Skoči na vsebino

01.01.2005 - NOVI PROMETNI ZAKON


Jure007

Priporočene objave

V nedeljo ob 6:30 se peljem na Brnik. V Vodicah naletim na enega ateja v Hyudaju. V Vodicah je vozil 30 km/h izven Vodic pa 60 km/h.

Ko sem ga končno prehitel, je ata vzel zakon v svoje roke. Najprej se je postavil čisto na črto in mi potem, ko sem bil mimo za kazen nabil še dolge luči.

Čez 15 minut se je tudi on pricjazil na letališče. UF SO ME ZASRBELE PESTI, ampak mi je uspelo da sem se obvladal.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja, položnca s sliko hodi tam od 4 pa do 8 mesecev

al pa naredijo izjemo, npr. zame - sem jo dobil po 5dneh. čez vikend so bili očitno nekateri na kazenskem delu in so imeli velikooo časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mar ni rumena luč namenjena prvemu v koloni? Ne razumem zakaj bi potem vožnjo skozi rumeno zaračunali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokor jaz vem un beli fokus ki je velikokrat na relaciji vrhnika-ljubljana stara cesta še kako škloca,bliska,sveti,fleš,osvetli no kakor koli že nas je kar po vrsti poslikov enkrat septembra ko smo šli 4 motorji v vrsti na 3M,jaz sem vozila v koloni tretja in trikrat sem vidla kako se je zabliskalo,sam sreča je da nas je od spredaj tam pa tko al tko ni targe,a mislite da ta vrag slika samo zadaj skozi steklo al ma tud kej spredi naštimanga za nas motoriste,no upam da se ne bojo spomnili da si mormo še spredaj tablico naštimat tko ko se imeli včasih na blatniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tukej mamo motoristi srečo, da mamo tablco samo zadaj, sam jest se s tem ne tolažim preveč (sigurno jo bomo ob naslednjem zakonu mogl met še spredaj :P )

še to: pred pol leta sem bral v časopisu, da so ljubljančani in primorci dobili en tak ful dober radar, ki lahko slika v vseh vremenskih pogojih, ki lahko hkrati meri v obe smeri in to 4 pasove naenkrat :BUA:

zakon a?

komej čakam, da dobim kšno slikco, da si jo dam na steno :rolleyes:

še to me zanima: mogoče kdo ve kakšna je kazen, če te hočejo ustavit pa probaš pobegnt in ti ne uspe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče rumene lučke, po moje je tu varijanta ta, da mirno sprejmeš kazen, ki ti jo napiše plavi možakar, ki sliši na ime p*der in se nato lepo kulturno pritožiš, da je pač bila tam zelena luč in da je tisti stari ali mladi možakar v modrem malenkost slabo videl barve luči na tisti močni sončni svetlobi, pa še vroče je bilo zelo in je bil cel švicn, da nima kakšne bolezni, ker se mi je pa zdel zelo bolan, zgledal je kot stekel pes, da ga ni kaj ugriznilo.... In tako naprej se raspišeš potem pa daš času čas kaj se bo iz tega izcimilo, vendar sklepam, da iz tega ne more biti kaj groznega, sploh če še zahtevaš da ti tak prekršek dokažejo s sliko, če je kdo že bil slikan kako je prečkal križišče pri rumeni luči naj javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče rumene lučke, po moje je tu varijanta ta, da mirno sprejmeš kazen, ki ti jo napiše plavi možakar, ki sliši na ime p*der in se nato lepo kulturno pritožiš, da je pač bila tam zelena luč in da je tisti stari ali mladi možakar v modrem malenkost slabo videl barve luči na tisti močni sončni svetlobi, pa še vroče je bilo zelo in je bil cel švicn, da nima kakšne bolezni, ker se mi je pa zdel zelo bolan, zgledal je kot stekel pes, da ga ni kaj ugriznilo.... In tako naprej se raspišeš potem pa daš času čas kaj se bo iz tega izcimilo, vendar sklepam, da iz tega ne more biti kaj groznega, sploh če še zahtevaš da ti tak prekršek dokažejo s sliko, če je kdo že bil slikan kako je prečkal križišče pri rumeni luči naj javi.

