Skoči na vsebino

Seks: svetovanje, predlogi, tehnike, itd.


Ghost_R1

Priporočene objave

Vse motoristke, dejte se zbudit v novi sezoni, pa napovejte eno turo mi pa vam bomo sledil (ne lovil, ker to je lohk nevarno) in potem se usedemo kako rečemo se spoznamo...... Rabmo mal inciative in če to da ženska kot je naprimer puupa potem kako dol. Drž vraga in gremooooo.....Srečno

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tkole eno hipoteticno (al teoreticno?) vprasanje za Bubamaro ia Anubisa :worship: (oz. za kogarkoli ;) ) :

Kaj pa ce ti zenska rece, da ne more vec? Kaj potem naredis? Oz. kaj zenska pricakuje, da bo moski po tem naredil?

a. ) Vstanes, reces hvala, in gres?

b. ) Ne glede na vse rines, dokler mores?

c. ) Vztrajas, da ti ga vsaj potegne?

d. ) :?

.

.

.

Se opravicujem, ce je ze bilo o tem kje govora, pa sem spregledal.

Hvala.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce ti zenska rece, da ne more vec? Kaj potem naredis? Oz. kaj zenska pricakuje, da bo moski po tem naredil? 

kaj ženska pričakuje nimam pojma in koga pa sploh zanima, vem pa da se končno nehaš matrat, se zavališ na hrbet in prepustiš njej da se znajde kakorkoli ve in zna samo da tudi tebe saj približno tako dobro obdela kot si ti očitno njo :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole eno hipoteticno (al teoreticno?) vprasanje za Bubamaro ia Anubisa :worship: (oz. za kogarkoli ;) )    :

Kaj pa ce ti zenska rece, da ne more vec? Kaj potem naredis? Oz. kaj zenska pricakuje, da bo moski po tem naredil? 

a. ) Vstanes, reces hvala, in gres? 

b. ) Ne glede na vse rines, dokler mores?

c. ) Vztrajas, da ti ga vsaj potegne?

d. )  :?

.

.

.

Se opravicujem, ce je ze bilo o tem kje govora, pa sem spregledal.

Hvala.

:P

Jaz grem ponavadi jest, pustiš da odspi par minut, jo prebudiš, se zlažeš, da je spala dve uri in nadaljuješ. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ženska pričakuje nimam pojma in koga pa sploh zanima, vem pa da se končno nehaš matrat, se zavališ na hrbet in prepustiš njej da se znajde kakorkoli ve in zna samo da tudi tebe saj približno tako dobro obdela kot si ti očitno njo  :lol1:  :grim

Pervy,...... :hmm: mislm da vstaneš,...se oblečeš.....in greš domov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce ti zenska rece, da ne more vec? Kaj potem naredis? Oz. kaj zenska pricakuje, da bo moski po tem naredil?

a. ) Vstanes, reces hvala, in gres?

b. ) Ne glede na vse rines, dokler mores?

c. ) Vztrajas, da ti ga vsaj potegne?

d. )

.

.

.

:nono:

že to je dosežek, da se nisi pol zbudil in ugotovil, da so bile samo sanje :slap:

...sicer pa odg.C z enim popravkom: Ona vztraja, da ti ga vsaj potegne in ti se seveda z veseljem prepustiš :yea2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy,...... :hmm: mislm da vstaneš,...se oblečeš.....in greš domov :whistle:

Sem slišal, da je po najboljšem sex-u vedno sledi to. :grim

Prav tu se pa meni odpira vprašanje: "Kaj za hudiča delam narobe?" :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da je po najboljšem sex-u vedno sledi to.  :grim

Prav tu se pa meni odpira vprašanje: "Kaj za hudiča delam narobe?" :?

....nope...po najboljšem sexu sledi pihljačev odgovor C s popravkom......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilni odgovor se glasi: rečeš ji: bo treba večkrat ponovit, da bo kondicija in ne boš tak zmatrana vsakič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy,...... :hmm: mislm da vstaneš,...se oblečeš.....in greš domov :whistle:

zgleda se nekje ne razumeva - če ona reče da ne more več, pomeni da ti še laho kar pomeni, da ti še ni prišlo (recimo da si kako pivo preveč spil pa malo traja), potem seveda se ne bom oblekel in z trdim domov šel :hmm: :slap:

če pa si seveda že končal pa lahko kvečemu pride do tega da ona ne more prenašati tvojega smrčanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men začne moja po drugem al najkasnej pri tretjem orgaznu vedn kričat da ne more več... in pol ji dam minutko dve se uležem lepo na hrbet, preštejem do deset in je že na meni ;)

hm... zakaj razlagam popolnim neznancem o svojih spolnih doživetjih ????????? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!