Skoči na vsebino

Seks: svetovanje, predlogi, tehnike, itd.


Ghost_R1

Priporočene objave

Res je, da je naša Pupa izgubila en časten naziv, vendar to ne pomeni da ne obvlada zadeve v nulo. Zato vam predlagam, da v kolikor ima kdo kakše težave, probleme, vprašanja ...,glede sexa, ljubezni..., da to tukaj vpraša Dr.Pupo, katera vam bo z veseljem strokovno svetovala in vam nudila vso strokovno pomoč.

Dr. Pupa se vam v naprej zahvaljujemo za vašo prijaznost in pripravljenost, da vaše znanje in izkušnje delite z nami navadnimi forumaši!

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

srečanje motosvetcev in se zagledaš v eno prečudovito bitje?

Sicer popolnoma nekvalificiran odgovor, a vendar:

buliti v nekoga ni ravno po bontonu

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mel bi kar že eno vprašanje.

Dr. Pupa zanima me, kaj naredit, če prideš na srečanje motosvetcev in se zagledaš v eno prečudovito bitje?

Grobnik, 1:39.317

Dr. Pupa predlaga: odpelji bitjece na eno pijačo, se malo z njo pogovarjaj, da vidiš, če se imaš tudi kaj za pogovarjati z njo, potem ji pa namigni naklonjenost. Več kot košarice ne moreš dobiti, pa vsaj takoj boš vedel, če se splača zraven viset, al ne!!

Lahko jo pa tudi odvlečeš v avto, da ji razkažeš nove legn zice..... pa če ti ga odgrizne, veš, da ni za igrice po avtu... drugič probaj potem v motelu.... a ja.. .saj potem brez orodja ostaneš..... no potem pa več sreče prihodnjič!!!!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DODATEK NA ODGOVOR Dr.PUPE

Glede na velikansko število forumašic......se lahko pojavi problem:

DOLGA VRSTA BEBOTOV(z visečimi jeziki).....KI BULJIJO K TELE V NOVA VRATA

Klimbra.....saj le najmehkejši,je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mel bi kar že eno vprašanje.

Dr. Pupa zanima me, kaj naredit, če prideš na srečanje motosvetcev in se zagledaš v eno prečudovito bitje?

Grobnik, 1:39.317

če se lohk mal umešam......

predlagam da gledaš to prečudovito bitje... je zastonj, pa še oči počivajo......

al si slučajn mel v mislih tud kej ukrent s tem bitjem...... pol morš najprej ugotovit kaj je to prečudovito bitje in kaj bi lahk z njim sploh lahk počel

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Lahko jo pa tudi odvlečeš v avto, da ji razkažeš nove legn zice..... pa če ti ga odgrizne, veš, da ni za igrice po avtu... drugič probaj potem v motelu.... a ja.. .saj potem brez orodja ostaneš..... no potem pa več sreče prihodnjič!!!!

uhhhh, drzno ... ne vem, ce bi prislo do "drugic" in "prihodnjic"

ocitno so taktike razlicne, hehe ... in jaz bi si upala dodati, da bi blo tud Trisho za poslusat ...

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, koliko doktoric ljubezenskih znanosti se je kar naenkrat pojavilo med nami.

(ljubezensketežavebododomajaiztrebljene press)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala Ghostek... ker misliš name!!

Sicer pa.... upam, da si najdel kaj pametnega za uporabiti v vseh predlogih!! (samo, ne si izbirati tiste najslabše variante... da ostaneš brez oneta)!!

Če imaš še kak problem, ti kar pogumno.... bom probala pomagati, ali pa vsi ostali... saj vidiš, kako vse skrbi zate, da bi čimbolje prišel čez z ono bejbiko!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...oziroma sem naredil copy-paste linka, pa je slo... direktno s klikom pa ne.... eh, Microsux....

Ni kriv Microsux ampak jst, ker sem pozabil dopis http pred link

---

Legend may sleep, but they never die!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahko jo pa tudi odvlečeš v avto, da ji razkažeš nove legn zice..... pa če ti ga odgrizne, veš, da ni za igrice po avtu...

I want some more!!

mali popravek, na srecanja pa z avtom ne bomo hodli, mislim da bi morala vsaka forumasica odlocno nasprotovati temu da gre v avto, no motor je pa nekaj drugega.....

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha dekleta bodo rekla:NJAMIIIIIIIIIIIIIII

dečki bodo rekli: ŽIVELA VAKCINACIJAAAAAAAA

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Oral sex makes pregnancies safer and more successful - study

http://www.ananova.com/yournews/story/sm_514317.html

Hmmm... Zanimiva študija! Kaj pa ženske, ki imajo več partnerjev?

Katera pa ti ga bo še hotela po*a*at (kaj šele pogoltnit spermo), če ji bo to koristilo le v primeru, da bo kasneje zanosila s tabo???

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Oral sex makes pregnancies safer and more successful - study

http://www.ananova.com/yournews/story/sm_514317.html

Hmmm... Zanimiva študija! Kaj pa ženske, ki imajo več partnerjev?

Katera pa ti ga bo še hotela po*a*at (kaj šele pogoltnit spermo), če ji bo to koristilo le v primeru, da bo kasneje zanosila s tabo???

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Kolikor je meni znana ženska duša.......pripadnice nežnega spola veliko dajo na preventivo....."torej bolje biti pripravljen na več eventuelnih očetov".

hahahahahah IN FANTJE SPET U JOK

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Popravil/a - klimbra on 09/02/2002 13:03:54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJJoooojjjj duhec... vse narobe prebereš.....

sem napisala čez Z ono bejbiko.... čez uvodne besede.... uvodne sramežljivosti.....v "kakršne koli (pomožnosti posteljne) radosti"!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sem napisala čez Z ono bejbiko.... čez uvodne besede.... uvodne sramežljivosti.....v "kakršne koli (pomožnosti posteljne) radosti"!!

Imam občutek, da si se hotela malo ponudit...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

sem napisala čez Z ono bejbiko.... čez uvodne besede.... uvodne sramežljivosti.....v "kakršne koli (pomožnosti posteljne) radosti"!!

Imam občutek, da si se hotela malo ponudit...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Nope, napaka Furioso.... jaz sem tu nepristranska in izključno, da pomagam Duhecu pri zagati. Moje delo upravljam vestno, skrbno in se posvečam z vsem srcem!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nope, napaka Furioso.... jaz sem tu nepristranska in izključno, da pomagam Duhecu pri zagati. Moje delo upravljam vestno, skrbno in se posvečam z vsem srcem!!

A samo in izključno s srcem?

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, hudo neprijazno, da samo s srcem... Kaj pa s telesom... Kot jaz poznam mosko psiho in telo, bi mu to bolj pomagalo. :)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jest bom pa bolj na temo sex udaru....

in sicer me zanima, če je kjera od punc bajkerk isprobala kitajske kroglice. Moja je čisto nora na njih . Kaj pravite?

Lp

Rudolfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, jest bom pa bolj na temo sex udaru....

in sicer me zanima, če je kjera od punc bajkerk isprobala kitajske kroglice. Moja je čisto nora na njih . Kaj pravite?

Lp

Rudolfo

da ne misliš ti japonske ???????????????

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!