ja sam ne pozabit da po novem pisejo oziroma resujejo kazni,mislim da manjse al neki srednjega ranga kar komandirji,pa se to da se imata po novem kar 4 leta cas nategovat o zadevi.... :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[še to me zanima: mogoče kdo ve kakšna je kazen, če te hočejo ustavit pa probaš pobegnt in ti ne uspe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: danes pripeljem mirno 100km/h po LJ obvoznici, z desnim smernikom nakažem smer -->izvoz Bežigrad, pogledam čez desno ramo, zavijem na upočasnjevalni pas, počasi zaviram na 50km/h mimo table Ljubljana, ponovim postopek (od smernika dalje) pri zavijanju desno na dunajsko, vklopim levi smernik za vključevanje na dunajsko, za pospeševanje izkoristim Bus postajo in se vključim na Dunajsko, pospešim do 60km/h, 6.4m pred semaforjem pred WTCjem se mi naenkrat pobliska oranžno in pohodim na žlajf bremzo in brez prekrška ustavim pred oranžno obarvanim semaforjem. oranžna se je po diktatu novega zakona pokazala ko strela z jasnega. :kva2: aj lov dis gejm :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimo šole peljal 90km/h in to 2X (enkrat v rikvertz), pa me noben politzaj ni vidu ...

klintz pa zakon, če se politzaji raje drže na toplem, kot da kasirajo na terenu

poetičen predlog

prekrške delajte v slabem vremenu in se izživite

v lepem vremenu se pa predpisov držite

da bližnjega srečanja tretje vrste ne doživite

:alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimo šole peljal 90km/h in to 2X (enkrat v rikvertz), pa me noben politzaj ni vidu ...

Ka pa maš za eno makino, da ti 90kmh rikverc leti. :naughty:

Jaz se bom kar lepo taktike držu, da se enmu road runerju na rit zalimam pa gasa, če sem pa sam na cesti pa rajš po pravilih.

Z motorjem u naseljih pa niti ne mislim ustavljat, ker imam več šans da odpeljem naprej pa uidem. Pa tut če me dobijo, probat ni greh, izpit bi mi vzel, tut če bi ustavu.

To samo v primerih, ko maš nek bogu za hrbtom tablo za naselje in ko bi vedel, da se mi ne splača ustavljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa maš za eno makino, da ti 90kmh rikverc leti. :naughty: ...

ti, ne vem točno - ena čist nizka rdeča zadeva italjanskega porekla, s katero se vozim, ko ima šofer prosto ... še nisem pogledal kaka znamka je, ker jo imam šele 2 tedna

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš takšne zakone, če pa vidiš kako se ti plavi vozijo z marico, v območju umirjenega prometa (30km/h), ki je tam zaradi bližine šole, z preko 70 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jebeš take zakone! Jebeš tako policijo! Sramoto dela sebi in državi! Sej bi mi blo vseen, ampak tud jest sem en tak kvantni košček te države. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poetičen predlog

prekrške delajte v slabem vremenu in se izživite

v lepem vremenu se pa predpisov držite

da bližnjega srečanja tretje vrste ne doživite

:alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ironija !!!danes v PoP klubu LJUBO ZAJEC :SS pametni Žlender in en psiholog o novem zakonu in kaznih

ko je na kraju novinarka hipotetično zastavila vprašanje vsem trem KAKA JE KAZEN ČE NE ZAUSTAVIŠ pešcem pred prehodom za pešce!!!

nobeden(pa ne zamerim psihologu)ne ŽLENDER ne ZAJEC kot snovalca novega zakona nista vedela povedat prave kazni :SS :SS :SS :SS

potem pa se pojdimo :BUA: :BUA: butale ala Slovenija :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žlender je pa tak pe*er!!!!! :SS  :SS  :SS

Ga poznaš osebno, sta imela take kontakte, da lahko to z gotovostjo trdiš? :BUA:

Dejte mal nivoja prosim ... Apači, brez zamere, ampak: žališ lahko ljudi kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sym ... pa ti si hujši k italjani ... še oni ne menjajo zastave tok hitr kot ti :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Zajc in Žlender prodajata meglo! Zasedla sta stolčke, katerih se držita.

Oba sta že nekajkrat v medijih dokazala, da ne znata prijeti bika za roge, oz. ga vlečeta na drugem koncu. In take bi bilo nujno zamenjati za prave ljudi iz stroke.

Žlender je zadnjič na TV izjavil: "Mednarodne raziskave, pri katerih smo sodelovali..." :lol1: Jebela, tip bi lahko vsaj to vedel, da ravno vsi pa le niso iz hruške padli in da se je potrebno za bahanje prav zlagati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!