti") bodo z novimi avtomobili križarili tudi izven svojih področij. To pa pomeni, da lahko Kranjčane srečaš tudi v Ljubljani.

Moja replika:

Vsi ti kangooji nimajo nobene IR kamere ampak čist običen aparat. To, da radar mer u obe smeri tut ni nč nouga, mer lahk prihajajoče lahk odhajajoče alpa oboje skup. Fotoaparat ma pa fleš, ki pa bliska z prijetno rdečo svetlobo, tko da te lahk slikajo kadrkol in kjerkol od spred al pa odzad. Mrbit so s tem flešm misll rečt da majo IR aparat :) Za kranske polciste vem, da majo še star radar, k za nouga dnarja ni, radar je pa str že okol 10 let, aparat je pa kkšn let mlaj.

Majo pa kranski mal problemov z opremo v kangooju in sicer so jim majstri zmontiral mašinerijo v prtlažnik in po pol dneva je baje en policist vse skup nazaj prpelu ker se mu je v roki nabral za 2 pesti šraufou. Zdej ga pa majstri popravljajo baje že ceu december.

PS: Viri so 100% točni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lezenje v rit in smejčkanje ob sila neprijetnem dogodku (kot je pogovor z policajem med postopkom) je stvar....... ponosa.

Poleg tega ne vem kako bi pravno izpodbijal sliko- radar....primer prosim. Zastaranje ni izpodbijanje in spet je odvisno vse od zasedenosti sodišča...in jaz dve leti na trnih al bo al ne bo..........

Če ne bodo več v paru...po moje se to ne bo zgodilo....da en škorc ustavi enga kamjođijo na dopustu in človek napiha in je brez službe...ga bo raj nalomu in to tok, da mame ne bo poznal....no vsaj jest ne bi bila preveč pametna/pogumna če bi morala solo kazni talalat.

Tko kot do zdej tko tut naprej...,,sve po propisima,, in to je to. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega ne vem kako bi pravno izpodbijal sliko- radar....primer prosim.

a si ziher da majo v fotoaparatih tudi film ?!

ti povem da ga vsi nimajo, vsaj na tistem na katerega sem priletel ! treba je samo najti pravi "odcep" med radarjem in patruljo !

je treba tudi pri filmih malo šparat ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tako da ne smeš vrtat tablice ????????????

vsaj pri avtomobilih tako velja - prevrtana tablica je isto kot prelomljena !!

Moja tablica ima 4 luknje za sedanji nosilec in 3 od prejsnjega. Ko se mi je prejšnji nosilec na trzinski obvoznici zlomil, je preko tablice peljalo kar nekaj vozil. Od začetka so mi policaji težili zaradi takšne tablice, potem pa sem jo poflikal stare luknje s PVC folijo in ni še nobeden nič rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kar zanimivo:




 V Sobotni prilogi je časnik Večer objavil, članek v katerem je 

> razkril, da ima zakon, ki govori o odvzemu izpita in plačilu kazni v

> primeru, da voziš vinjen, naravnost fascinantno luknjo. Namreč 

Tale dosedanji ZVCP je bil očitno precej povšno spacan skupaj.

Sploh kjer goviri o kaznih za določeno koncentracijo alkota. Naravnost briljantno so zapisalo sankcije do 1,10 in NAD 1,11 promila. :)

Sem na kolesu napihal točno 1,11. Sem se začel rolati od smeha šele potem, ko sta se policaja odpeljala, da jima ne bi prišel na misel kakšen strokovni pregled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po jutrišnjem je zastaralni rok  4 leta :SS  :SS  :SS

tako da bo težka se izogniti s pritožbami :hmm:

To je eno, drugo pa je, da bodo manjše prekrške reševali kar policaji na policijskih postajah. ni šans, da še kaj zastara. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reakcija:

mrzel pot, tresavica, medel pogled, slabost, ev. kozlanje (hja, alergicen sem na BS).

bom pa z veseljem zlezel vrlemu tavarischchu palicaju v popolni bojni opremi do mandljev v rit, ce bo/bi kaj pomagalo. :fredy:

p.s.:

celada je L-velikosti. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno sem policistom povedal svoje. in vedno jim natrosim par cvetk iz njihovega početja, še posebej če me ustavi leteča in sem z motorjem, takrat zgledam precej jezen, ker tako in tako ne vozijo po predpisih mene bodo pa jebali za 20-30 km/h preveč izven naselja. VEDNO se kregam s policisti na motorjih če se mi zdi prou brezveze, da so me ustavli in včasih me spustijo lišo skozi ali vsaj znižajo kazen. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja če bom vedu da mi lahko polcajček kaj konkretnega napiše pa da bom vedu da mi gre izpit pol GAS DO DASKE :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš danci1973.  :)

Vsakič, ko opraviš alkotest, ti dajo pildek v podpis.  <_<    S podpisom tega pildka se strinjaš z rezultatom, ki ga je pokazala naprava, ki meri količino alkohola v izdihanem zraku in nič drugega.  Kazen je zagrožena le za primer določenih količin alkohola v krvi.

Menim, da je najbolje podpisati in nič komplicirati, da te slučajno ne odpeljejo na odvzem krvi.  O:-)

Še najboljša varianta, ki skoraj nikoli ne odpove, je pa ta, da se vzdržimo opojnih substanc, kadar gremo na naše motorine.  :grim

zakaj pa je potem enkrat mene policaj prosil skoraj na kolenih, ker nisem hotel podpisati ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj te je prosil za podpis. Jest nikoli ne podpišem, pa me še nikoli niso prosili, da naj dam podpis. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabite da lahko mediji uporabijo tudi takšno anketo za dokazovanje tega kakšni huligani smo......

sej res!!! Da nima tuki Vale prste vmes :hmm: :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je odstotek tistih, ki bodo baje zbežali polciistu le 20%, torej vsak peti.....aja, pa še tisti, ki bodo ocenili, da se to bolj splača. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!